Προς το περιεχόμενο

Wind Vision Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πλεον το Wind Vision παιζει σε όλες τις συσκευες που έχουν έναν σύγχρονο Browser και δε χρειάζεται να γίνονται πατέντες με sideload εφαρμογων κλπ... καλή εξέλιξη.

Επεξ/σία από baskon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα συντονισμού; Όταν ανοίγω το vision απ' το tablet της wind μου εμφανίζει το πρόγραμμα που έβλεπα τελευταία φορά πριν μέρες και θέλει αρκετά λεπτά να συντονιστεί ενώ δεν μου εμφανίζει καν τον οδηγό προγράμματος ως τότε. Μίλησα με messenger με εκπρόσωπο που δεν ξέρω αν κατάλαβε καν τι του έλεγα αλλά ζητούσε μονότονα φωτογραφία απ' το πρόβλημα για να καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά εχει βρει κάποιος τρόπο να μπορεί να βάλει τα κανάλια με την σειρά που θέλει ο καθένας γιατί δεν μπορώ να το βρω ευχαριστώ προκαταβολικά...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να ρωτησω, μιας και σκεφτομαι να παρω μια προσφορα για να βλεπει η μητερα μου.

τα ξενα καναλια ερχονται με ελληνικους υποτιτλους; βασικα οτι εχει σχεση με ταινιες, σειρες, ψυχαγωγικες εκπομπες, ντοκιμαντερ. δεν με ενδιαφερουν τα αθλητικα/μουσικα. η ειναι ολα στα ξενα;

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/2/2021 στις 5:58 ΜΜ, KilliK είπε

να ρωτησω, μιας και σκεφτομαι να παρω μια προσφορα για να βλεπει η μητερα μου.

τα ξενα καναλια ερχονται με ελληνικους υποτιτλους; βασικα οτι εχει σχεση με ταινιες, σειρες, ψυχαγωγικες εκπομπες, ντοκιμαντερ. δεν με ενδιαφερουν τα αθλητικα/μουσικα. η ειναι ολα στα ξενα;

Εχουν κανονικά υποτιτλους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kostakiss είπε

εχει καταφερει κανεις να δει επιγεια καναλια τηλεορασης με το live channels app , με αναβαθμιση του android εξοπλισμου?

Έλα στην παρέα μας...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...

Kαλησπέρα

Είχα triple play στην vodafone (με αθλητικά κανάλια αν και δεν είμαι φαν του ποδοσφαίρου) και πήγα στην wind μιας και δεν είμαι ικανοποιημένος με την <<κόκκινη>> η wind μου δίνει την δυνατότητα να προσθέσω το vision με 4ευρώ αξίζει; Περισσότερο fox βλέπω και national geographic και δίνει την δυνατότητα να βάλεις το netflix να πληρώνεται στο λογαριασμό σταθερής αν και το σκέφτομαι και για τα υπόλοιπα μέσω δορυφόρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, pan0s_ είπε

Kαλησπέρα

Είχα triple play στην vodafone (με αθλητικά κανάλια αν και δεν είμαι φαν του ποδοσφαίρου) και πήγα στην wind μιας και δεν είμαι ικανοποιημένος με την <<κόκκινη>> η wind μου δίνει την δυνατότητα να προσθέσω το vision με 4ευρώ αξίζει; Περισσότερο fox βλέπω και national geographic και δίνει την δυνατότητα να βάλεις το netflix να πληρώνεται στο λογαριασμό σταθερής αν και το σκέφτομαι και για τα υπόλοιπα μέσω δορυφόρου

Τι εννοείς με το αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Συμπληρώστε οτι μετα την λήξη της συνδρομής στην VISION το box κλειδώνει και τα ελευθέρα ψηφιακά κανάλια.

Οπότε δεν μπορεί να δουλέψει σαν αποκωδικοποιητής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, k_w_t είπε

Συμπληρώστε οτι μετα την λήξη της συνδρομής στην VISION το box κλειδώνει και τα ελευθέρα ψηφιακά κανάλια.

Οπότε δεν μπορεί να δουλέψει σαν αποκωδικοποιητής..

Νομίζω δεν έχει και πολύ νόημα να το κρατήσεις αν δεν έχεις Vision, στην αρχή μου άρεσε το λογισμικό που ήταν android tv αλλά τελικά σε περιορίζει πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Conan2046 είπε

Νομίζω δεν έχει και πολύ νόημα να το κρατήσεις αν δεν έχεις Vision, στην αρχή μου άρεσε το λογισμικό που ήταν android tv αλλά τελικά σε περιορίζει πολύ. 

Το κραταω για Netflix ,Youtube ,Kodi,Iptv κτλ

Απλα με τσαντησε το κλειδωμα του ψηφιακου αποκωδικοποιητη της συσκευης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...