Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v2


dante14023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν χρειαζετε να πληρώσεις κάποιον για να σε boostαρει 

εξάλλου το t12-13 είναι γελοίο 

δεν ασχολούμαι με το game εδώ και κάνα χρόνο

αλλά αυτό που έγραψες είναι εξωφρενικό γιαυτό και πολλοί αντιδράσαμε κατ αυτόν τον τρόπο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδιά δεν θέλω να το παίξω drama αλλα i αληθινή μου ζωή είναι γεμάτη προβλήματα και το diablo μου θυμίζει εποχές diablo1και 2 που ζούσε ο πατέρας μου και i ζωή μου ήταν πολύ καλύτερη και θέλω τον barbarian και τον crusader να τους έχω να παίζουν άνετα σε torment 12 i 10 και επειδή είμαι λίγο "πριχτις" και δεν θέλω αρτίν αλέι να εκμεταλλεύομαι το κόπο που θα κάνει κάποιος να με βοηθήσει "γιαφτο" το έγραψα ξέρω ότι φάνηκε κάπως απλά έχω μάθει να μην είμαι αχάριστος στη ζωή μου οποιος θέλει να βοηθήσει ας μου στείλει σε πριβέ το user name του thanks και να είστε όλη καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά σίγουρα το κάνουμε 4free..

δεν είναι μεγάλη δουλειά πλέον,κάτω του 4ωρου νομίζω θα πάρει..

Έτσι όπως πετάει αντικείμενα,θα φτιάξεις set στα μπαμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, ψάχνω για μια clan κατά προτίμηση έλληνες (να κάνουμε και λίγο χαβαλέ) και κάνα run μαζί γιατί μονός μου και με ραντομαδες δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χω πιασει ξανα εδω και κανα μηνα οποτε οποιος θελει να φαρμαρει/κουβαληθει σε tor13/grift εως 70 μου λεει ... (mphxths#2845)

 

Γιατι σολο ειναι και λιγο βαρεμαρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κι εγώ το ξανάπιασα πρόσφατα... με 230k DPS μέχρι τι "Βάσανο" πάω;;

 

Ευχαριστώ!!!

 

Δεν νομιζω οτι πρεπει να βγεις απο την πολη :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To sheet DPS από μόνο του δε λέει τίποτα.

230k με buffs, synergies και effects διάφορων spell και του/των set που τυχαίνει να φοράς μπορεί να σημαίνει και 2 εκατομμύρια DPS.

Αν το συνολικό σου όμως dps είναι 230k, καλύτερα όπως λέει ο mphxths όχι μόνο να μη βγεις από την πόλη, αλλά να κλειδώσεις και την πύλη 2 φορές.

:P  :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν έπαιζα εγώ πάντως μια χαρά μας κουβαλούσαν οι άλλοι σε public πάντα υπήρχε κάποιος που τα έσπαγε όλα και εμείς οι μικροί απλά lootαραμε 

για solo ναι άστο καλύτερα με 250Κ dps 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου οτι σε tor13 normal rifts τα mobs εχουν κατι billions hp.

Οσο και να buff-αριστεις δεν νομιζω οτι το 230-250k dps θα κανει δουλεια..τα περισσοτερα abilities ειναι % wpn dmg.

Με απλα λογια το % του 230k dps οσο και να buff-αριστει...παλι ψιχουλα θαναι :)

 

Παντως αν ψηθεις μπες..παραγκον 80 , μερικα rifts/grifts σε tor13 θα παιρνεις 1 paragon level σε καθε στροφη :)

 

EDIT : Και ενω εμεις παλευουμε με νυχια και με δοντια να βγαλουμε απο την μυγα ξυγκι να ανεβασουμε κατα κατιτις το dmg μπας και κερδισουμε κανα grift level ο εξυπνος ο ρωσος εκμεταλλευεται ενα bug που υπαρχει και πιανει top #1 (καλα οχι πως δεν θα το επιανε με αλλον τροπο...αλλα με το bug εγινε πιο ευκολο)

 

https://www.dropbox.com/s/9adxraignpek2ya/d3bug.png?dl=0

 

melee weapon και hand crossbow δεν "φοριουνται" μαζι...δεν σε αφηνει το συστημα...προφανως καποιο bug υπαρχει που απο οτι διαβαζω το γνωριζει η blizz και με καποια κομπινα σε αφηνει να τα φορεσεις...

Στα φορουμς αφηνουν να εννοηθει οτι ειναι ban-able.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο και μόνο για παραδειγματισμο θα του banαρα το account στο bnet (όχι μόνο του diablo) αν ήμουν η blizzard

τέτοια άτομα δίνουν το κακό παράδειγμα και στους άλλους παίχτες ότι να ο Ρώσος έκλεψε και δεν έγινε και τίποτα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...