Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να παρω το Killer queen Black.  Αλλα η εμπειρια μου απο το μοναδικο αλλο παιχνιδι στο switch που ηθελα να βρω παιχτες ειναι ...απογοητευτικη. Δεν βρισκω ποτε.

Αξιζει; Η να περιμενω για την εκδοση για ΧΒΟΧ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeorgeMan είπε

Ή απλά το καταλαβαίνεις και είσαι πιο forgiving λόγω της φύσης της κονσόλας. Μπορεί στο PC να παίζω με 100, αλλά δε με χάλασαν και τόσο τα framedrops (των ήδη 30fps) του Pokemon, αφού δε θα μπορούσα να το έχω παίξει στο PC... 😅

Ασφαλώς. :D :D 

Χαχαχα ειδικά στα horde battles παίζαμε με 5 fps τι λέμε τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, dekulinkgr said:

Δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο αλλα σπανιως εως καθολου αντιλαμβανομαι το framerate σε ενα παιχνιδι.Οποτε αυτο δεν με ενοχλει 😀

Θυμαμαι επαιζε ενας φιλος το zelda Botw,αυτος ειναι pc masterας ,και μου ελεγε να δεν βλεπεις εκει που πεφτει το framerate..Εε οχι του λεω.Ειχε τρελαθει.....

εγω δεν καταλαβαινω τιποτα παραπανω απο 25fps/30hz - σε κανένα παιχνίδι. και ειμαι 30 χρόνια gamer. δεν παίζω ποτέ shooters βεβαια, φανταζομαι εκει ειναι ζητημα ζωης και θανατου.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, JohnDeus said:

Ειχα κανει απο τους πρωτους τον ιουνιο με το που ανεβηκε στο site.

Θυμάσαι καθόλου ημερομηνία? 

Να δω τι παίζει με τη δικιά μου γιατί ακόμα περιμένω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απατσαριστο botw docked ειχε πολλα drops με το καλημερα κιολας στην grand plateu .... πρεπει να εισαι τελειως ανιωθος για να μην τα βλεπεις ή απλα να το εχεις πατσαρισμενο 😛 

για το 10ρικο στην Limited δεν το συζηταω ! προσωπικα *** στο μαγαζι μεχρι να βρω το δικιο μου ή εστω να ερθουν να με μαζεψουν τιποτα δημοσιοι υπαλληλοι με περιστροφο και στολη ...  το ιδιο ειχε γινει στο παρελθον οταν πηγα να παρω intel 4690K  που ειχα παραγγειλει απο το site και τα  ΛΑΜΟΓΙΑ  στο ταμειο θελανε να μου φορτωσουν την κλειδωμενη εκδοση λες και εχτισα τον πρωτο μου Η/Υ  χθες. 

τελικα πηρα τον ξεκλειδωτο καποιες βδομαδες αργοτερα, στην τιμη που ειχα παραγγειλει  με μια  εκπτωση ομως γυρω στο 50ρικο γιατι οταν ειδανε το review μου στο skroutz πηγανε να βαλουν τα κλαματα και με παρακαλουσε ο υπαλληλος απο το τηλεφωνο να το σβησω :D 

μια δευτερη φορα ητανε στο launch day του switch που ενω ειχα παραγγειλει στα 299 και ειμουνα ετοιμος να πληρωσω με καρτα ο υπαλληλακος στον πανω οροφο ( εκει που ειναι κανονικα το cafe στο Public Συνταγματος ) ηθελε να μου την χρεωσει  339  -_-

τελος μερικες φωτο  ολα μαζι, ετσι για το ροκ ...

i5VCDJe.jpg

https://imgur.com/a/MVPrsZu

 

edit : τωρα διαβασα στην προηγουμενη σελιδα οτι  σβησανε λεει την προπαραγγελια και βρηκε το δικιο του απο σποντα γιατι ειχε κρατησει screenshot, απλα τραγικο ! Φετος μονο μια τηλεοραση για την δουλεια πηρα και αυτη ξυνη μου βγηκε,  μετα απο αυτα που  διαβασα εδω μεσα δεν ξαναπαιρνω τιποτα απο Public τελος.

Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στείλτε μου pm, εχω 1 απο public στο mall στα 90€.

Μου ήρθε για παραλαβή. Ειχα ρίξει παραγγελία πριν απο 3 ημέρες.

 

Μπορείς να περάσεις από τώρα να την παραλάβεις απο το κατάστημα Τhe Mall Athens!

Προσοχή!: Μετά απο 5 εργάσιμες ημέρες τα προϊόντα θα αποδεσμευτούν και ενδέχεται να μην είναι διαθέσιμα για παραλαβή.
Στοιχεία Παραγγελίας:  
Παραλαβή από κατάστημα Απόδειξη και Πληρωμή στο κατάστημα
Κατάστημα: Τhe Mall Athens
Διεύθυνση: Ανδρέα Παπανδρέου 35, T.K. 15122, Μαρούσι

Τηλέφωνο: 801 11 40000

Περιγραφή προϊόντων Τεμάχια Kατάσταση Σύνολο
1407019 - The Legend of Zelda: Link's Awak... 1  dummy.png Έτοιμο για παραλαβή 89,99 €
Επεξ/σία από Vagosman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το πλαίσιο μου μέσα, είχαν τυλίξει τη σακούλα πολύ δυνατά με μια μπλε βλακεία (αυτό που έχουν/είχαν και παλιότερα στα βιβλία) και μου έκανε σημάδι στο κουτί

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη στο Public ειχα κανει παραγγελια σχεδον αμεσως οταν το ειχαν ανεβασει , μυριζομαι οτι εχουν παρει χαμπαρι την βλακεια τους με τα 79.99 και δινουν σε οσους εχουν παραγγειλει σε αυτους με τα 89.99 . Παρελαβε φιλος μου που ειχε παραγγειλει μετα από εμενα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Grim Ripper said:

Δείτε πώς την έκαναν, το σημάδι προφανώς υπάρχει πάνω-κάτω και μπρος-πίσω.

1P3nrwO.jpg

Αυτα συμβαινουν οταν συμπεριφερονται σε αντικειμενα αξιας σαν να ειναι απορριμματα. Γιαυτο και δεν ξαναγορασα απο εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Grim Ripper said:

Δείτε πώς την έκαναν, το σημάδι προφανώς υπάρχει πάνω-κάτω και μπρος-πίσω.

1P3nrwO.jpg

εγώ θα την επέστρεφα να τους μείνει στο ράφι να μάθουν να συσκευάζουν σωστά. ή για να την πουλήσουν να πρέπει να την σκοτώσουν.

50 πήρα την απλή του LA και η συλλεκτική έχει 90. €40 για το μεταλλικό κουτάκι ρε παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Snolly είπε

εγώ θα την επέστρεφα να τους μείνει στο ράφι να μάθουν να συσκευάζουν σωστά. ή για να την πουλήσουν να πρέπει να την σκοτώσουν.

50 πήρα την απλή του LA και η συλλεκτική έχει 90. €40 για το μεταλλικό κουτάκι ρε παιδιά;

Η κανονικη τιμη της Limited edition ειναι τα 79.90 και περιεχει το steelbook και ενα Artbook(+το ιδιο το κεντρικο πακεταρισμα).

Αντιστοιχα χρηματα ζητανε και οι συλλεκτικες εκδοσεις των αλλων exclusives εταιρειων με αντιστοιχο περιεχομενο.

Τα 10ευρω ειναι στην ουσια τιμη με καπελο που μπηκε καθαρα και μονο λογω της ζητησης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...