Προς το περιεχόμενο

Q & WIND 2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€ [ΤΕΛΟΣ]


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδες παλια δεν ηταν 8 ευρω για 8 μηνες, 1 γιγα το μηνα? Περσι το καλοκαιρι δεν ανανεωσα και δεν ξανασχοληθηκα.

Τι εγινε αρχισαν οι τσιγγουνιες εκει στη Wind? 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά είναι ότι αμα δε χρειάζεσαι πολλά data περνάς με 8 ευρώ 8 μήνες αντι για μόνο 4.

κανένας δε ξέρει μέχρι πότε ισχύει ρε παλικάρια, φαντάζομαι ούτε καν οι ίδιοι στη WIND... συνηθισμένα τα βουνά απ'τα χιόνια...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χρησιμοποιείς πολύ data είναι μια χαρά.. αν όπως κάνουμε κάποιοι, το 1gb μας φτάνει και μας περισσεύει (κατά πολύ) τότε δεν είναι μια χαρά.. αυτό όμως που κρίνουμε τις ανάγκες του άλλου σύμφωνα με τις δικές μας ανάγκες, ποτέ δεν θα το καταλάβω ρε παιδιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενα βασικο ερωτημα που δεν βλεπω απαντηση μεχρι τωρα στις 2 σελιδες και ειναι ουσιαστικο για το αν υπαρχει προσφορα και λογος για τοπικ ή θα διαγραφει :

Ισχυει για ολους ή μονο για οσους εχουν λαβει το σχετικο sms οπως κανει παντα η wind ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περιμενουμε επιβεβαιωση οτι δουλευει και απο αλλον που δεν εχει λαβει το sms.

Παντως το αλλο που στελνει επιλεκτικα ειναι πολυ καλυτερο-φτηνοτερο,  2GB καθε μηνα για τρεις μηνες με εφαπαξ χρεωση μια φορα  3€. Πιθανον λοιπον να το κανουν τωρα αυτο του τιτλου για ολους μιας και ειναι πολυ ανεβασμενο το κοστος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ μια από τα ίδια. Δεν πήρα SMS. Ενεργοποιήθηκε κανονικά!

Έχω ήδη και το πακέτο με το 1 γίγα. οπότε με 3 γίγα το μήνα για το καλοκαίρι είμαστε φουλ κομπλάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Ενα βασικο ερωτημα που δεν βλεπω απαντηση μεχρι τωρα στις 2 σελιδες και ειναι ουσιαστικο για το αν υπαρχει προσφορα και λογος για τοπικ ή θα διαγραφει :

Ισχυει για ολους ή μονο για οσους εχουν λαβει το σχετικο sms οπως κανει παντα η wind ;

δεν μου εχει ερθει καποιο σμσ,εστειλα και ενεργοποιηθηκε κανονικα αρα οκ 

 

 

επισης απλα μεταβιβαζω οτι διαβασα σε αλλο φορουμ δεν γνωριζω αν ισχυει /λενε οτι εχει σταλει απο wind δευτερο σμσ που αναφερει οτι ειναι μεχρι αυριο/αυτο καποιος ας μας το επιβεβαιωσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, JohnnyX είπε

Το ερωτημα παραμενει ..και με ενδιαφερει παρα παρα πολυ !

Εγώ που πήγα Βουλγαρία τα χρησιμοποίησα τα data του πακέτου Q.

Δεν νομίζω ότι γίνεται διαχωρισμός για το roaming...

Αυτό που μπορώ να πω όμως με σιγουριά είναι οτι στο εξωτερικό καταναλώνει χρόνο ομιλίας από το πακέτο που έχεις προς όλους και όχι τα πακέτα Wind/Q που έχεις (το κατάλαβα όταν μηδένισαν τα χρήματα στην κάρτα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Q.

Δεν μου έχει έρθει μήνυμα.

Έχω ήδη ενεργοποιημένη την προσφορά με 1GB το μήνα.

Ενεργοποιήθηκε χωρίς πρόβλημα και η προσφορά των 2GB το μήνα.

Με 800ρα μπάντα κανένα πρόβλημα η Q. Θα έλεγα μάλιστα ότι έχει βελτιωθεί το δίκτυο της.

Για να δείτε αν ισχύει για σας (που είμαι σίγουρος ότι ισχύει για όλους) στείλτε το sms χωρίς να έχετε το υπόλοιπο και αν ισχύει θα σας απαντήσει ότι δεν επαρκεί το υπόλοιπο σας. Έτσι έκανα εγώ και αφού συμπλήρωσα άλλα 5€ (+υπόλοιπο κάρτας) ενεργοποιήθηκε μια χαρά.

Τέλεια προσφορά για data ! Ευχαριστώ τον TS. (+1)

Επεξ/σία από NewGascp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...