Προς το περιεχόμενο

Hands-on με το Galaxy Note 9 της Samsung


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, VChris είπε

Δεν μας φτάνανε αυτοί με τα oneplus που σε κάθε topic μας ζαλίζουν πως οτιδήποτε άλλο είναι πεταμένα λεφτά, τώρα έχουμε κι εσάς με τα Xiaomi:P

Δες να λέμε την αλήθεια αν τα oneplus αποκτήσουν και μια πραγματικά δυνατή κάμερα θα σβήσουν πολλά μοντέλα από την αγορά... Για τα xiaomi έχεις δίκαιο θέλουν πάρα πολύ ακόμα...

14 λεπτά πριν, zio10 είπε

Τα 8αρια που παίρνει ο Γερμανός και το mm τι θα τα κάνουν; Πόσο θα τα δώσουν αν τα παίρνουν 550;!

Στην πραγματικότητα τα κινητά δεν τα παίρνει ο Γερμανός αλλά μια άλλη εταιρεία που συνεργάζονται τώρα τι τα κανουν και εγώ δεν ξέρω... Αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι ο πελάτης από την πώληση του κινητού του παίρνει όφελος 550€ που είναι πολύ καλά... Ο Γερμανός και ο κάθε Γερμανός στην πραγματικότητα το κινητό το παίρνει 350€ άρα μπορεί να έχει όφελος από μεταπώληση τα έξτρα 200€ είναι από προωθητική της samsung hellas γιατί το γνωρίζει ότι το κινητό από μόνο του στα 1049€ δεν υπάρχει περίπτωση να το πουλήσει.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Xviper13 είπε

Δες να λέμε την αλήθεια αν τα oneplus αποκτήσουν και μια πραγματικά δυνατή κάμερα θα σβήσουν πολλά μοντέλα από την αγορά... Για τα xiaomi έχεις δίκαιο θέλουν πάρα πολύ ακόμα...

Στην πραγματικότητα τα κινητά δεν τα παίρνει ο Γερμανός αλλά μια άλλη εταιρεία που συνεργάζονται τώρα τι τα κανουν και εγώ δεν ξέρω... Αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι ο πελάτης από την πώληση του κινητού του παίρνει όφελος 550€ που είναι πολύ καλά... Ο Γερμανός και ο κάθε Γερμανός στην πραγματικότητα το κινητό το παίρνει 350€ άρα μπορεί να έχει όφελος από μεταπώληση τα έξτρα 200€ είναι από προωθητική της samsung hellas γιατί το γνωρίζει ότι το κινητό από μόνο του στα 1049€ δεν υπάρχει περίπτωση να το πουλήσει.

Τουλάχιστον για την ελληνική αγορά αν δεν μπουν στα μεγάλα καταστήματα και στιε εταιρείες κινητής τα one plus δεν θα κάνουν κάτι ιδιαίτερο, έτσι πιστεύω τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zio10 είπε

Τουλάχιστον για την ελληνική αγορά αν δεν μπουν στα μεγάλα καταστήματα και στιε εταιρείες κινητής τα one plus δεν θα κάνουν κάτι ιδιαίτερο, έτσι πιστεύω τουλάχιστον.

Συμφωνω. Γιατί ο μέσος Έλληνας είναι ταγμένος σε ότι προωθεί η Μενεγάκη. Ένας λίγο ψαγμενος που έχει δοκιμάσει ένα κινητό σαν το oneplus 6 ξέρει πλέον πως έχουν τα πράγματα και απλά περιμένει την τελειοποίηση αυτών των μοντέλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Xviper13 είπε

Συμφωνω. Γιατί ο μέσος Έλληνας είναι ταγμένος σε ότι προωθεί η Μενεγάκη. Ένας λίγο ψαγμενος που έχει δοκιμάσει ένα κινητό σαν το oneplus 6 ξέρει πλέον πως έχουν τα πράγματα και απλά περιμένει την τελειοποίηση αυτών των μοντέλων.

Δεν είναι τι προωθεί η Μενεγάκη, αλλά δεν μπορούν όλοι να παρακολουθούν τι κυκλοφορεί παγκοσμίως και να το παραγγέλνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zio10 είπε

Δεν είναι τι προωθεί η Μενεγάκη, αλλά δεν μπορούν όλοι να παρακολουθούν τι κυκλοφορεί παγκοσμίως και να το παραγγέλνουν.

Η Μενεγάκη προωθεί τηλέφωνα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kirileman είπε

100 ολόκληρα ευρώ έκπτωση για οποιοδήποτε κινητό και 200 για το Note 8, είναι η προσφορά της Cosmote για το Note 9. Συμφέρει...

Έχεις κάποιο link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτώντας σε κατάστημα Γερμανός και μετά από επικοινωνία με τα κεντρικά μου επιβεβαίωσαν ότι ειδικά για το Note 8, υπάρχει επιπλέον επιδότηση 200 ευρώ, πέραν των 350 ευρώ που θα αγόραζαν τη συσκευή.  Άρα ο Γερμανός δίνει 350+200=550 ευρώ για το Νote 8. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/8/2018 στις 5:49 ΜΜ, souzaberg2017 είπε

Εγω φίλε το εδωσα στα mediamarkt εχτές και μου το πήραν 550 ,και δεν το κοιταξαν καν,δεν ειχε πεσιμο,μονο αμοιχες μικρες απο την χρηση,εδω μέσα το βάζεις αγγελία και σου λένε όλοι κάτω απο 500 δεν αξίζει,αν βοήθησα κάπου

Σοβαρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2018 στις 8:16 ΜΜ, Med_ss_ είπε

Σοβαρα?

Σοβαρα!. Εγω που πηρα το Note 8 μου για να το αξιολογησουν κλπ στην CytaMobile Vodafone μου ειπαν 370 ευρω οτι το αξιολογανε + τα 200 απο την samsung τελικα τους ειπα οτι θα πληρωσω 117ευρω αρχικα για το RED PLUS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thelos257 είπε

Σοβαρα!. Εγω που πηρα το Note 8 μου για να το αξιολογησουν κλπ στην CytaMobile Vodafone μου ειπαν 370 ευρω οτι το αξιολογανε + τα 200 απο την samsung τελικα τους ειπα οτι θα πληρωσω 117ευρω αρχικα για το RED PLUS.

Αυτά είναι.. ^_^

Στις 11/8/2018 στις 7:16 ΜΜ, VChris είπε

Δεν μας φτάνανε αυτοί με τα oneplus που σε κάθε topic μας ζαλίζουν πως οτιδήποτε άλλο είναι πεταμένα λεφτά, τώρα έχουμε κι εσάς με τα Xiaomi:P

Μήνες τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...