Προς το περιεχόμενο

Κωτσόβολος "Stock Clearence"


james9tito

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 269
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σιγά μην προλάβαινα με το πσ4 από τα κοράκια 😀

Πφφφ θα στείλω άτομο από μέσα μπας και το βρω και να μ πει αν υπήρχε πραγματικά στοκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν καταλαβα γιατι δεν εχουν αναζητηση και ανα καταστημα και ειμαστε αναγκασμενοι να κοιταμε τα προιντα ενα ενα. ΤΟυλαχιστον σε εμας επαρχια θα βολευε πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κραχτης θα ηταν το 2ds στα 40 ευρω που ηδη το εχουμε παρει καμια δεκαρια εδω μεσα. Προφανως το Ps4 ειχε μεγαλυτερη ζητηση και εξαφανιστηκε οπως ειχε γινει τις προαλλες με τις ηχομπαρες. 

Συνολια χτυπησα 2 παιχνιδια switch , ακουστικα ψειρες, backpack laptop και 2ds. Καλα μας εχει φτιαξει ο κωτσος φετος και ηχομπαρα και zelda limited και nacon controller για Ps4 , μια χαρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα στο Ρέντη το 2DS. Σφραγισμένο. Έχει σίγουρα άλλα δύο που είδα. Πάνω έχει την τιμή 99,90€ αλλά μόλις το χτυπήσουν βγαίνει η σωστή. Πρώτα μίλησα σε έναν υπάλληλο, μου πέρασε την τιμή και μετά πήγα στο ταμείο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, fytotech είπε

Μόλις πήρα στο Ρέντη το 2DS. Σφραγισμένο. Έχει σίγουρα άλλα δύο που είδα. Πάνω έχει την τιμή 99,90€ αλλά μόλις το χτυπήσουν βγαίνει η σωστή. Πρώτα μίλησα σε έναν υπάλληλο, μου πέρασε την τιμή και μετά πήγα στο ταμείο. 

το ανοιξες?τι fw εχει?

29 λεπτά πριν, fytotech είπε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, postfire είπε

το ανοιξες?τι fw εχει?

Είμαι ακόμα στο δρόμο. Αλλά κάτι ξεχασμένα από το Θεό ήταν. Αποκλείεται να είχαν νέο. Μόλις πάω σπίτι θα γράψω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fytotech είπε

Είμαι ακόμα στο δρόμο. Αλλά κάτι ξεχασμένα από το Θεό ήταν. Αποκλείεται να είχαν νέο. Μόλις πάω σπίτι θα γράψω. 

οκ περιμενω

καλοριζικα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fytotech είπε

Είμαι ακόμα στο δρόμο. Αλλά κάτι ξεχασμένα από το Θεό ήταν. Αποκλείεται να είχαν νέο. Μόλις πάω σπίτι θα γράψω. 

Ωπ κατι ενδιαφερον μου μυριζει εδω. Ενημερωστε με σε Pm , σε καμια 2-3 ωρες θα το εχω και εγω στα χερια μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ηλεκτρική οδοντόβουρτσα βρήκα αυτή και με παζάρι την κατέβασα στα 28, τώρα δεν ξέρω αν κατεβαίνει και άλλο, δοκιμάστε!

https://www.kotsovolos.gr/site/personal-care/well-being/toothbrushes/181023-braun-oral-b-pro-2000

στο skroutz:

https://www.skroutz.gr/s/13105073/Oral-B-Pro-2-2000.html

Εγώ πήρα μια, να βρούμε και ανταλλακτικά crossaction και μια χαρά όλοι..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και γω ξεχώρισα πολύ λιγότερα πράγματα σε σχέση με την προηγούμενη φορά.Το 2DS σίγουρο το πιο δυνατό αλλά ούτε ήθελα ούτε κόρες έχω να το πάρω :P

Κατα τα άλλα άσχετα με το αν είναι εκθεσιακά ή όχι απλά σε καλές τιμες είδα:

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/180675-united-un3249s2-32#homepage

Προσωπικά και κάτι χαζοdrone είδα στο 10ρικο και ήθελα να δοκιμάσω αλλά δεν είχε Θεσσαλονίκη

 

Επεξ/σία από spy94
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...