Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/8/2018 στις 2:37 ΜΜ, Fulgore είπε

Αυριο τελειωνει η season αυτη στο ranked για οποιον ξεχασε να κανει τα placements ή θελει να προσπαθησει μηπως ανεβει σε rank τελευταια στιγμη.

Παντως δεν ξερω αν ετυχε τωρα,αλλα πολυ leave ρε γμτ ως τωρα.

3 στα 4 παιχνιδια ως τωρα ειχαμε 1 leaver και μαλιστα στο πρωτο παιχνιδι μολις καναμε καλο defense φυγανε 4 ατομα απο την αντιπαλη ομαδα.....

μετα τις διακοπες δεν ξαναμπηκα. παρολο που ηξερα οτι τελειωνει δεν ειχα πλεον καμια ορεξη. σε λίγο θα κλεισω 20 μέρες χωρις να παιξω και δεν μου λειπει παραδοξως.

s high 3250 λοιπον...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιτελους, εγινε η αρχη, μακαρι να ακολουθησουν και αλλες χωρες.

PAID LOOT BOXES AND LOOT CHESTS DISABLED FOR PLAYERS IN BELGIUM

σχολιο του Sterling για την ειδηση:

 

καποιοι τα λεγαμε οτι ειναι στυγνος τζογος εδω και καιρο.

mVTVsgv.jpg

 

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως της βγαζω το καπελο της εταιρειας.Για μερικα χαζο spray,δειτε τι κοσμος μαζευεται στα εν λογω streams που ειναι συνδεδεμενα.....

Απιστευτο.

12 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

μετα τις διακοπες δεν ξαναμπηκα. παρολο που ηξερα οτι τελειωνει δεν ειχα πλεον καμια ορεξη. σε λίγο θα κλεισω 20 μέρες χωρις να παιξω και δεν μου λειπει παραδοξως.

Αν δεν σε γεμιζει,προφανως και δεν χρειαζεται να παιζεις με το ζορι. Και εγω ειχα ξεχασει να κανω τα placements λογω καλοκαιριου και απλα ανεφερα τι πετυχα. Ευτυχως την επομενη μερα ηταν καλυτερα τα πραγματα.

4 ώρες πριν, gildo είπε

Με τα cheat τι εγινε?Αimbots και πισω απο τοιχους kills.

Αν πετυχες κατι και το εχεις κανει record,μπορεις να το στειλεις στην εταιρεια για να πεσουν οι αναλογες κυρωσεις.

Δεν εχω πετυχει κατι αξιο αναφορας ως τωρα τοσο τρανταχτο τουλαχιστον,βεβαια δεν λιωνω και στο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ειχα πρωτοξεκινησει το παιχνιδι ειχαμε εναν που ειχε κανει 2 ultis σε διαστημα μισου λεπτου μας εβλεπε πισω απο τοιχους κτλ....μετα κατα βαση μονο smurfs μου εχουν τυχουν πολλες φορες ιδιως σε silver low gold...κατι αλλο κακο δεν μου εχει τυχει ευτυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

οταν ειχα πρωτοξεκινησει το παιχνιδι ειχαμε εναν που ειχε κανει 2 ultis σε διαστημα μισου λεπτου μας εβλεπε πισω απο τοιχους κτλ....μετα κατα βαση μονο smurfs μου εχουν τυχουν πολλες φορες ιδιως σε silver low gold...κατι αλλο κακο δεν μου εχει τυχει ευτυχως

Smurf σε silver?🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπηρχε περιπτωση ομαδας που ηταν διαμαντια και σε 1 σαιζον επεσαν σε ασημικο για να βοηθησουν φιλο τους νεο στο παιχνιδι στην αντιπαλη ομαδα...προτου κλειδωθουν τα προφαηλς αυτο...
αλλη φαση ειχαμε κατι χρυσαφικα που δεν μας αφηναν καν να βγουμε απο το δικο μας ρησποουν ρουμ ουτε και ξερω τι ηταν αυτοι μαστορες και πανω υποθετω...μετα εχω τυχει απλα σε ατομα που ερχονται απο σκουπιδοκονσολα στην μαστερ ρατσα και ανεβαινουν σιγα σιγα....
αλλα νταξει ενας ντιαμοντ χαλαρει φτιαχνει ενα σμουρφ σιλβερ και παιζει νεους χαρακτηρες απο την αρχη κτλ...ουαη νοτ?!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

υπηρχε περιπτωση ομαδας που ηταν διαμαντια και σε 1 σαιζον επεσαν σε ασημικο για να βοηθησουν φιλο τους νεο στο παιχνιδι στην αντιπαλη ομαδα...προτου κλειδωθουν τα προφαηλς αυτο...
μετα εχω τυχει απλα σε ατομα που ερχονται απο σκουπιδοκονσολα στην μαστερ ρατσα και ανεβαινουν σιγα σιγα....

Πως ακριβως γνωριζεις τις παραπανω περιπτωσεις που αναφερεις περι diamond σε silver για αυτο το σκοπο?

Επισης τα ατομα που εχεις πετυχει που λες,πως το ξερεις οτι ερχονται απο κονσολα?

Τα λεω ολα αυτα γιατι απο οτι θυμαμαι δεν εχει πολυ καιρο που εχεις ξεκινησει το εν λογω παιχνιδι,αρα μου κανουν εντυπωση ποτε προλαβες να τα πετυχεις ολα αυτα,ειδικα στο τελευταιο διαστημα που εχει χασει και κοσμο το παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ε οταν εβλεπα το 6 stack και ολοι ηταν 1000+ lvl διαμαντια την πρηγουμενη σαιζον και αυτην ειχαν πεσει τοοοοσο πολυ και ο αλλος ηταν 28 λεβελ χαη σιλβερ τι να υποθεσω δηλ??
νταξει εχω πετυχει και περιπτωση η ομαδα ολη να θελει να χασει και δεν μας εκανε ουτε 1 κηλ για να πεσει ακομα πιο κατω....το τραγικο ειναι πως εγινε οταν ημουν ομως bronze!!! δεν καταλαβα ποτε γιατι να το κανει καποιος αυτο..ειχαμε πεθανει στο γελιο

τον κονσολακια...τον εχω στο φρεντ λιστ μου πλεον γιατι ειναι ελληνας :Dαλλα αν εχεις μικροφωνο και σου μιλανε μαθαινεις και βρισκεις και αλλους...καλα νταξει 1 στο τοσο οχι καθε μερα προφανως

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 To Lucio ball ειναι must για free weapon points μιας και σε βγαζει diamond για πλακα ακομα και αν εχεις κανει 5-5.
(αρκει να κανεις και κατι στο game)
Αν δεν κανω λαθος τελειωνει με το event οποτε υπαρχει ακομα χρονος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Εγω παντως της βγαζω το καπελο της εταιρειας.Για μερικα χαζο spray,δειτε τι κοσμος μαζευεται στα εν λογω streams που ειναι συνδεδεμενα.....

Απιστευτο.

Αν δεν σε γεμιζει,προφανως και δεν χρειαζεται να παιζεις με το ζορι. Και εγω ειχα ξεχασει να κανω τα placements λογω καλοκαιριου και απλα ανεφερα τι πετυχα. Ευτυχως την επομενη μερα ηταν καλυτερα τα πραγματα.

Αν πετυχες κατι και το εχεις κανει record,μπορεις να το στειλεις στην εταιρεια για να πεσουν οι αναλογες κυρωσεις.

Δεν εχω πετυχει κατι αξιο αναφορας ως τωρα τοσο τρανταχτο τουλαχιστον,βεβαια δεν λιωνω και στο παιχνιδι.

Μια window έκανε κατι περίεργα.Την ώρα που έκανε reload γυρίζει και κανει headshot λιγο πριν βγω απο το κτήριο.Το ειδα στην killcam πως έγινε.Δεν είχε ulti για να ξέρει ποιος ειναι πίσω απο τον τοίχο.Ουτε με είχε δει κάποιος άλλος για να με περίμενει.Εκανα report αλλα δεν ειχα κανει record.

Επεξ/σία από gildo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...