Προς το περιεχόμενο

[Light In the box εφαρμογή - EU αποθήκη] Power bank xiaomi 10000mah 2i στα 10.31€ και xiaomi 20000mah 2C στα 18€ [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Timewalker είπε

Πέρα από Order Number δεν βλέπω κάτι άλλο, πού υπάρχει το tracking number ?

Στην εφαρμογή σου δίνει έναν αριθμό σαν tracking number, βέβαια όπως αναφέρθηκε και πιο πάνω στην ουσία είναι untracked. Από το site του @George b πάνω εμένα μου λέει μόνο οτι έγινε "Shipped" τη Δευτέρα από Ευρωπαική αποθήκη (αν και στο lightinthebox γράψανε οτι το στείλαν από την Παρασκευή.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα παίδες, έμενα μου βγαζει την παρακάτω τιμή απο google chrome αλλά δεν αφήνει να γίνει αποστολή στην Ελλάδα. Κάνατε κάτι για να προχωρήσει; 

Χωρίς τίτλο.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, aimon1989 είπε

Καλημερα παίδες, έμενα μου βγαζει την παρακάτω τιμή απο google chrome αλλά δεν αφήνει να γίνει αποστολή στην Ελλάδα. Κάνατε κάτι για να προχωρήσει; 

Χωρίς τίτλο.png

Όχι. Κάποια στιγμή σταμάτησε να στελνει, πιθανόν άδειασε η αποθήκη που στέλνει Ελλάδα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα το 20άρι, 11 ημέρες ακριβώς έκανε να φτάσει. 

Για να πω την αλήθεια εξεπλάγην που είναι αυθεντικό! Πέρασε όλα τα τεστ του οδηγού αυθεντικότητας εδώ. Επίσης πέρασε το verification της Xiaomi εδώ , με τον κωδικό να έχει χρησιμοποιηθεί για πρώτη φορά.

 

Screenshot.png

Επεξ/σία από kpapageo1
  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε σήμερα το δικό μου (10000mah). Σύμφωνα με όλους τους οδηγούς για τα fakes δεν βλέπω κάτι που να με ανησυχεί.

Ο κωδικός γνησιότητας δεν είχε χρησιμοποιηθεί ξανά, εξωτερικά η κατασκευή είναι άψογη, τα γράμματα όπως πρέπει, λαμπάκια σωστά, υπάρχει μέχρι και το mi μέσα στις θύρες usb (αν και αυτό δεν είναι απαραίτητο να υπάρχει). Λειτουργεί και η passthrough φόρτιση (όσο επέτρεπε ο φορτιστής μου καθώς παίρνει από όσο περισσεύει). Στο Redmi Note 3 μου έφτασε μέχρι ~2.1Α περίπου. Μέχρι στιγμής όλα καλά, θα προσπαθήσω να βρω και συσκεύη που να υποστηρίζει υψηλότερους ρυθμούς για να το τεστάρω επιπλέον.

Έφτασε με περίπου 50% μπαταρία σε λίγο μεγαλούτσικο κουτί για το μέγεθος του και μέσα το είχαν τυλιγμένο σε αεροπλάστ. Δεν ήταν η καλύτερη συσκευασία που έχω δει αλλά ήταν εντάξει. Μια διεύθυνση επιστροφής που έχει είναι στην Ισπανία.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα κρατησαν τα λεφτα 6 μερες για να με ενημερωσουν οτι εκαναν λαθος στην τιμη και να μου ζητησουν επιπλεον λεφτα αφου πρωτα τους ειχα ρωτησει την 5η μερα καθυστερησης και μου ειπαν οτι θα καθυστερησουν την αποστολη λογω μεγαλης ζητησης. Μακραν οι χειροτεροι απο οτι εχω δοκιμασει με αποδεδειγμενα προβληματα στις παραγγελιες, στην αποστολη, στην συνενοηση μεσω του customer service καθως και στην τελικη ευρεση λυσης. Αλλα τους ελεγα αλλα μου απαντουσαν και στην τελικη που πηγα να πληρωσω την διαφορα για να μου τα στειλουν δεν μπορουσαν να σταλουν. Μακραν οι χειροτεροι

Επεξ/σία από ambercombie
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ήρθε. Στέλνω φοτό.

https://imgur.com/a/TaS1mxw

Πατήστε όποιο θέλετε. Τα ίδια είναι τα links.

Τσέκαρα και γω για 20αρι που αγόρασα, φαίνεται αυθεντικό. Όλα δηλαδή είναι όπως πρέπει να είναι και γίνεται και verify. 

 

xiaomi.JPG

Επεξ/σία από Shadow10ax
Πρόσθετες πληροφορίες για το προιόν
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα ένα 10.000 που παρήγγειλα. Πρέπει να είναι όντως αυθεντικό. Και φορτίζει κανονικότατα και το κινητό, αλλά και το ίδιο με QC. Μας έχει κακομάθει βέβαια η xiaomi με τις 4.000mah μπαταρίες στα κινητά που σου βγάζουνε τη μέρα άνετα και θα φάει σκόνη το Powerbank μαζί με όλα τα άλλα 😛 

Έπρεπε να είχα πάρει 1-2 ακόμα για φίλους που μου ζήτανε συχνά powerbanks, αλλά ομολογώ είχα τις αμφιβολίες μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, patrickdrd είπε

συστημενο ηρθε; σας εβαλαν να υπογραψετε π.χ.;

ή το βρηκατε χυμα στην εισοδο;

Προσωπικά όταν έρχεται ο ταχυδρόμος απλά χτυπάει κουδούνι, του ανοίγεις, μπαίνει στην οικοδομή βάζει μια βαρβάτη φωνή του στυλ "ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΜΑ ΕΛΑ ΠΑΡ'ΤΟ", του φωνάζεις και εσύ ένα "ΟΚ" και απλά το αφήνει στην είσοδο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kpapageo1 said:

Προσωπικά όταν έρχεται ο ταχυδρόμος απλά χτυπάει κουδούνι, του ανοίγεις, μπαίνει στην οικοδομή βάζει μια βαρβάτη φωνή του στυλ "ΦΙΛΕ ΕΧΕΙΣ ΔΕΜΑ ΕΛΑ ΠΑΡ'ΤΟ", του φωνάζεις και εσύ ένα "ΟΚ" και απλά το αφήνει στην είσοδο.

Εμένα πλέον ανεβαίνει στον όροφο και λέμε και μια καλημέρα όταν μου το δίνει ότι πακέτο και είναι :D

9 minutes ago, VASKOUK said:

Έχει παραλάβει κάνεις από Θεσσαλονίκη ; 

Όσοι τα έχετε πάρει σήμερα είστε Αθήνα ; 

Αθήνα είμαι εγώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αθήνα ειμαι και εγώ και δεν εχω παραλάβει ακόμα (7/9 η παραγγελία).. Αναμένουμε!

Επεξ/σία από Helionar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VASKOUK είπε

Έχει παραλάβει κάνεις από Θεσσαλονίκη ; 

Όσοι τα έχετε πάρει σήμερα είστε Αθήνα ; 

Θεσσαλονίκη εγώ, παρέλαβα σήμερα το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...