Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, opcast είπε

απο οσο ξερω εχει η revolut εντολη αγορας/πωλησης σε συγκεκριμενη τιμη.

μαλακια ειπα. Εχει οντως...δεν πηγε το μυαλο μου να κλικαρω εκει που επρεπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι οι όγκοι αγορών είναι πολύ μεγάλοι με όγκους πωλήσεων και επειδή σκέφτομαι να δώσω ένα 25% και θέλω νά βάλω ένα limit γιατί δεν γίνεται νά είμαι όλη μέρα από πάνω, που θεωρείται ότι είναι καλά να το βάλω; Στο 1,2; Θα το φτάσει; Binance είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, actorius είπε

Παντως οποιος εχει binance και θελει να αγορασει στα γρηγορα, για 72 ωρες αγορες με πιστωτικη χωρις προμηθεια.

 

bnb.jpg

Βρε ναι, να αγοράσουμε, αλλά όλα είναι με κ@ύλες, όρθια λες και έχουν πάρει βιάγκρα!!! όπως πάντα υπομονή αδέρφια και αδερφές!! να κάνει μια κοιλίτσα να δούμε τις πτώσεις και μετά να κάνουμε επιλογές!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kosmasgr είπε

Εμεις οι φτηνιάρηδες θα μείνουμε με 100 κομμάτια μέχρι το 2028 :P Μπας και πάρουμε κανα tesla car :P

Είναι οξύμωρο να λέω εγώ τέτοια πράγματα γιατί γκρινιάζω για περισσότερα αλλα.....εστω και 100 που έχεις καλά είναι....σκέψου τους κακόμοιρους που δεν έχουν καθόλου και δεν ξέρουν καν τα κρυπτο....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gouthas είπε

Βρε ναι, να αγοράσουμε, αλλά όλα είναι με κ@ύλες, όρθια λες και έχουν πάρει βιάγκρα!!! όπως πάντα υπομονή αδέρφια και αδερφές!! να κάνει μια κοιλίτσα να δούμε τις πτώσεις και μετά να κάνουμε επιλογές!!

ξέρουν τι κάνουν οι πονηροι!

Αλλωστε των κρύπτο η κοιλίτσα ειναι σαν καραμελιτσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sarantatessera είπε

Το crypto.com είναι κάτι σαν την Revolut;

Δεν ξέρω για το revolut αλλά είναι ανταλλακτήριο για κινητά, πολύ εύχρηστο και με με καλές αποδόσεις, έχει και κάτι bonus, γνώμη μου καλό είναι και έχει και δικό του κρύπτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...