Προς το περιεχόμενο

Q & WIND 2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€ [ΤΕΛΟΣ]


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
52 λεπτά πριν, diplo είπε

το έχεις κουράσει.

30 ημερολογιακές ημέρες ισχύει όπως και οι προηγούμενες αντίστοιχες προσφορες (8GB/8μήνες)

ήρθαν SMS σε μερικούς αλλά είπαμε ότι ισχύει για όλους και για WIND και για Q

κατά την προσφιλή τακτική της wind τα αφήνει στο φλου, οπότε κανείς δε ξέρει πότε λήγει...τρανό παράδειγμα το από πάνω μήνυμα* που ενεργοποίησε την προσφορά μία μέρα μετά την υποτιθέμενη λήξη της...

*και το από κάτω τώρα

 

Ο,τι πεις μεγα φιλοσοφε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σε περιαγωγή ισχύουν ή όχι ? Επίσης αν βάλω 9€ φθάνουν ή με τους φόρους το καθαρό ποσό είναι λιγότερο απο 8€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Τελικά σε περιαγωγή ισχύουν ή όχι ? Επίσης αν βάλω 9€ φθάνουν ή με τους φόρους το καθαρό ποσό είναι λιγότερο απο 8€

10 θα βάλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εβαλα κ εγω και ευχαριστω.Εχω μια απορια ομως...

Εχω το s7 και μου ζηταει να ενεργοποιησω τη περιαγωγη για τα δεδομενα του κινητου.Αν τα εχω ενεργοποιημενα 24\7 θα με χρεωνει εξτρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/06/2018 at 13:07, matrixxx said:

Οπως εχω γραψει ("Παντως το αλλο που στελνει επιλεκτικα ") ειναι επιλεκτικη περιπτωση, δηλαδη μπορεις να το παρεις ΜΟΝΟ αν σου εχει στειλει sms . Οποιος επομενως δεν εχει λαβει sms μην ψαχνει τροπο να το παρει, ΔΕΝ παιζει.

επαιξε σε ατομο που δεν ειχε ερθει μυνημα οπως ειχα βαλει τα 1 gb για 8 μηνες χωρις να εχω λαβει μυνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, poulinos είπε

επαιξε σε ατομο που δεν ειχε ερθει μυνημα οπως ειχα βαλει τα 1 gb για 8 μηνες χωρις να εχω λαβει μυνημα

Aπαντας σε σχολιο-απαντηση για τα 2GB X 3 μηνες με 3€. Εισαι σιγουρος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, matrixxx said:

Aπαντας σε σχολιο-απαντηση για τα 2GB X 3 μηνες με 3€. Εισαι σιγουρος; 

νομιζα οτι ελεγες για το 2 gb x 4 μηνες με 8 ευρω το οποιο το εβαλε ατομο χωρις να εχει ερθει μυνημα οπως και το ιδιο για εμενα για το παλιο 1gb x 8 Μηνες.

αυτα μπηκαν χωρις να ερθει μυνημα.για το 2gb x 3 Μηνες δεν εχω λαβει μυνημα αλλα μπορω να το δοκιμασω αν μου πει καποιος που στελνουμε τι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπαρχει το quote στο σχολιο αν δεις.

"2GB καθε μηνα για τρεις μηνες με εφαπαξ χρεωση μια φορα  3€

Τί στέλνουμε γι'αυτο? "

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, matrixxx said:

Υπαρχει το quote στο σχολιο αν δεις.

"2GB καθε μηνα για τρεις μηνες με εφαπαξ χρεωση μια φορα  3€

Τί στέλνουμε γι'αυτο? "

να το γραψω πιο απλα.εχουν γινει δυο ερωτησεις αν ισχυει το 2gb x 4 μηνες για 8 ευρω (δεν εκανα αυτο quote) και οπως ειπαν το επιβεβαιωνω και εγω ισχυει και ας μην εχει ερθει το μυνημα.απο εκει και περα ακουστηκε το 2 x 3 μηνες με 3 ευρω που ερχεται επιλεκτικα.τι γραφει αυτο το μυνημα?ειναι να στειλεις κατι?εχει κωδικο και δεν μπορει να χρησιμοποιηθει απο αλλους?σε αυτο γραφω αν καποιος ξερει να απαντησει.

το quote που εκανα εγω για το επιλεκτικα το εκανα επειδη ακομα και τα μυνηματα για 2 gb x 4 Μηνες και 1gb x 8 μηνες ειναι και αυτο επιλεκτικο αφου δεν ερχεται σε ολους.οποτε δεν ηξερα σε ποιο αναφερεσε αφου διαβασα και το θεμα απο το τελος προς την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, StigmaX είπε

Σε καρτοσυνδεση που έχω πάντως δεν μου το βάζει. 

"TO ΠAKETO ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMO ΣTO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠPOΓPAMMA."

Εμένα με καρτοσυμβολαιο wind plus, μου βγάζει :TO YΠOΛOIΠO ΣAΣ ΔEN EΠAPKEI ΓIA THN AΓOPA TOY ΠAKETOY. ANANEΩΣTE TO YΠOΛOIΠO ΣAΣ KAI ΠPOΣΠAΘHΣTE ΞANA.

Ξέρει κανείς πώς βάζουμε 10€ στο Wind plus καρτοσυνδεση? 

Επεξ/σία από shamrock1404
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...