Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

L2/R2. 

Done. 

Θήκη με κουμπιά R2/L2.
Undone!

Εξαιρετική τιμή για ένα ιδανικό multiplayer παιχνιδάκι.
https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Worms-W-M-D-1308051.html?awc=12777_1573746816_c3062fb17ca6c02fe55fc303ac491d3c&affil=awin&utm_source=AWIN&utm_medium=http%3A%2F%2Fwww.digidip.net%2F&utm_campaign=0g009gblp0g5&utm _content=Discount+Code

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω σε καλη τιμη το Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition. Θελω γνωμες, μου αρεσουν αυτου του τυπου αλλα δε θελω να ειναι και τερμα δυσκολο. Για παιδια υπαρχει καμμια περιπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, fou είπε

Βλεπω σε καλη τιμη το Mario + Rabbids Kingdom Battle Gold Edition. Θελω γνωμες, μου αρεσουν αυτου του τυπου αλλα δε θελω να ειναι και τερμα δυσκολο. Για παιδια υπαρχει καμμια περιπτωση;

Με κλειστά μάτια.

Για βάλε link για το gold γιατί δεν το βλέπω κάτω από 60.

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδω 24.59€ (θελει login) (Αν ξερει καποιος πως βαζουμε link απο το ελληνικο eshop που να μην θελουν login ας πει)

Επεξ/σία από fou
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, logistoulis είπε

ναι αλλά πουλάει το switch.. δε βρίσκω το λόγο..

αν και το πρώτο rdr δεν το έχουμε δει να επανεκδίδεται.. αν δε κάνω λάθος ο μόνος τρόπος να το παίξεις σε σύγχρονο μηχάνημα είναι χάρη στην προς τα πίσω υποστήριξη του xbox.. ούτε για το ps4 έγινε κάποια κίνηση για remaster, ούτε δυστυχώς για το pc

θέλω να ελπίζω όμως ότι κάτι θα δουλεύεται κάπου τώρα που το rdr2 είναι επίκαιρο.. θα  μπορούσαν με ένα remaster να πουλήσουν τα κέρατά τους, ειδικά σε όσους δεν έχουμε παίξει το 1..  και μέσα σε αυτή τη φάση μια χαρά θα ταίριαζε και μια έκδοση για switch

τεσπα, θα δείξει.. δεν παύω να ελπίζω πάντως , δεν πιστεύω ότι είναι παράλογο να θέλει κάποιος να δει αυτό το παιχνίδι σε αυτή τη κονσόλα

πχ το ni no kuni 1 που τελικά το επανέκδοσαν βγήκε και για switch (θα μου πεις άλλη εταιρεία, αλλά παρόμοια περίπτωση) και μέσα στις πλατφόρμες που θα βγει περιλαμβάνεται και το switch και για μένα προσωπικά (που επίσης δεν το έχω παίξει, έπαιξα το 2) θα είναι και η πλατφόρμα που θα το προτιμήσω, γιατί εν τέλει το switch όταν σηκώνει αρκετά ικανοποιητικά κάτι είναι η πιο βολική πλατφόρμα 

σε κάποια παιχνίδια με πιο βαριά γραφικά οκ το δέχομαι ότι θα πρέπει να παίξω σε σταθερό μηχάνημα 

Ο κώδικας του rdr 1 είναι τόσο μπ@@@δελο που οποιαδήποτε προσπάθεια μεταφοράς του σε οποιαδήποτε πλατφόρμα θέλει υπερπροσπάθεια και χρήμα. Κάτι που η Rockstar θεωρεί ότι δεν αξίζει. 

Σκέψου τώρα συνδυασμό source code from hell RDR 1 και hardware του Switch. Τα 24 fps θα είναι σαν 60 για το συγκεκριμένο παιχνίδι. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το Mario and Rabbits δεν εχω καταλαβει τοσα χρονια τι ακριβως ειναι . Ολο το κοιταω στις εκπτωσεις αλλα ολο το αφηνω. Ας κανω την ερωτηση "σαν ποιο game ειναι?" μπας και βοηθησει κανεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 minutes ago, james9tito said:

Αυτο το Mario and Rabbits δεν εχω καταλαβει τοσα χρονια τι ακριβως ειναι . Ολο το κοιταω στις εκπτωσεις αλλα ολο το αφηνω. Ας κανω την ερωτηση "σαν ποιο game ειναι?" μπας και βοηθησει κανεις. 

X-Com ή Fallout Tactics. Στο πολύ πιο casual όμως. 

Αν έχεις παιδιά είναι πολύ αστείο game. Θα λιώσετε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Malthador είπε

X-Com ή Fallout Tactics. Στο πολύ πιο casual όμως. 

Αν έχεις παιδιά είναι πολύ αστείο game. Θα λιώσετε. 

Δεν εχω παιξει κανενα, την πατησα. Εχω δυο κορες αλλα τωρα μονο Zelda και Luigi θελουν δεν με αφηνουν να παιξω μονος μου γιαυτο κοιταω το Mario Rabbits. Οh well , θα δω μπορει να το παρω αρκει να μην ειναι σπασαρχιδικο , θελω κατι πιο casual. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, james9tito είπε

Δεν εχω παιξει κανενα, την πατησα. Εχω δυο κορες αλλα τωρα μονο Zelda και Luigi θελουν δεν με αφηνουν να παιξω μονος μου γιαυτο κοιταω το Mario Rabbits. Οh well , θα δω μπορει να το παρω αρκει να μην ειναι σπασαρχιδικο , θελω κατι πιο casual. 

στο ρώσικο eshop κάνει 11,54 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 minutes ago, james9tito said:

Δεν εχω παιξει κανενα, την πατησα. Εχω δυο κορες αλλα τωρα μονο Zelda και Luigi θελουν δεν με αφηνουν να παιξω μονος μου γιαυτο κοιταω το Mario Rabbits. Οh well , θα δω μπορει να το παρω αρκει να μην ειναι σπασαρχιδικο , θελω κατι πιο casual. 

Σαν J-RPG φαντάσου χωρίς ψυχαναγκαστικό grinding όμως, μόνο με αποστολές, εντελώς γραμμικό. 

Έχει ωραία ιστορία και βγάζει πάρα πολύ γέλιο. Κι εγώ με τα παιδιά μου το παίζω και σκάνε στα γέλια με τις σαχλαμάρες που κάνουν τα Rabbids. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, lysopaine είπε

στο ρώσικο eshop κάνει 11,54 ευρώ

11,54??? Εφυγα!

 

Ακυρο τοσο το εχει και στο Νορβηγικο που ειμαι. Αξιζει τιποτα η Gold edition ή τσαμπα λεφτα?

Επεξ/σία από james9tito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...