Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, sistah είπε

Btw o Καναδας παιζει παρα πολυ Sombra η οποια παιζεται ολο και πιο πολυ στο ladder. 😉

Ναι, και όλοι έλεγαν πως θα είναι για πέταμα η Sombra μετά το πρόσφατο rework. Προσωπικά περισσότερο μου έχει κάνει εντύπωση που παίζει η Αμερική Rein και Winston μαζί στο ίδιο comp και  ταυτόχρονα δεν τους πειράζει που έχουν βάλει άτομο που παραδοσιακά παίζει dps στον ρόλο του rein! ...μάλλον έχω χάσει κάποια pro play επεισόδια. Όπως και να'χει, αν εξαιρέσει κανείς το carry που έκανε ο surefour στο OASIS είναι δυστυχώς λίγο μονόπλευρο μέχρι στιγμής το ματσάκι, ελπίζω να αλλάξει αυτό τώρα μετά το ημίχρονο διάλειμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιζουν goats, 3 tank 3 support το οποιο δουλευει πολυ καλα στο Oasis (και οχι μονο).
Δεν ειναι κανενα masterplan, brawling κανουν οποτε δεν θελει μονο tank main players για να το κανουν execute.

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω goats χωρίς 2 main tank, αλλά ναι το καταλαβαίνω πως μάλλον το ίδιο αποτέλεσμα πάνω-κάτω έχει. Μπορεί τώρα που έγινε nerf το ultimate της zarya να προτιμούν winston πλέον.

 

Τελικά το ματσάκι δεν είχε τόσο ενδιαφέρον όσο περίμενα, το περίμενα περισσότερο αμφίρροπο. Άσε που κάθε φορά που βλέπω temple of anubis εκνευρίζομαι, πότε θα μας αφήσει αυτή η βρoμοblizzard να κάνουμε 1-2 map bans ο καθένας;; Τόσο δύσκολο της είναι;; :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν βρηκα skin της sombra που να μου αρεσει,αλλα αυτο σιγουρα ειναι πολυ ωραιο και προφανως πολυ καλυτερο απτα υπολοιπα που εχουν βγαλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^Συγχαρητήρια, αλλά ταυτόχρονα σταμάτα να κράζεις τους συμπαίκτες σου. :P

Σε άλλα Overwatch νέα: Η Blizzard έφτιαξε πολλά rein bugs αλλά ταυτόχρονα δημιούργησε κάποια άλλα. Ειδικά αυτό το νέο bug που το animation του shatter παίζει διπλά (youtube link) επειδή είναι πολύ προφανές σε όλους και εκνευριστικό θέλω να ελπίζω πως θα το φτιάξουν σχετικά γρήγορα.

Όσων αφορά το demonhunter sombra skin μην αγοράσει κανείς Blizzcon ticket γι'αυτό τον λόγο. Γράφει στο site της Blizzard

Αναφορά σε κείμενο

The in-game items for Overwatch, StarCraft II, and StarCraft: Remastered will also be available separately in 2019—further details will be announced at a later date

 

Επεξ/σία από Sanjuro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν ειναι ξεκαθαροι για το ποτε που πως και γιατι, οσοι το θελουν πραγματικα πολυ, ισως ειναι καλυτερα να το αγορασουν με το virtual ticket.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...