Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

19 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Όπως βλέπουμε αγαπητοί ινσομνιακοι, αυτά μας κάνουν. Ο Αλεσσιο είχε πει πως περιμένει τι 0.75 περίπου για το ΧΡΠ. Μην ξεχνάμε όμως....εμεις πρέπει να κάνουμε hodl.....ας αφήσουμε τις μεγάλες φάλαινες να κάνουν το Dell high buy low...εμεις θα κάνουμε buy the dip....δηλαδη εκείνοι θα πουλάνε εμείς θα αγοράζουμε.....

50cent σε μια μέρα....ακουσα να λέει κανείς τίποτα;  

Αγόρασα στο ντιπ φοβάμαι πως θα υπάρξει και αλλο ομως κατι έγραψε και η Κίνα για το μπιτ 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

 Η σφαγή είναι γενική και όχι μόνο για το xrp... Όποτε έχουμε να περιμένουμε πρώτον αν θα γίνει την Παρασκευή η ακρόαση με το sec Που σίγουρα θα καθορίσει την τιμή του xrp... και δεύτερον Την γενική πορεία των κρυπτό

 Νομίζω ότι βρισκόμαστε σε ένα πολύ κρίσιμο σημείο και όπως είπε και ο φίλος από πάνω κάντε υπομονή ...hoooold

Εγω μονο buy κανω....λες να ειμαι μουρλος?

 

Επεξ/σία από NTC Labs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panosbel είπε

Φουλ εκπτώσεις σήμερα…περίοδος αγορών….

Επειδή έχουμε απανοτές εκπτώσεις τελευταία, θα φτάσουμε σε ένα σημείο (που κάποιοι εδώ ήδη το έχουν φτάσει, ονόματα δε λέμε :rolleyes:)  όπου δε θα υπάρχει σάλιο για να μπει φρέσκο χρήμα και να κρατήσει ή να ανεβάσει τη τιμή και τότε τι θα γίνει οεο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, eliascm21 είπε

Επειδή έχουμε απανοτές εκπτώσεις τελευταία, θα φτάσουμε σε ένα σημείο (που κάποιοι εδώ ήδη το έχουν φτάσει, ονόματα δε λέμε :rolleyes:)  όπου δε θα υπάρχει σάλιο για να μπει φρέσκο χρήμα και να κρατήσει ή να ανεβάσει τη τιμή και τότε τι θα γίνει οεο;;;

ο λογος που εχουμε εκτπτωσεις ειναι γιατι καποιοι πουλανε (αρκετοι). Συνηθως αν δεν γινει καμμια μεγαλη καταστροφη ή το κραχ του χρηματηστηριου που θα γινει καποια στιγμη (να ναι καλα ο covid) μετα αυτοι που πουλησαν τα ξανα βαζουν τα χρηματα. Ειδικα τωρα που πολλοι εχουν χεστει και πουλανε σαν να μην υπαρχει αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να γίνει τότε; Θα περιμένεις άλλα 2-3-4 χρόνια μέχρι να μπει νέο χρήμα... έτσι είναι οι κύκλοι. Κουράγια παιδιά. Ούτε 5 ούτε 10 λογικά θα φτάσει φέτος(έχω κάνει πρόβλεψη δεν αλλάζω). Βαστατε μέσα μέχρις ότου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2021 στις 2:49 ΜΜ, Gouthas είπε

Όπως είπα είναι κ@υλ@ να το βλέπεις να σηκώνεται όταν οι κλάϊν μάϊν βασιλιάδες έχουν πτώσεις και δείχνουν να μην μπορούν να σε επηρεάζουν με τις ορέξεις τους!!!!

Αν σπάσει σήμερα το 1,40 αύριο ίσως και να γίνει ένα καλό ανέβασμα! Ίσως!

Αλλιώς θα πάει πάλι resistance και μια μικρή πτωσούλα να κάνει retest!!!

 Όταν πιάσεις 0.80$ πες μου να αγοράσω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

μολις αγορασα στα 0,86

Η revolut m ta kleidwse ola.den m afhnei na agorasw tpt..pesane ola ston pato kai den afhnei na agoraseis..exei kanenas allos thema?

Μόλις τώρα, Christkg είπε

Η revolut m ta kleidwse ola.den m afhnei na agorasw tpt..pesane ola ston pato kai den afhnei na agoraseis..exei kanenas allos thema?

H mallon krasare h revolut gt den anoigei kan..xaxxa

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Christkg είπε

Η revolut m ta kleidwse ola.den m afhnei na agorasw tpt..pesane ola ston pato kai den afhnei na agoraseis..exei kanenas allos thema?

H mallon krasare h revolut gt den anoigei kan..xaxxa

Εχω πάνω από μια ώρα προσπαθώ κι εγώ τίποτα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Christkg είπε

Η revolut m ta kleidwse ola.den m afhnei na agorasw tpt..pesane ola ston pato kai den afhnei na agoraseis..exei kanenas allos thema?

H mallon krasare h revolut gt den anoigei kan..xaxxa

πριν δεκα λεπτα ήμουν με το χερι στην οθόνη, το πατησα στα 0,86, κανονικα δεν ειχα θεμα!

μην κοιτατε τις οθόνες δεν ειναι για καρδιακους!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...