Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το volatility του XRP όμως. Απο 1,7 στα 1,5 κάτι ξέρω γω σε 5 λεπτά! Ευτυχώς το εχω παρει χαμπάρι και κανω trading οσι κάθομαι απο πάνω να γλυτώσω οσο μπορώ κάνα loss μιας και δεν είμαι απο τους τυχερούς που μπήκαν απο χαμηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Αφού πήρε παράταση 4 μήνες τότε το κάτω του δολαρίου είναι εφικτό.😩 

δεν ηταν να γίνει καποιος συμβιβασμός την Παρασκευή;

p.s. I have to read more

Επεξ/σία από LiveTheMoment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Αφού πήρε παράταση 4 μήνες τότε το κάτω του δολαρίου είναι εφικτό.😩 

Εγώ το βλεπω για επανω. Εσυ για τόσο κάτω; Δεν λέω τι θέλεις , λέω τι βλέπεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Δεν είδα πουθενά για παράταση του hearing. Συνεχίζει να ισχύει ότι θα γίνει στις 21/05.

Ούτε εγώ που το έψαξα το βρηκα κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, panosbel είπε

Αυτό της Παρασκευής μεταφέρθηκε σε 4 μήνες;;; Δεν έχω δει κάτι πέραν του ότι ΖΗΤΗΣΕ το sec νέα διορία… θα τους την δώσουν;;;

 

Μακάρι ρε συ, στα γρήγορα κάτι πήρε το μάτι μου , στην δουλειά είμαι. Μακάρι ναωοανε κατευθείαν στα 20δολαρια, γίνετε;  😂 και μετά οδεύουμε για τα 3 4 και 5 παιδιά ...ψηφια εννοω 

 

41 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Εγώ το βλεπω για επανω. Εσυ για τόσο κάτω; Δεν λέω τι θέλεις , λέω τι βλέπεις;

Εγώ θέλω να φύγει πάνω κατευθείαν στα 20 δολάρια και άνω. Δεν μπορώ να περιμένω άλλο ούτε λεπτό. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο τσακ ήμουνα να τραβηχτώ γιατί έχω υψηλό μέσο κόστος γιατί πήγα και φόρτωσα στο peak και μου χάλασε η μαγιά με την λογική να ξαναπάρω αύριο περισσότερα units άμα έπεφτε.

Είπαμε όμως

To the moon or bust

Επεξ/σία από Nikolakisg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

“It appears that the SEC attorneys are trying to leverage this application against Ripple by requesting an extra four months for discovery should the XRP holders prevail. It would really be a shame for all interested in a swift resolution if four months are added to the timeline,” Hynes said. “It begs the question: ‘Whose interests are actually being protected?’”

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Rafa1967 είπε

“It appears that the SEC attorneys are trying to leverage this application against Ripple by requesting an extra four months for discovery should the XRP holders prevail. It would really be a shame for all interested in a swift resolution if four months are added to the timeline,” Hynes said. “It begs the question: ‘Whose interests are actually being protected?’”

Αν κατάλαβα καλά γιατί το άρθρο ήταν μεγάλο η 4μηνη παράταση δεν  έχει αποφασιστεί ακόμη και έχει να κάνει με το αν ο δικαστής θα δεχθεί την παρέμβαση των xrp holders.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

Άρχισε να παίφτει το bitcoin και μας σταμάτησε την άνοδο και μας πείρε τελικά μαζί του. Κλασικά πράγματα δηλαδή.

πάντα γίνετε το πάρτι άμα είμαι στην δουλειά. Να δούμε οι αμερικάνοι τι θα κάνουν. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μυριζουμε παντου μπαρουτι.Η μονη παραφονια το ριμαδο μπιτ.Αν κανει ενα πισω γυρισμα σαν διορθωση για τα 30 Κ θα κανουμε μπουμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...