Προς το περιεχόμενο

Q & WIND 2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€ [ΤΕΛΟΣ]


diplo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Sebu είπε

Εγω απαντησα στον φιλο που ειπε οτι αυτη σου δινει 2gb για 4 μηνες. 2 στα 4 με 4 στα 4 δεν ειναι ισοδυναμο και το 1ο δεν κερδιζει το 2ο

2GB KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 4 MHNEΣ ME 8€

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, SnakeMJK είπε

Ε ναι, τον τελευταίο χρόνο έχουν αλλάξει την λογική και καταναλώνονται με σειρά ημερομηνίας λήξεως. Παλαιότερα το πήγαιναν με λογική μπονους μβ και αγορασμένα μβ και έτρωγε πρώτα τα αγορασμένα για κάποιο μυστήριο λόγο. (ή το ανάποδο, δε θυμάμαι καλά)

Νομίζω πρώτα οι προσφορές γιατί έτσι κι αλλιώς τα χάνεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια μη το κουράζεται το θέμα.

κανείς δε ξέρει μέχρι πότε ισχύει η προσφορά, αν κάποιος την θέλει την ενεργοποιεί άμεσα.

εκτός αν το κάνουμε έτσι για να γίνεται κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, matrixxx είπε

δεν μπορεις να συντονιστεις. :)

Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν το διάβασα το παραπάνω από έναν συντονιστή κόντεψε να μου βγει η μπύρα απ την μύτη 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
39 λεπτά πριν, diplo είπε

παλικάρια μη το κουράζεταιε το θέμα.

κανείς δε ξέρει μέχρι πότε ισχύει η προσφορά, αν κάποιος την θέλει την ενεργοποιεί άμεσα.

εκτός αν το κάνουμε έτσι για να γίνεται κουβέντα.

Δεν ειναι οπως τα λες. Υπαρχει λογος που πρεπει να ξερουμε μεχρι ποτε θα ισχυει το πακετακι για ενεργοποιηση, γιατι αν κρινουμε απο τις αλλες περιπτωσεις (πχ αυτη που ανεφερα νωριτερα) λογικα γινεται με τον εξης τροπο:

Το ενεργοποιεις σημερα. Παιρνεις 2GB αμεσα, την 1-7-2018 θα μπει το 2ο 2αρι (το πρωτο "μηνιατικο" μενει μεχρι 20-7 μαζι με τα 2GB του Ιουλιου), 3ος μηνας ξεκινα 1-8, τελευταιος 1-9. Ετσι θα σου τελειωσει το πακετο των τεσσαρων "μηνων", τελος Σεπτεμβρη. Αν ομως το ενεργοποιησεις 1-7 θα εχεις μεχρι τελος Οκτωβρη. Για οποιον λοιπον αρκουν τα 2GB το μηνα και περισσευουν, θα ειναι καλυτερα να το ενεργοποιησει 1η Ιουλιου, οποτε εχει σημασια να ξερουμε μεχρι ποτε μπορει να γινει.

 

ΥΓ. Γιατι δεν ξερει κανεις; Απο πού εγινε γνωστη; Με ποιον τροπο; Εκει δεν αναφερει μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην το κουράζουμε με αναλύσεις... Εμένα μου ήρθε σχετικό sms ότι ισχύει μέχρι 21/6. Δηλαδή έχετε ακόμα 15 λεπτά για την ενεργοποίηση της  προσφοράς...

ΥΓ Ευχαριστώ αυτόν που ανέβασε την προσφορά, γιατί  ενεργοποιήθηκα και διάβασα τα ενημερωτικά sms της wind που δεν διαβάζω σχεδόν ποτέ στο κινητό μου πριν 5 λεπτά και το ενεργοποίησα... ισχύει... (δεν κοιτάω τα ενημερωτικά  sms της wind γιατί οι περισσότερες είναι "προσφορές"...). Πάντως,  αυτή η προσφορά διέψευσε τις ...προσδοκίες μου ;)

ΥΓ2 Μου ήρθε μήνυμα μετά την ενεργοποίηση ότι "Μόλις πήρες 8 GB για 4 μήνες. Από σήμερα θα απολαμβάνεις 2  GB  με διάρκεια 30 ημέρες, για τους επόμενους 4 μήνες". Ξεκάθαρο νομίζω...

Επεξ/σία από captaintzim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, drdedus είπε

για την ιστορία τελικά μπορει να γινει ενεργοποίηση σήμερα?

Γιατί δεν δοκιμάζεις;

 

Ένα δευτερόλεπτο θα σου πάρει.

 

Στείλε ένα sms να δεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Γιατί δεν δοκιμάζεις;

Ένα δευτερόλεπτο θα σου πάρει.

Στείλε ένα sms να δεις :)

πριν λιγο εκανα δοκιμη και μου απαντησε με το παρακατω μηνυμα, αραπρεπει να ισχυει

θα παω να βαλω 10 ευρω απο καταστημα μπας και παρουμε κατι παραπανω και θα ξαναστειλω μηνυμα.

Screenshot_2018.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Γιατί δεν δοκιμάζεις;

Ένα δευτερόλεπτο θα σου πάρει.

Στείλε ένα sms να δεις :)

Οταν κάποιος λέει "για την ιστορία" σημαίνει ότι δεν θέλει να στείλει το sms για διάφορους λόγους.

Πχ, να το έχει ήδη ενεργοποιήσει προηγούμενη μέρα και να θέλει να μάθει/σχολιάσει την συμπεριφορά της wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, matrixxx είπε

Δεν ειναι οπως τα λες. Υπαρχει λογος που πρεπει να ξερουμε μεχρι ποτε θα ισχυει το πακετακι για ενεργοποιηση, γιατι αν κρινουμε απο τις αλλες περιπτωσεις (πχ αυτη που ανεφερα νωριτερα) λογικα γινεται με τον εξης τροπο:

Το ενεργοποιεις σημερα. Παιρνεις 2GB αμεσα, την 1-7-2018 θα μπει το 2ο 2αρι (το πρωτο "μηνιατικο" μενει μεχρι 20-7 μαζι με τα 2GB του Ιουλιου), 3ος μηνας ξεκινα 1-8, τελευταιος 1-9. Ετσι θα σου τελειωσει το πακετο των τεσσαρων "μηνων", τελος Σεπτεμβρη. Αν ομως το ενεργοποιησεις 1-7 θα εχεις μεχρι τελος Οκτωβρη. Για οποιον λοιπον αρκουν τα 2GB το μηνα και περισσευουν, θα ειναι καλυτερα να το ενεργοποιησει 1η Ιουλιου, οποτε εχει σημασια να ξερουμε μεχρι ποτε μπορει να γινει.

ΥΓ. Γιατι δεν ξερει κανεις; Απο πού εγινε γνωστη; Με ποιον τροπο; Εκει δεν αναφερει μεχρι ποτε ισχυει η προσφορα; 

το έχεις κουράσει.

30 ημερολογιακές ημέρες ισχύει όπως και οι προηγούμενες αντίστοιχες προσφορες (8GB/8μήνες)

ήρθαν SMS σε μερικούς αλλά είπαμε ότι ισχύει για όλους και για WIND και για Q

κατά την προσφιλή τακτική της wind τα αφήνει στο φλου, οπότε κανείς δε ξέρει πότε λήγει...τρανό παράδειγμα το από πάνω μήνυμα* που ενεργοποίησε την προσφορά μία μέρα μετά την υποτιθέμενη λήξη της...

 

*και το από κάτω τώρα

 

 

Επεξ/σία από diplo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...