Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, xxatziva είπε

ποια ποκεμον λετε? bubble bobble 4 friends switch exclusive και δωρο το παλιο κλασικο αγαπημενο. αυτα ειναι παιχνιδια. οχι τα χαζοπόκεμον.

Σαν να ακούω τον παππού μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

33 λεπτά πριν, Braveheart1980 είπε

Το θέμα είναι πως τα τρισδιάστατα μοντέλα δεν είναι απλά τα παλιά αλλά ο Masuda το έθεσε σαν δικαιολογία ότι ένας απ' τους λόγους που "πετσοκοψαν" το pokedex ήταν η χρονοβόρα διαδικασία δημιουργίας από το μηδέν 1000+ μοντέλων (λογικό αν και το δυναμικό της εταιρίας ξεπερνάει τους 1000 εργαζόμενους). Εν ολίγης αυτό που εξόργισε τους φαν πιο πολύ είναι ότι δε θα δουν όλα τα αγαπημένα τους Πόκεμον που πληρώνουν συνδρομή γι'αυτά με δικαιολογία ένα ψέμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Το θέμα είναι πως τα τρισδιάστατα μοντέλα δεν είναι απλά τα παλιά αλλά ο Masuda το έθεσε σαν δικαιολογία ότι ένας απ' τους λόγους που "πετσοκοψαν" το pokedex ήταν η χρονοβόρα διαδικασία δημιουργίας από το μηδέν 1000+ μοντέλων (λογικό αν και το δυναμικό της εταιρίας ξεπερνάει τους 1000 εργαζόμενους). Εν ολίγης αυτό που εξόργισε τους φαν πιο πολύ είναι ότι δε θα δουν όλα τα αγαπημένα τους Πόκεμον που πληρώνουν συνδρομή γι'αυτά με δικαιολογία ένα ψέμα.

Μαζί σου. Άντε να βγει μεθαύριο ο τίτλος να δούμε τι από αυτά ισχύουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τιτλος ειναι τελειος αλλα πετσοκομενος, ανετα ηταν 10/10 αν δεν μας πετουσαν ψεματα με το τσουβαλι, τωρα τρωνε παντου το κλασικο internet hate downvotes κτλπ. Εγω το τιμησα παντως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Ο τιτλος ειναι τελειος αλλα πετσοκομενος, ανετα ηταν 10/10 αν δεν μας πετουσαν ψεματα με το τσουβαλι, τωρα τρωνε παντου το κλασικο internet hate downvotes κτλπ. Εγω το τιμησα παντως 

Υπαρχει πολυ σοβαρος λογος που τρωει Hate δεν ειναι απλα random κακιες αλλα βασιμες μλκιες και ψεμματα που κανει η Game Freak.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Υπαρχει πολυ σοβαρος λογος που τρωει Hate δεν ειναι απλα random κακιες αλλα βασιμες μλκιες και ψεμματα που κανει η Game Freak.

νομιζω γραφω τον λογο στο ποστ μου, δε καταλαβαινω τι θες να πεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, I'm_busy είπε

Το θέμα είναι πως τα τρισδιάστατα μοντέλα δεν είναι απλά τα παλιά αλλά ο Masuda το έθεσε σαν δικαιολογία ότι ένας απ' τους λόγους που "πετσοκοψαν" το pokedex ήταν η χρονοβόρα διαδικασία δημιουργίας από το μηδέν 1000+ μοντέλων (λογικό αν και το δυναμικό της εταιρίας ξεπερνάει τους 1000 εργαζόμενους). Εν ολίγης αυτό που εξόργισε τους φαν πιο πολύ είναι ότι δε θα δουν όλα τα αγαπημένα τους Πόκεμον που πληρώνουν συνδρομή γι'αυτά με δικαιολογία ένα ψέμα.

Δεν έχουν 1000 εργαζόμενους ακριβώς. 😛Υποθέτω αναφέρεσαι σε αυτό που είπαν ότι εργάστηκαν 1000 άτομα στις Sw/Sh, εκείνοι όμως μέσα στους 1000 πιάνουν και το μάρκετινγκ κτλ.

Ούτε 500 νομίζω δεν ήταν αυτοί που δούλεψαν πάνω στη δημιουργία του παιχνιδιού.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Δεν έχουν 1000 εργαζόμενους ακριβώς. 😛Υποθέτω αναφέρεσαι σε αυτό που είπαν ότι εργάστηκαν 1000 άτομα στις Sw/Sh, εκείνοι όμως μέσα στους 1000 πιάνουν και το μάρκετινγκ κτλ.

Ούτε 500 νομίζω δεν ήταν αυτοί που δούλεψαν πάνω στη δημιουργία του παιχνιδιού.

Ήθελα να δώσω έμφαση στο μέγεθος της εταιρίας, σίγουρα δεν είναι τόσοι οι cg artists αλλά και 10 να είναι μέσα σε δύο χρόνια που το δουλεύουν προλαβαίνουν φαντάζομαι μιας και ασχολούμαι και γω με το τομέα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανταω κουραστικος αλλα τι απολαυση το luigis mansion 3.

Gameplay παρα πολυ καλο,ηχιτκος τομεας επισης και γραφικα ισως απο τους πιο ωραιους στο switch.Χαιρεσαι να το παιζεις.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Κατανταω κουραστικος αλλα τι απολαυση το luigis mansion 3.

Gameplay παρα πολυ καλο,ηχιτκος τομεας επισης και γραφικα ισως απο τους πιο ωραιους στο switch.Χαιρεσαι να το παιζεις.

Με το HD-rumble τι γίνεται; Το έχουν αξιοποιήσει περισσότερο ή κυμαίνεται στο γενικότερο επίπεδο χρήσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, mansa2k είπε

Με το HD-rumble τι γίνεται; Το έχουν αξιοποιήσει περισσότερο ή κυμαίνεται στο γενικότερο επίπεδο χρήσης;

Εχουν κανει πολυ καλη δουλεια και στο hd rumble.Οταν ρουφας με την σκουπα αλλα και οταν ψαχνεις να βρεις κατι συγκεκριμενο στο παιχνιδι,δεν λεω περισσοτερα να μην το spoil-αρω,ειναι πολυ καλη η χρηση του.Το εχουν αξιοπησει δηλαδη  σε σχεση με αλλους 1st party τιτλους που εχω παιξει.Τουλαχιστον ετσι νομιζω😁Κριμα παντως γιατι κανονικα θα μπορσουσε να προσθεσει περισσοτερη στην εμπειρια και στα αλλα παιχνιδια.Βεβαια την πρωτια στο hd rumble την εχει ακομα για μενα το 1-2 switch,ναι το εχω αγορασει, στο παιχνιδι με τους βωλους στο κουτι.

Παντως θεωρω το luigis mansion3 στα top παιχνιδια της κονσολας.Ειναι must play τιτλος.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...