Προς το περιεχόμενο

Hands-on με το Galaxy Note 9 της Samsung


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
5 λεπτά πριν, DJTaurus είπε

Σηκωθείτε από καρέκλες, ντιβάνια, καναπέδες!

MyEmoji_180809_164906_13.gif?resize=360,

Oh, no! A Samsung Galaxy 9 phone reportedly caught fire in a woman's purse

Ναι καλα ενταξει, καπου ενα Ν9 υποτιθεται πως επιασε φωτια και κατι εγινε. Γελαει ο κοσμος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
12 hours ago, stormrain said:

Ναι καλα ενταξει, καπου ενα Ν9 υποτιθεται πως επιασε φωτια και κατι εγινε. Γελαει ο κοσμος.

Μαζί σου! Αλλά φαντάσου τι θα γινόταν στα topics αν αυτή η μία συσκευή ήταν ...iphone! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Μαζί σου! Αλλά φαντάσου τι θα γινόταν στα topics αν αυτή η μία συσκευή ήταν ...iphone! 😛 

Θα εμφανίζουν εσύ και θα μας έλεγες ότι η δικιά σου συσκευή δεν έχει κανένα πρόβλημα, μετά ο Fotis13 που θα μας έλεγε ότι είμαστε φτωχοί και γι αυτό λέμε ότι έσκασε,η Μαργαρίτα που θα έβαζε link που θα αποδεικνυε οτι το πρόβλημα είναι γενικευμένο αλλά θα υποστήριζε ότι δεν είναι γιατί πολύ απλά δεν θα καταλάβαινε τι έλεγε το link και άλλα τέτοια. 

Ωραία θα περνάγαμε :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, gnsX είπε

Θα εμφανίζουν εσύ και θα μας έλεγες ότι η δικιά σου συσκευή δεν έχει κανένα πρόβλημα, μετά ο Fotis13 που θα μας έλεγε ότι είμαστε φτωχοί και γι αυτό λέμε ότι έσκασε,η Μαργαρίτα που θα έβαζε link που θα αποδεικνυε οτι το πρόβλημα είναι γενικευμένο αλλά θα υποστήριζε ότι δεν είναι γιατί πολύ απλά δεν θα καταλάβαινε τι έλεγε το link και άλλα τέτοια. 

Ωραία θα περνάγαμε :D

Η'    θα εμφανιζοσουν   εσυ με την απειλη οτι θα σκισεις τα σωβρακα σου στην ομονοια    και θα αυτοπυρποληθεις  για την καταπτυστη σατανικη  apple ,την αδικια του καπιταλισμου,  την xiaomi  που υποστηριζει τους καταφρονεμενους αυτου του κοσμου απο την καλη της την καρδια  και το ποσο εξυπνες καταναλωτικες επιλογες κανετε ολοι εσεις που παιρνετε  παντα το πιο φτηνο  που τα κανει ολα καλυτερα και ποσο βλακες ειναι κατι εκατομμυρια  αλλοι που εχουν διαφορετικα κριτηρια :.

Ωραια θα περναγαμε :)

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολη αυτη η αντιπαραθεση μου θυμιζει Κωνσταντινου και Ελενης, το επεισοδιο με την κομματικη συγκεντρωση στο σπιτι.

 

Εγω παντως ειμαι βυζανιστης

pABQKwn.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Η'    θα εμφανιζοσουν   εσυ με την απειλη οτι θα σκισεις τα σωβρακα σου στην ομονοια    και θα αυτοπυρποληθεις  για την καταπτυστη σατανικη  apple ,την αδικια του καπιταλισμου,  την xiaomi  που υποστηριζει τους καταφρονεμενους αυτου του κοσμου απο την καλη της την καρδια  και το ποσο εξυπνες καταναλωτικες επιλογες κανετε ολοι εσεις που παιρνετε  παντα το πιο φτηνο  που τα κανει ολα καλυτερα και ποσο βλακες ειναι κατι εκατομμυρια  αλλοι που εχουν διαφορετικα κριτηρια :.

Ωραια θα περναγαμε :)

Σατανά τα παραλες.

Δεν είμαι τόσο υπέρμαχος της Xiaomi ούτε τόσο hater της Apple. Αλλά έχω posts να παραθέσω για αυτά που είπα, εσύ όχι.

Μάλλον να κράζω τα Xiaomi θα βρεις.

 

Τεσπα,κινηταρα το Note9 με jack 3.5,IP68, την καλύτερη AMOLED που κυκλοφορεί, απ τις καλύτερες κάμερες που κυκλοφορούν κ.α . Υστερεί σε επιδόσεις μόνο

Επεξ/σία από gnsX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως, με τα αποσπώμενα πλήκτρα (και τη μεγαλύτερη μπαταρία), το note 9 έχει πολύ μεγαλύτερο effective kill zone radius και κακώς δεν αναγράφεται στα specs της συσκευής.

Spoiler

 

giphy.gif

 

 

13 λεπτά πριν, gnsX είπε

Τεσπα,κινηταρα το Note9 με jack 3.5,IP68, την καλύτερη AMOLED που κυκλοφορεί, απ τις καλύτερες κάμερες που κυκλοφορούν κ.α . Υστερεί σε επιδόσεις μόνο

Από το s9 και πάνω, είναι πραγματικά η πρώτη φορά που οι χρήστες δεν αισθάνονται παιδιά ενός κατώτερου θεού, δουλεύει πολύ καλά. Προσωπικά, ευχαριστιέμαι τη χρήση του Note 9 και είναι σημαντικό τόσο η εμφάνιση όσο και η χρήση της συσκευής, όχι μόνο να σε εξυπηρετεί, να δουλεύει για εσένα, αλλά να σου χαρίζει απλόχερα το αίσθημα της ευχαρίστησης, που μέχρι πρόσφατα, μόνο σε iPhone το συναντούσα και ειδικότερα στο X.

Από την άλλη, πήγα να ενώσω 3 βίντεο (μεγάλα)... στο 1% το σταμάτησα. Δεν.

Επεξ/σία από kirileman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
20 minutes ago, kirileman said:

 

Από την άλλη, πήγα να ενώσω 3 βίντεο (μεγάλα)... στο 1% το σταμάτησα. Δεν.

Είχες τόσο σημαντικά θέματα στην απλή ένωση video (χωρίς έξτρα εφέ κλπ)? Μου κάνει εντύπωση γιατί νομίζω πως ο επεξεργαστής που έχει, δεν θα έπρεπε να σκαλώνει σε κάτι τέτοιο. Εκτός αν δεν αναφέρεσαι στην ταχύτητα αλλά στην ευχρηστία του App για τα videos. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, billdanos είπε

Είχες τόσο σημαντικά θέματα στην απλή ένωση video (χωρίς έξτρα εφέ κλπ)? Μου κάνει εντύπωση γιατί νομίζω πως ο επεξεργαστής που έχει, δεν θα έπρεπε να σκαλώνει σε κάτι τέτοιο. Εκτός αν δεν αναφέρεσαι στην ταχύτητα αλλά στην ευχρηστία του App για τα videos. 

Ταχύτητα και μόνο. Και δεν περιμένω μισή ώρα για μια ένωση, όταν το X το κάνει στα 15 λεπτά, θα το φτιάξω στο pc (που είναι σπαστικό, βέβαια, γιατί βαριέμαι μετά να το ξαναπερνάω στο κινητό, όπου το χρειάζομαι).

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, billdanos είπε

Μαζί σου! Αλλά φαντάσου τι θα γινόταν στα topics αν αυτή η μία συσκευή ήταν ...iphone! 😛 

Α καλα οσο για αυτο καμια αντίρρηση :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...