Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Εμένα κάτι μου λέει ότι θα ξεπεράσουμε τα 2$ σήμερα για πλάκα.....

Διόλου απίθανο με όσα βλέπουμε στον χώρο τον κρυπτονομισματων… μια δυνατά να κλασει το Bitcoin μας πάρει και εμάς προς το πάνω μιας και έχουμε ανοδικές τάσεις προς πάνω τις τελευταίες μέρες…

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

@Dinos1973 

εάν αγόρασες στα 0.17 ή εκεί γύρο ε τότε δέν είναι για να πουλήσεις, εγώ πχ που έχω αγορασει απο 0.20 έως και τα 1.94 , εμένα με συμφαίρει να πουλήσω και να αγοράσω χαμηλότερα γιατί το μέσο κόστος αγοράς είναι σε άλλα επίπεδα απο άλλον.. 

δέν θα αργήσει να μας πάρει η μπάλα και εμάς....@@ το ΣΕΚ @@ 

Όπως αναφέρει το Forbes, η πτώση στις τιμές οφείλεται στα απανωτά χτυπήματα που δέχεται η αγορά. Μετά τον Έλον Μασκ και το πισωγύρισμα της Tesla με την  στήριξη του Dogecoin, τώρα έρχεται η Κίνα η οποία έδωσε εντολή στις τράπεζές της να μην διευκολύνουν τις συναλλαγές με κρυπτονομίσματα καιπροειδοποίησε τους επενδυτές να αποφύγουν τέτοιου είδους συναλλαγές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, panosbel είπε

Διόλου απίθανο με όσα βλέπουμε στον χώρο τον κρυπτονομισματων… μια δυνατά να κλασει το Bitcoin μας πάρει και εμάς προς το πάνω μιας και έχουμε ανοδικές τάσεις προς πάνω τις τελευταίες μέρες…

Εμείς είμαστε σταθεροί σε σχέση με τους άλλους.......οπότε μόλις γίνουμε πράσινοι τότε έχει μπαμ προς τα πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, LiveTheMoment είπε

Μας εχουν ταράξει απο πρασκευη λέγανε για παράταση 4 μήνες και τωρα το πήγαν Πέμπτη τι γινεται;;;

Τίποτα Παλικαρε, οι άλλοι πουλήσαμε στα 1.70 και ρίχνουν την τιμή για να αγοράσουν πιο χαμηλά. Ρολερ κοουστερ αυξάνονται τα κομμάτια τους και εμείς περιμένουμε το ΑΤΗ. 

Ελπίζω εκείνο το 1.33 να κρατήσει. 

Αν όντως επιβεβαιώσουν και δώσουν παράταση να ξέρεις πως κατεβαίνουμε κάτω από δολάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τίποτα Παλικαρε, οι άλλοι πουλήσαμε στα 1.70 και ρίχνουν την τιμή για να αγοράσουν πιο χαμηλά. Ρολερ κοουστερ αυξάνονται τα κομμάτια τους και εμείς περιμένουμε το ΑΤΗ. 

Ελπίζω εκείνο το 1.33 να κρατήσει. 

Αν όντως επιβεβαιώσουν και δώσουν παράταση να ξέρεις πως κατεβαίνουμε κάτω από δολάριο.

Αντε να έρθει η Παρασκευή να ησυχάσουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως βλέπουμε αγαπητοί ινσομνιακοι, αυτά μας κάνουν. Ο Αλεσσιο είχε πει πως περιμένει τι 0.75 περίπου για το ΧΡΠ. Μην ξεχνάμε όμως....εμεις πρέπει να κάνουμε hodl.....ας αφήσουμε τις μεγάλες φάλαινες να κάνουν το Dell high buy low...εμεις θα κάνουμε buy the dip....δηλαδη εκείνοι θα πουλάνε εμείς θα αγοράζουμε.....

50cent σε μια μέρα....ακουσα να λέει κανείς τίποτα;  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Όπως βλέπουμε αγαπητοί ινσομνιακοι, αυτά μας κάνουν. Ο Αλεσσιο είχε πει πως περιμένει τι 0.75 περίπου για το ΧΡΠ. Μην ξεχνάμε όμως....εμεις πρέπει να κάνουμε hodl.....ας αφήσουμε τις μεγάλες φάλαινες να κάνουν το Dell high buy low...εμεις θα κάνουμε buy the dip....δηλαδη εκείνοι θα πουλάνε εμείς θα αγοράζουμε.....

50cent σε μια μέρα....ακουσα να λέει κανείς τίποτα;  

Όταν παίρνω φόραααα, φόρααα κατηφόραααα η ζωή η ίδια δεν με σταματάααα!!! τιριριν τιριριν!!!

Επεξ/σία από Gouthas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Όπως βλέπουμε αγαπητοί ινσομνιακοι, αυτά μας κάνουν. Ο Αλεσσιο είχε πει πως περιμένει τι 0.75 περίπου για το ΧΡΠ. Μην ξεχνάμε όμως....εμεις πρέπει να κάνουμε hodl.....ας αφήσουμε τις μεγάλες φάλαινες να κάνουν το Dell high buy low...εμεις θα κάνουμε buy the dip....δηλαδη εκείνοι θα πουλάνε εμείς θα αγοράζουμε.....

50cent σε μια μέρα....ακουσα να λέει κανείς τίποτα;  

Σου ξανά θυμίζω το wallpaper στον υπολογιστή μου... Κράτα τα νούμερα!!!

13 Μαΐου 2021

 

xrp_support_05.2021.png

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η σφαγή είναι γενική και όχι μόνο για το xrp... Όποτε έχουμε να περιμένουμε πρώτον αν θα γίνει την Παρασκευή η ακρόαση με το sec Που σίγουρα θα καθορίσει την τιμή του xrp... και δεύτερον Την γενική πορεία των κρυπτό

 Νομίζω ότι βρισκόμαστε σε ένα πολύ κρίσιμο σημείο και όπως είπε και ο φίλος από πάνω κάντε υπομονή ...hoooold

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...