Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δέν ξέρω τί παίζει γκρέγκ πάντως πάνω κάτω πάει σήμερα,σάν να θέλει να αρχίσει το τρελό 100άρι των κρύπτο. 

ακριβώς κάπως έτσι.....όπως τώρα καλη ώρα. 

νομίζω πως είναι η ώρα μας....

Το μπίτκοιν δέν έχει κουνηθεί....

ξυπνάμε λέμε xD 

απολαύστετο :D

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Δέν ξέρω τί παίζει γκρέγκ πάντως πάνω κάτω πάει σήμερα,σάν να θέλει να αρχίσει το τρελό 100άρι των κρύπτο. 

ακριβώς κάπως έτσι.....όπως τώρα καλη ώρα. 

νομίζω πως είναι η ώρα μας....

Το μπίτκοιν δέν έχει κουνηθεί....

Ουάου! Αυτό κι αν ήταν πρόβλεψη! Την ώρα που το είπες ήταν 1.35$ και λίγα λεπτά μετά, μπαμ, 1,46$ και πάει ακόμα.

Επεξ/σία από sarantatessera
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@panosbel μας πιάσανε σηκωμάρες ....επιτέλους.....

Σίγουρα έχει έρθει το settlement.....αν όντως γίνει κάτι τέτοιο παιδιά, τότε πιστεύω το 20 δολλάρια τέλος της χρονιάς...και θα γίνει τελείως γρήγορα...η οικονομία θα γυρίσει απο την ανάποδη....

Η πίτσα θα μπεί στον φούρνο σε λιγάκι να ζεσταθεί....το 20άχρονο τσιλάρει στα παγάκια(Ballblair βαρελωμένο το 2000 :P )...μπουρνουζάκι και χαζεύω τον γαλαξία απο δώ.... xD 

σε λιγότερο απο 1 ώρα ξυπνάει και το σαν φρανσισκο :) να δούμε εκείνοι τι χαρά θα κάνουν. 

ελα ετοιμαστείτε για άλλο ένα πηδηματάκη προς τα πάνω xD

  • Like 1
  • Thanks 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

@panosbel μας πιάσανε σηκωμάρες ....επιτέλους.....

Σίγουρα έχει έρθει το settlement.....αν όντως γίνει κάτι τέτοιο παιδιά, τότε πιστεύω το 20 δολλάρια τέλος της χρονιάς...και θα γίνει τελείως γρήγορα...η οικονομία θα γυρίσει απο την ανάποδη....

Η πίτσα θα μπεί στον φούρνο σε λιγάκι να ζεσταθεί....το 20άχρονο τσιλάρει στα παγάκια(Ballblair βαρελωμένο το 2000 :P )...μπουρνουζάκι και χαζεύω τον γαλαξία απο δώ.... xD 

σε λιγότερο απο 1 ώρα ξυπνάει και το σαν φρανσισκο :) να δούμε εκείνοι τι χαρά θα κάνουν. 

ελα ετοιμαστείτε για άλλο ένα πηδηματάκη προς τα πάνω xD

He's on fire!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πολυ προβληματιστει με τα bitcoin στην Tesla,  ο άνθρωπος είναι ευφυής και υπέρ του sustainability.  Τι δεν καταλάβαινα; 

 

Πριν μια ώρα κατάλαβα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(vrkyriakos) =βρέκυριάκο ; 

βρέκυριάκο λοιπόν, ακούγονται πολλά περι Μάσκ. Οτι ο ίδιος έχει κάποια πηγή ενέργειας που θα βελτιώσει την παραγωγή μπίτκοιν, οτι η κίνα κινεί τα χαλινάρια του γιατί πρίν έλεγαν άσχημα λόγια για τον Μάσκ και με το που κράσαρε την τιμή του μπίτκοιν αρχίσανε να τον ενυμνούνε , αλλα ναι ήθελε να βγάλει λεφτά και γιαυτό και πρίν 2 μέρες η τιμή της μετοχής τέσλα έκλεισε στα 589.89 δολλάρια.....το 589 είναι ο αριθμός που στην κοινότητα ΧΡΠ λέμε εδώ και χρόνια οτι το ΧΡΠ θα φτάσει. Ήταν μηνύματα που έστειλε ο Μάσκ προς εμάς. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

(vrkyriakos) =βρέκυριάκο ; 

βρέκυριάκο λοιπόν, ακούγονται πολλά περι Μάσκ. Οτι ο ίδιος έχει κάποια πηγή ενέργειας που θα βελτιώσει την παραγωγή μπίτκοιν, οτι η κίνα κινεί τα χαλινάρια του γιατί πρίν έλεγαν άσχημα λόγια για τον Μάσκ και με το που κράσαρε την τιμή του μπίτκοιν αρχίσανε να τον ενυμνούνε , αλλα ναι ήθελε να βγάλει λεφτά και γιαυτό και πρίν 2 μέρες η τιμή της μετοχής τέσλα έκλεισε στα 589.89 δολλάρια.....το 589 είναι ο αριθμός που στην κοινότητα ΧΡΠ λέμε εδώ και χρόνια οτι το ΧΡΠ θα φτάσει. Ήταν μηνύματα που έστειλε ο Μάσκ προς εμάς. 

Θέλω να πιστεύω ότι τρολλαρεις με το 589 και ότι ήταν κρυφό μήνυμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...