Προς το περιεχόμενο

Wind Vision Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτό που δεν αναφέρει το άρθρο είναι τα τεχνικά προβλήματα στη λειτουργία του Wind Vision και η ασχετοσύνη της Wind στην επίλυσή τους. Ενάμιση μήνα είμαι χωρίς ΤV. Η εφαρμογή δεν λειτούργησε ποτέ ωστόσο η αντίστοιχη χρέωση δεν λύπει απ τον λογαριασμό.... Το τεχνικό τμήμα δεν μπορεί  να μου δώσει συγκεκριμένη απάντηση για το ποιο είναι το πρόβλημα, πως και αν μπορεί να λυθεί ούτε εκτίμηση του πότε θα λυθεί. Είναι απλά απαράδεκτοι..... Δεν αξίζει καν να μπει κανείς στον κόπο...

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kundi είπε

20 euro  cosmote cinema pack  δωρο εγκα.,και δ πιατο 

  

Μονο αν εισαι κοροιοδο μεγαλο ασχολεισε με   wind!

Με  20€ έχεις Wind Vision Family Pack & Netflix 2 χρήστες... Αλήθεια το συγκρίνεις με το Cosmote Cinema που παιζει τα ίδια ενώ με στο Netflix θα βλέπουν 2 άτομα ότι γουστάρουν?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Και αν θελω netflix?
- Πας και αγοραζεις συνδρομη Netflix.

- Και αν θελω android tv?
- Πας και αγοραζεις android tv box.

- Και γιατι να παρω Wind Vision?
- Εεεεε... για να σου περνει τα λεφτα η Wind.
- Tο βρηκα; Μ' αρεσει.
- Και τα torrents που ειναι τζαμπα μου αρεσουν.
- Δεν απαντάω.

- Να ρωτησω και εγω κατι;
- Φυσικά.
- Πως κατευαζω κινουμενα σχεδια απο το Internet;
- Εεεε... Εχει και τις καλυτερες τσοντες.
- Γουυυυπιιιιι

- Και που τα βρισκω όλα αυτα;
- Στο google.gr

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Sokela είπε

Με  20€ έχεις Wind Vision Family Pack & Netflix 2 χρήστες... Αλήθεια το συγκρίνεις με το Cosmote Cinema που παιζει τα ίδια ενώ με στο Netflix θα βλέπουν 2 άτομα ότι γουστάρουν?!

 Ξεχνασ οτι εχει και αλλα πολλα ντοκιμαντερ κτλ ...σειρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, MHTSOS_EF είπε

Παιδια μακρια απο οπου και να το πιασεις δεν συμφερει πουλανε αερα!!! Εαν η tv ειναι smart δεν αξιζει καθολου υπαρχει κατευθειαν netflix τωρα τα αλλα τα free δε λενε κατι εκτος εαν εχεις προβλημα με κεραιες και λήψεις τοτε συμφερει να το βαλεις αυτο.

Καλά εσυ είσαι ο ορισμός της αμάθειας !!

Οι smart τηλεοράσεις εχουν την εφαρμογή για πρόσβαση στο netflix , οπως κινητά και ταμπλετ . Αυτο δεν σημαίνει οτι μπορείς να δεις netflix χωρίς συνδρομή και χωρίς να καταχωρήσεις στοιχεία κάρτας.

Το netflix συζητιέται για το wind vision γιατι σου παρέχει netflix κάποιους μήνες δωρεάν.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
6 ώρες πριν, lelisjr είπε

1. Η τεχνολογία τηλεόρασης μέσω ευρυζωνικής σύνδεσης δεν είναι καινούρια. (γιατί κάποιοι μιλάνε για πρωτοπορία) Υπήρξε στο παρελθόν από ON telecoms και πήγε άπατη λόγω ταχυτήτων δικτύου. Και όσοι σχολιάζετε για τα κολλήματα του Wind Vision, να σας ενημερώσω ότι με 24άρα γραμμή ή θα βλέπετε τηλεόραση ή θα σερφάρετε στο internet και τα δύο μαζί δεν παίζει, ειδικά αν έχετε και την απαίτηση να τα δείτε 4k.

2. Να πληρώνεις 45 ευρώ το μήνα (WIND Double Play 50 Plus & WIND VISION) για να έχεις λιγότερα απ'όσα σου προσφέρουν οι δύο ανταγωνιστές;;;; Δηλαδή αλήθεια;;;;; Υπάρχει κάποιος που θα το πάρει;;; Έχω Full pack nova με VDSL 50 και πληρώνω 40€! Και άμα θέλω να παίξω παιχνίδια στο android απλά παίζω στο tablet. Να μη σχολιάσω για τα υπόλοιπα που διαφημίζει η Wind λες και τα εφηύρε (youtube, google play movies/music, spotify)!!! Αλήθεια τώρα;;; Πληρώνουμε για να έχουμε τις δωρεάν υπηρεσίες του Youtube;;;; OYAOY!!!!

3. Κάθε φορά που ακούω τη διαφήμιση γελάω.. Η μισή διαφήμιση είναι για το Netflix! Πληρώνεις για Wind Vision (δηλαδή android box) και μετά πληρώνεις και για συνδρομή στο netflix! Μόνο κάτι 60χρονοι που δεν έχουν ιδέα θα το θεωρήσουν φοβερή υπηρεσία! Έλεος! Αγοράζεις ένα android box με 50 -60 ευρώ, κάνεις συνδρομή στο Netflix του χώνεις κι ένα Kodi και άσε τη Wind να νομίζει ότι έκανε την επανάσταση! 

Προσωπικά μόνο με λοβοτομή θα πήγαινα για υπηρεσίες επικοινωνίας και τηλεόρασης στη Wind... 

Από το 97 αγοράζω υπηρεσίες internet (compulink), τέτοια κλεψιά δεν έχω ξαναδεί!! (Άντε μπορεί με την On telecoms)

Φίλε εχεις απόλυτο δίκιο και είσαι γνώστης . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/6/2018 στις 5:52 ΜΜ, kamarianakis.a είπε

10€ Κάνει ; Όταν ρώτησα μου είπαν 25

Δεν σου ειπαν οτι κανει 25 αντιθετα κανει 10 ευρω και εχει επιπλεων 25 ευρω τελος συνδεσης στην wind για αυτη την υπηρεσια. κατι που δεν μου το ειχαν πει ουτε μενα και μονο ξυλο δεν παιξαμε στο καταστημα του αιγαλεω και ετσι το ποσο των 25 ευρω το εβαλε η πωλητρια απο την τσεπη της . Προσεχετε τι ακριβως σας λενε και ποιοι ειναι οι οροι. εγω μια που το πηρα και μια που το εχω βγαλει και το πληρωνο 9 ευρω το μηνα

καταρχην ειναι προβληματικη η συσκευη ολο κολαει. επισης επειδη εχω AVR οταν παιζει λιγο δυνατα ακουω ενα ξυσιμο και δεν ειναι απο τον avr γιατι εχω και αλλη συσκευη που δεν το κανει. μονο οταν μπαινει αυτο κανει βλακιες.

Προσοχη λοιπον

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
7 λεπτά πριν, ilove3dmax είπε

Δεν σου ειπαν οτι κανει 25 αντιθετα κανει 10 ευρω και εχει επιπλεων 25 ευρω τελος συνδεσης στην wind για αυτη την υπηρεσια. κατι που δεν μου το ειχαν πει ουτε μενα και μονο ξυλο δεν παιξαμε στο καταστημα του αιγαλεω και ετσι το ποσο των 25 ευρω το εβαλε η πωλητρια απο την τσεπη της . Προσεχετε τι ακριβως σας λενε και ποιοι ειναι οι οροι. εγω μια που το πηρα και μια που το εχω βγαλει και το πληρωνο 9 ευρω το μηνα

καταρχην ειναι προβληματικη η συσκευη ολο κολαει. επισης επειδη εχω AVR οταν παιζει λιγο δυνατα ακουω ενα ξυσιμο και δεν ειναι απο τον avr γιατι εχω και αλλη συσκευη που δεν το κανει. μονο οταν μπαινει αυτο κανει βλακιες.

Προσοχη λοιπον

Φίλε 25€ Κάνει το πλήρες πακέτο και με τα αθλητικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...