Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v2


dante14023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε καλα ο necromancer παιζει και να μην σκασει ετσι σκετος μονος του.

 

Βαλε νεα sets για αυτον , βαλε κανα δυο χαρτες ,βαλε κανα καινουργιο feature...καπως πρεπει να δικαιολογησουν τα λεφτα που θα το χρεωσουν...

Θα δημιουργησουν ενα hype..μιας και μιλαμε για character που ερχεται απο το 2 , με αρκετα γνωριμα στοιχεια (abilities ντε) και θα μας τα παρουν παλι και θα ξανανοιωσει λιγο παλι το παιχνιδι....

Θα βαλουν και κανα δυο season-only items και παλι απο την αρχη.....

 

Γιατι το να ειναι τζαμπα ο necro το κοβω αρκετα χλωμο :)

 

(μονο για τα νεα ancients μιλαμε για χρονια farming ..και κυνηγι νεων επιπεδων grifts...εχει ψωμι ο necro οταν ερθει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο να παίξεις μωρέ με τα ίδια και τα ίδια 

αν είναι να φαρμαρω για μήνες για τα νέα ancients και μετά να παρατήσω το game λόγω της έλλειψης end game

τότε καλά είμαι και στο wow και εκεί φαρμαρω και παίζω τσάμπα και έχει και τρελό pve end game 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα δεν είναι αν εγώ έχω πτυχία σε μαρκετινγκ ή διοίκηση επιχειρήσεων ή δεν ξέρω γω τι άλλο

το θέμα είναι το diablo και έτσι όπως το έχουν κάνει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατι το να ειναι τζαμπα ο necro το κοβω αρκετα χλωμο :)

 

(μονο για τα νεα ancients μιλαμε για χρονια farming ..και κυνηγι νεων επιπεδων grifts...εχει ψωμι ο necro οταν ερθει...)

όχι ρε τι τσάμπα, αφου έχουν πει οτι θα είναι με on-off purchase απλά δεν εχουν κάνει disclose την τιμή ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το diablo ειναι mindless hack n slash και συνεχες φαρμαρισμα μεχρι το τελος της αιωνιοτητας..αν καποιος περιμενει κατι παραπανω απο αυτο το παιχνιδι , τοτε ασχολειται με λαθος παιχνιδι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το diablo ειναι mindless hack n slash και συνεχες φαρμαρισμα μεχρι το τελος της αιωνιοτητας..αν καποιος περιμενει κατι παραπανω απο αυτο το παιχνιδι , τοτε ασχολειται με λαθος παιχνιδι :)

Ναι δυστυχώς αυτό, ούτε auction house πια. Το κατέστρεψαν τα κινέζικα bot με τα farm, μετά ασχολήθηκαν με gold φαγανε και εκεί άκυρο τα trades και τέλος.

Βασικά φταίει και το παιχνίδι καοως ίσως να ήταν open world κάπως, βέβαια δεν θα ήταν Diablo με την έννοια του campaign.

Έχει παίξει κανένας brawl ποτε; κανεις δεν παίζει.

Ας,έφτιαχναν αρένες με βαθμολογία σε brawl και διαφορες πιστες για 2v2 κτλπ και τα λέγαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το diablo ειναι mindless hack n slash και συνεχες φαρμαρισμα μεχρι το τελος της αιωνιοτητας..αν καποιος περιμενει κατι παραπανω απο αυτο το παιχνιδι , τοτε ασχολειται με λαθος παιχνιδι  :)

ξέρω πολύ καλά τι είναι το diablo 

απλά θα περίμενε κανείς μετά από τόσα χρόνια να είχαν εμπλουτίσει το end game 

αυτό είναι όλο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρω πολύ καλά τι είναι το diablo 

απλά θα περίμενε κανείς μετά από τόσα χρόνια να είχαν εμπλουτίσει το end game 

αυτό είναι όλο 

 

Εχουμε σκοτωσει τον diablo  , ολο του το σοι , ολα τα τσιρακια του..τους συγγενεις αυτων και κατι αμετρητες ορδες απο τερατα της κολασεως..

 

Τι αλλο end game να υπαρξει?Δεν ειναι παιχνιδι με end game..οτι τερματιζει καπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...