Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, OneofaKind είπε

Επειδή είμαι άπειρος , διαθέτω ένα 20αρι. Να φορτώσω παιδιά? Το ξέρω λίγα είναι αλλά θέλω να ξεκινήσω έτσι ( δεν είναι ειρωνικό , απλώς η πρώτη μου προσπάθεια ) 

Το 1 ΧΡΠ απο το μηδέν ΧΡΠ είναι καλύτερο....

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

19 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ένα 0.80 να βαρεσουμε να παμε all in ή και όχι.

Εφερε δικηγορο specialized στα settelment το SEC. Αναβληθηκε για τις 13/5 η σημερινη closed doors συναντηση του SEC

Δεν θεωρω οτι αυτη η συναντηση θα φερει καποιο αποτελεσμα. Μπορει να κανω και λαθος. Εκτος και αν πουν, παμε να τα βρουμε με τη Ripple εξωδικαστικα και καπου εκει κλεισει το θεμα με το οποιο αντικτυπο εχει αυτο αρνητικο ή θετικο. Πιστευω οτι και το SEC δεν θελει να χασει την αιγλη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το 1 ΧΡΠ απο το μηδέν ΧΡΠ είναι καλύτερο....

Αυτο που ειπε ο @FromMyAshesRRR

@OneofaKind

Βαλε οσα μπορείς και οσα εχεις δυνατοτη χωρις να σου λείψουν. Εαν τον άλλο μηνα μπορείς αλλα 20 βαλτα. Εγω έτσι κανω και μόνο κερδισμένος είμαι. Αλλά καλο ειναι να περιμένεις τα dip. Kαι το βασικο μην κοιτάς συνέχεια το πορτοφόλι σου.

Επεξ/σία από stathisgtr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, AggTs είπε

Δεν θεωρω οτι αυτη η συναντηση θα φερει καποιο αποτελεσμα. Μπορει να κανω και λαθος. Εκτος και αν πουν, παμε να τα βρουμε με τη Ripple εξωδικαστικα και καπου εκει κλεισει το θεμα με το οποιο αντικτυπο εχει αυτο αρνητικο ή θετικο. Πιστευω οτι και το SEC δεν θελει να χασει την αιγλη του.

Briefing ειναι για ολες τις ανοιχτες υποθεσεις του SEC 

Στρατηγική θα συζητηθεί με τη νεα ηγεσια . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromMyAshesRRR είπε

Το γεγονός του οτι αναβλήθηκε το σημερινό σε αυριανό σε 13-5......λέει πολλά.... για μένα τουλάχιστον

 

Με ενδιαφερει η ερμηνεια σου….σοβαρα! Για πες μας τη σκεψη σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως με το που ήρθαν οι έμπειροι θα τους μίλησαν στα γρήγορα τηλεφωνικά περι τίνως πρόκειτε για το τί έχουν το ΣΕΚ στο μυαλό τους και οι έμπειροι είπαν "οκ πρώτων κόψτε τις @@.... δεύτερον χρειαζόμαστε περισσότερο χρόνιο για να μελετήσουμε το μέγεθος της @@ σας, και τρίτον πρέπει να μιλήσουμε με την Ριπλ και να δούμε τί είναι διατεθημένοι να κάνουν ......τέλος θα δούμε το πώς θα συμαζέψουμε τα @@ που κάνατε μπάς και μπορέσουμε  να έρθουμε σε συμφωνία την οποία θα συμφέρει όλους μας δίχως να εξευτεληστούμε τελείως με τις @@ σας. " και που είστε....φτιάξτε μας και δυό καφεδάκια.... 

Βασικά το ΣΕΚ έχει μεγάλες βρώμες και δέν θέλει να τις βγάλει στο δημόσιο......οπότε είναι σε μειωνεκτική θέση. Έχουμε το πάνω χέρι. Η πραγματική συμφωνία θα είναι κάτω απο το τραπέζι....εμείς θα δούμε απλά ένα θεατράκι και καλα για να σωθεί λιγάκι το ίματζ του ΣΕΚ.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυριο πρεπει να πηγε εν τελει το μιτινγκ και να διαβασα εγω κατι λαθος. Τελος παντων, βρηκα αυτο στο Twitter

https://twitter.com/FilanLaw/status/1390399055864418310/photo/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Το είχε ανεβάσει ο Τόμας πρίν μερικές μέρες, αλλα ήταν για τις 6, μετά το κάναν για τις 7 και τώρα για τις 13....μιλάμε θα πάρει φωτιά το ΧΡΠ.... https://www.sec.gov/news/upcoming-events

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περάσαμε πάλι τον κόπρο. Δεν θέλω να τον ξαναδώ από πάνω μας. Νομίζω είναι κατάρα αυτός ο σκύλος.

Θέλω μια δεύτερη γνώμη από εσάς.

Έχω ένα κεφάλαιο μοιρασμένο σε 20 κρυπτονομισματα.

30% XRP 

15% Btc

15% eth

15% Ltc 

5% ada

20% τα υπόλοιπα 15 κρυπτο

 

Πιστεύεται είναι καλά να σπάει το ποσό ή να αρχίσω να το συγκεντρώνω σε κάποια ακόμα περισσότερο. 
 

μην μαρχισετε με τους προφήτες πάλι, ερώτηση κάνω συζήτηση να γίνεται. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...