Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, Stelios* είπε

Εγώ έχω μια φαντασίωση 

Να κατρακυλήσει το btc στα 6 k 

Να μας ρίξει πίσω στα 0.19 τής πρωτοχρονιάς να αγοράσουμε όλοι από καμιά 10 χιλιάδες.  

Κ μετά να τελειώσει κ η sec. Και να αγοράσουμε όλοι μαζί την Χαβάη μαζί με τής χαβανεζες ..

Δε θα προλάβουμε ούτε στο 0.5 να αγοράσουμε και εν πασει περιπτώση  πρέπει να συνεχίσει κάποιος να θέλει να αγοράσει μετά όταν ανεβαίνει. Οπότε άτοπο...

 

...εκτός κι αν κάτι χάνω σε επίπεδο κατανόησης... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

διάβασες λιγάκι το φόρουμ βλέπω ;) χαχαχα  

H Swift, μεταφέρει καθημερινά 5 τρις....... Για να καλύψει το ΧΡΠ αυτά τα 5 τρίς θα πρέπει το ΧΡΠ να έχει μια τιμή θα πρέπει το 1 ΧΡΠ να κοστίζει (μπακάλικα) 50.000 δολλάρια. 

Οκ το έψαξα αρκετα αν και υπάρχουν κάποιες συγκυρίες για να φτάσει τετιο ποσο πραγματικά long long investment δεν μας χαλάει βεβαια αυτο το μονο πράγμα που μας κάθεται στο λαιμό ειναι η δίκη πλεον ας κερδίσει την δίκη δεν ειναι παίξε γέλασε με την sec και ας ειναι 0,10 το xrp εμείς θα βαράμε παλαμάκια αν περάσει η δίκη με αποτελέσματα που να συμφέρουν βεβαια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Ralmarith είπε

Μια ερώτηση να κανω λίγο άσχετη έχεις παραλάβει κάποιος την κάρτα της binance? Ξέρουμε πόσο καιρό κάνει να ερθει και εαν έχετε με courier η ταχυδρομείο? 

Σε μένα ήρθε σε 3 βδομάδες με ταχυδρομείο. Νομίζω μέσα Φεβρουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιμάστε;

 

 

 

SEC meeting set for the 20th of May to discuss: - Institution and settlement of injunctive actions / administrative proceedings - Resolution of litigation claims - Other matters relating to examinations and enforcement proceedings

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Κοιμάστε;

 

 

 

SEC meeting set for the 20th of May to discuss: - Institution and settlement of injunctive actions / administrative proceedings - Resolution of litigation claims - Other matters relating to examinations and enforcement proceedings

Μερικοί οχι κι με αυτα που βλεπω δεν θα ξανα κοιμηθω μαλλον για τα επόμενα 5-10 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί άλλη μια ευκαιρία να πουλήσουμε ψηλά και να αγοράσουμε χαμηλά. Τα αμερικανάκια όμως δέν άφησαν τέτοια ευκαιρία και ξαναρίξαν την τιμή. Ευελπιστώ να τελειώσει το συντομότερο αυτό το θέατρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ναί άλλη μια ευκαιρία να πουλήσουμε ψηλά και να αγοράσουμε χαμηλά. Τα αμερικανάκια όμως δέν άφησαν τέτοια ευκαιρία και ξαναρίξαν την τιμή. Ευελπιστώ να τελειώσει το συντομότερο αυτό το θέατρο. 

Μόνο πού δεν πουλήσαμε και έγινε πού έγινε ο χαμός αυτό εκεί. Κρατάει. Πού νά τό αγοράσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Dinos1973 

εάν αγόρασες στα 0.17 ή εκεί γύρο ε τότε δέν είναι για να πουλήσεις, εγώ πχ που έχω αγορασει απο 0.20 έως και τα 1.94 , εμένα με συμφαίρει να πουλήσω και να αγοράσω χαμηλότερα γιατί το μέσο κόστος αγοράς είναι σε άλλα επίπεδα απο άλλον.. 

5 λεπτά πριν, panosbel είπε

Καλημέρα..το θέατρο του παραλόγου γίνεται…το θετικό ότι όλα εκεί που πέφτουν ραγδαία εμείς κρατάμε μικρή πτώση.

δέν θα αργήσει να μας πάρει η μπάλα και εμάς....@@ το ΣΕΚ @@ 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...