Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν γινοταν πιο συγκεκριμενος θα επαιρνε καλυτερες απαντησεις(ποσο χωρο θελει,ποσα χρηματα διαθετει,απο που κοιταζει για αγορα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 26/03/2020 at 22:16, lysopaine said:

κρίμα που δεν μπορούμε να το βρούμε πουθενά να το πάρουμε 

 

Το παρήγγειλα προχθές από Public και θα μου έρθει μέσω ACS τη Δευτέρα, αν λες για το Ring Fit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Swimmer21 είπε

Το παρήγγειλα προχθές από Public και θα μου έρθει μέσω ACS τη Δευτέρα, αν λες για το Ring Fit

ναι για αυτό λεω , εγώ δεν το βρίσκω πουθενά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περί Direct, με έψησε πολύ το πρώτο Xenoblade, δεν έχω ακουμπήσει κανένα και είναι ευκαιρία να τα πάρω από την αρχή. Όμορφη και γεμάτη η Collector's, περίεργη επιλογή το βινύλιο που γενικά θα πάει άκλαφτο στη χρήση αλλά είναι φοβερό στο σχέδιο!

Είμαι στους "τυχερούς" που έχουν το Ring Fit Adventure, πολύ καλό free update με το Jogging και το Rhythm Game, ελπίζω να προσθέσουν περισσότερα κομμάτια, πόσο θα ταίριαζε το Island Swing Theme από Donkey Kong! (κάκιστη επιλογή το συγκεκριμένο από Zelda εκτός ρυθμού)

Κατάλαβε κανείς αν το Star Wars Episode I: Racer θα είναι η ίδια "remastered" έκδοση που είχε βγει τέλη 2018 σε PC; Δεν είναι κακή, μα ελπίζω σε κάτι περισσότερο polished. Θυμάμαι το είχα λιώσει στο γυμνάσιο στο Ν64, τόσο απαιτητικό που έβαζα συνοδεία power metal μουσική για εμψύχωση!

Panzer Dragoon πάντα ήθελα να δοκιμάσω οπότε ευκαιρία,όμως δεν το είχαν ανακοινώσει στην E3 πέρσυ, άλλο είναι αυτό;

Σε γενικές γραμμές όχι κάτι φοβερό αλλά μια χαρά προς ώρας. Νομίζω είναι σαφές ότι λόγω της κατάστασης όλα έχουν πάει πίσω σε όλους. Λογικά θα δούμε περισσότερα μέσα στον Ιούνιο με ό,τι έτσι κι αλλιώς σχεδίαζαν για την Ε3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fulgore είπε

@Prospector8Τι φαση το Shopto?

πηγα να βαλω παραγγελια τα Animal Crossing και Xenoblade και ζηταει λεει σχεδον 30ευρω μεταφορικα 🤔

Δεν ξερω αν μπορεις να ενωσεις παραγγελιες αλλα για συλλεκτικές εκδοσεις σχετικα μεγαλες δλδ ειναι 15λιρες και για απλο game einai 5. Και εγω τοσο εκλεισα την Ce του Xenoblade, 74+15 τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Δεν ξερω αν μπορεις να ενωσεις παραγγελιες αλλα για συλλεκτικές εκδοσεις σχετικα μεγαλες δλδ ειναι 15λιρες και για απλο game einai 5. Και εγω τοσο εκλεισα την Ce του Xenoblade, 74+15 τα μεταφορικα.

Οχι ακομα και για απλη εκδοση ζηταει τοσα.

Κοινως 15ευρω μεταφορικα εαν βαλω παραγγελια μονο του το xenoblade(την απλη εκδοση),30ευρω τα μεταφορικα εαν βαλω και το Animal Crossing μαζι.

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tωρα το κοιταξα μολις και εμενα μου βγαζει την επιλογη για 5 λιρες. Τωρα γιατι δεν ξερω προς το παρον.

Επεξ/σία από Prospector8
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Tωρα το κοιταξα μολις και εμενα μου βγαζει την επιλογη για 5 λιρες. Τωρα γιατι δεν ξερω προς το παρον.

Τωρα που εκανα 2 φορες refresh μου βγαζει και εμενα την επιλογη που λες για 1 αγορα,εχεις δικιο.

Εαν βαλω τα 2παιχνιδια στο καλαθι μαζι μου βγαζει +30ευρω τα μεταφορικα(κοινως για τροπο αποστολης εχει μονο την 2ρη επιλογη).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πρώτη φορά κατανόησα τη δύναμη και επιρροή που ασκεί το Animal Crossing. Δεν το είχα ακουμπήσει όλα αυτά τα χρόνια.

Είναι ενα χαλαρό, casual, ήρεμο παιχνίδι που σε συνάρτηση με τους χρονικούς περιορισμούς αλλα και τα daily tasks οπως και τις incremental πρακτικές αλλα και την ψευδαίσθηση της δημιουργίας δίνει ενα σύνολο/πακέτο που δεν υπάρχει όμοιο του. 

Επίσης καθημερινά εχεις αρκετά πράγματα να κάνεις οπως και να γεμίσεις το μουσείο με απολιθώματα, έντομα και ψάρια. Σου δίνει αφορμή να επιστρέψεις και να grindαρεις.

Δεν αδικώ καθόλου (πλέον) τα νούμερα που κάνει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, h3342 είπε

to northgαrd αξιζει? τοχει κανεις?στα  25 απο 35 ευρω αξιζει πουτοχει στο eshop?

αν σου αρέσουν αυτού του είδους τα game καλό είναι αλλά νομίζω να περιμένεις θα το βρεις και σε πολύ χαμηλότερη τιμή. Δλδ θεωρώ ότι είναι ακριβό στα 25 ευρώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...