Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δηλαδη στο OWL,  δυο φορες ανεβαζει ξεκαθαρα ρατσιστικα μηνυματα και απλως τρωει suspension.

ενω στο LOL, τρωει μονιμο ban για τυπικα προσβλητικα μηνυματα.

"no tolerance to toxicity" ε Jeff? 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

αυτος ο τυπος ειναι βλαμμενος οσο καλος παιχτης και να ειναι μου ειναι τερμα αντιπαθητικος

Οντως, και αν δεις πως αναφερθηκε σε συναδελφο του για τις σεξουαλικες του προτιμησεις, εγινε εμετικος. Απορω πως εχει ακομα ατομα να βλεπουν το stream του, και πως συνεχεια βρισκεται στη δημοσιοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Edel είπε

Ο καρκίνος με έφτασε στα όρια μου. Τέλος για πάντα η παπαριά. Δεν άντεξα άλλο

OW.jpg

Όταν έφτασα και εγώ στα όρια μου και πήγα να σπάσω το χειριστήριο του ps4  λόγω fifa,ηρέμησα καθάρισα το μυαλό μου και έδωσα το fifa σε αγγελία :P

Επειδή και εγώ έχω σπάσει αμέτρητα χειριστήρια έχω χαλάσει μια κονσόλα και γενικά βαράω ότι βρω μπροστά μου από τα νεύρα μου μετά από τόσο καιρό το έχω φιλοσοφισει το θέμα και απλά σταματάω να παίζω τελείως το οποιοδήποτε καρκινογόνο παιχνίδι ή για μεγάλο χρονικό διάστημα του τύπου 6 μηνες με 1 χρόνο για να καθαρίσω ψυχολογικά :D

Επεξ/σία από W0zzAp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 συνeχόμενα χαμένα games. Έχω φορτώσει άσχημα. Στο πέμπτο, λιζιανγκ τάουερ, με το που ξεκινάει το game, λέει ένας: guys hello, this is smurf account so i dont care a lot και διαλέγει torb. Γίνομαι έξαλλος, ρίχνω τα θεία στο τσατ, rage quit, το βγάζω από τη κονσόλα στο δευτερόλεπτο, το σπάω το blu ray (το κουτί ήταν σπασμένο μήνες πριν από πέταγμα στο τοίχο), τα βάζω στη καρέκλα, βγάζω τη φωτό, τα πετάω στα σκουπίδια. 

Τέλος.

Θα κάνω καιρό να ασχοληθώ με online παιχνίδι. Μόνο single.

 

Όσο ωραίο παιχνίδι και να ναι και να μου αρέσει το OW από τη στιγμή που έχεις άλλους 5 στην ομάδα σου, από τοξικούς Άραβες που κάνουν ινσταλοκ μόνο DPS (έχει γίνει χοντρό θέμα με δαυτους στα διάφορα fora, στο ps4 όλος ο μεσανατολίτικος κόλπος παίζει σε Ευρωπαικούς severs, βλέπω KSA και κλαίω), μέχρι ψυχάκια που ουρλιάζουν στο μικρόφωνο η μικροπαίδια που τα μαλώνουν οι γονείς τους και βγαίνουν εν μέσω games το παιχνίδι χάνει την απόλαυση.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...