Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες και βίντεο που αποκαλύπτουν το Google Pixel 3 XL


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Χριστός και η μάνα του! Θεωρω αδιανόητο από εταιρία με σκοπό το κέρδος να κυκλοφορήσει κινητό τηλέφωνο με ΤΕΤΟΙΑ τρύπα στην οθόνη.

Κάθε χρόνο έλεγα ότι θα κάνω το βήμα να σκάσω χρήμα να πάρω ένα pixel , αλλά κάθε χρόνο κατι με κρατάει. Φέτος προσπέρασα το OnePlus 6 γιατί το είχα σίγουρο ότι θα πάω για  Pixel μιας και έχω πλέον και άκρη στο Αμέρικα, αλλά όχι ρε φίλε . Αυτό το πράγμα πρέπει να καει πριν προλάβει να βγει στην παραγωγή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, DJTaurus είπε

Δεν βλέπω κανένα σχόλιο για το chin γιατί το κινητό είναι άσχημο και στο κάτω μέρος του. 

Και στο κάτω και στο πίσω. Ή δεν έχουν καθόταν feedback ή αγνοούν κάθε κριτική σαν κακομαθημένα παιδάκια.

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, gdriver είπε

δεν έχεις άδικο , αλλά σε αυτήν την περίπτωση πιστέυω πως θα έπρεπε να παρέχουν παραπάνω από μία θύρα usb. 

Ναι δεν θα ήταν κακο. Αλλά σε περίπτωση που πάμε όλα usb-c, ένα καλωδιακή που χωρίζει σε 2 usb-c ίσως να είναι πιο βολικό. Θα δείξει...

2 λεπτά πριν, nectons18 είπε

Η μεγαλύτερη πατάτα από όλες τις νέες συσκευές που έχουν βγει με τον 845. Ούτε 400 δεν θα έδινα και να μου χάριζε εφόρου ζωής google cloud 20ΤΒ.

Και όμως!!! Θα πουλήσει γιατί είναι άσχημο έχει χαμηλό vfm και είναι και πανάκριβο! ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ σαν τρελό!!! Αυτή είναι η μόδα της εποχής. Εμείς απλά προσπερνάμε. 

Με ένα σμπάρο 2 τρυγόνια η GOOGLE και η Apple !!! Και πουλάνε  σε ένα "ιδιαίτερο" αγοραστικό κοινό και διασκεδάζουν όλους τους υπόλοιπους !!! Το γέλιο χαρίζει ζωή μην το ξεχνάμε!

Δεν κάνουν πωλήσεις τα pixel... Σε σχέση με τον ανταγωνισμό πάντα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 εταιρείες θα ήθελα για τηλέφωνο.

Έχω Sony και θα ήθελα πάλι-γινανε μπυροκιλιαδες και το μικρό που θέλω γκαστρομενο.

Και pixel εάν τα έφερνε εδώ σε σωστή τιμή (το μικρό βασικά).

Γιατί ότι τηλέφωνο θέλω εξελίσεται με μπαζολι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και όλοι έχουν Νοτς εμένα δεν με χαλάει να σας πω την αλήθεια καλό φαίνεται στις φωτογραφίες για εμένα μιλάω πάντα ...αλλά πάλι για εμένα στις τιμές που βγαίνουν είναι πανάκριβα.Απαραδεκτη η Google  παρουσίαζει κινητό Σεπτεμβριο και ενώ έχει δει τόσες τροποποιήσεις σε μοντέλα βγάζει αυτόν τον σχεδιασμό χωρίς καινοτομία καμία .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, adtakhs είπε

Εγώ που έχω μείνει με το MOTOROLA NEXUS 6 μπορώ να το πάρω ?

Θέλω καθαρό Android και υποστήριξη για καιρό.

Δεν με ενδιαφέρει το σχήμα, design, θέλω απλά ένα τηλέφωνο σβέλτο .

Ανεξαρτήτως τιμής; Γιατί αν θα είναι πανάκριβο (που λογικά θα είναι όπως και τα προηγούμενα Pixel) δεν ξέρω αν αξίζει, πόσο μάλλον αν συνυπολογίσεις και την απώλεια υποστήριξης - service - εγγύησης στη χώρα μας. Εξάλλου για τους λάτρεις του pure Android βγαίνουν όλο και περισσότερες Android One συσκευές και σε λογικές τιμές.

Επεξ/σία από athanaso77
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά χέστηκα για το notch. Η Google συνεχίζει να προσφέρει το καλύτερο λογισμικό σε κάμερα με ειδικό επεξεργαστή για να κάνει process τις φωτογραφίες σε χρόνο μηδέν. Οι υπόλοιπες εταιρείες κοιτάνε με κυάλια σε αυτό τον τομέα. Μόνο η Apple αντε και καμία Samsung μπορούν να συγκριθούν. Όσο για τα Android One τα περισσότερα είναι τελείως απογοητευτικά σε υλοποίηση (ή θα έχουν χάλια κάμερα ή θα παίρνουν update μήνες μετά). Το μόνο που με χαλάει είναι η μνήμη RAM στα 4 gb. Βέβαια για κάποιον που δεν κάνει τρελό multitasking δεν νομίζω να σταθεί εμπόδιο. Σε τιμή τα pixel είναι απαγορευτικά, αλλά δεν έχει νόημα να μιλάμε για αυτό εκτός άμα μπήκα κατά λάθος στα reviews του skroutz αντι για site τεχνολογίας και δεν το πήρα είδηση.

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτωχό και άσχημο. ...θέλει να προκαλέσει την Apple η Google με το Pixel 3 καθώς με παρόμοια τεχνικά χαρακτηριστικά και μόνη κάμερα θέλει να αποδείξει πως θα προσφέρει περισσότερα και καλύτερη εμπειρία χρήσης....Φυσικά θέλει να προκαλέσει και τον ανταγωνισμό μέσα στο οικοσύστημα του Android που για εμπορικούς λόγους ωθούν στα specs στα ουράνια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DJTaurus είπε

Δεν βλέπω κανένα σχόλιο για το chin γιατί το κινητό είναι άσχημο και στο κάτω μέρος του. 

Δεν το εχει γραψει καποιος κ ουτε ειμαι ειδικος, αλλα νομιζω το bezel κατω, ειναι το μονο θετικο του design. To λεω γιατι βλεπω ηχειο εκει, οποτε ισως υπαρξουν stereo speakers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...