Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, panosbel είπε

Αμήν και ποτέ να βγει το flr network να κάνουμε σωστό στακινγκ όπως τώρα με sgb. Πάντως είμαι και εγώ σε μεγάλο δίλλημα όταν έρθει η ώρα  να κάνω κας αουτ και να αγοράσω μετά το κρας το μεγάλο όταν έρθει η να το παίξω σειφ και στεικινγκ…θα δείξει εδώ θα είμαστε 

Το μεγαλύτερο καραγκιοζιλίκι το έκανα πρίν 1 μήνα...που δέν έβαλα ΟΛΑ μου τα ΧΡΠ σε ΣΓΒ....τώρα θα είχα 4 φορές περισότερα....και θα περίμενα και το ντρόπ EXFI.... το σκέφτομαι όμως ακόμα....

έκανα και έναν υπολογισμό ξέρεις.. 2 χιλιάρικα.....ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Το μεγαλύτερο καραγκιοζιλίκι το έκανα πρίν 1 μήνα...που δέν έβαλα ΟΛΑ μου τα ΧΡΠ σε ΣΓΒ....τώρα θα είχα 4 φορές περισότερα....και θα περίμενα και το ντρόπ EXFI.... το σκέφτομαι όμως ακόμα....

έκανα και έναν υπολογισμό ξέρεις.. 2 χιλιάρικα.....ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ......

Ε δεν γίνεται να τα προβλέπουμε και να τα ρισκάρουμε και να τα σκεφτόμαστε όλα… και εγώ με διαφορα κολπάκια στο xrp toolkit θα μπορούσα να διπλασίαζα τα χρπ μου με αλλά κοινς από airdrops αλλά να μου χεζομαι να κάνω κάτι τέτοιο 😂. Όποτε αργά αργά προσθέτουμε και λίγα σαν στεικινγκ είναι 😉( σήμερα ας πούμε πούλησα κάτι κοινς από αιρντροπς και πήρα 30 χρπ). 
και μην κλαίγεσαι ρεεεε σε καλή μοίρα είσαι εσυ, έκανες πολύ υπομονή και επένδυση λίγο ακόμα σου έμεινε πιστεύω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

 Ένα Άραβας σήμερα ειπε: 

 

Τα ίδια λέει και ο μπιτμποις… λέει για μια τρομερή πληροφορία που έχει από άτομο μέσα στην ριπλ και ότι αυτήν την πληροφορία την ξέρουν μόνο 2-3 άτομα και ότι εύχεται να μπορούσε να μας το πει και κάτι τέτοια. Μιλάει για ότι υπάρχει ήδη settlement.Τι να πω…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosbel είπε

Τα ίδια λέει και ο μπιτμποις… λέει για μια τρομερή πληροφορία που έχει από άτομο μέσα στην ριπλ και ότι αυτήν την πληροφορία την ξέρουν μόνο 2-3 άτομα και ότι εύχεται να μπορούσε να μας το πει και κάτι τέτοια. Μιλάει για ότι υπάρχει ήδη settlement.Τι να πω…

 Ναι λογικα, και εγω μια πληροφορια τρομερη πληροφορια μεσα απο την Ριπλ την ξερουν μονο 3-4 ατομα αχ να μπορουσα να την πω χαχαχα 

Μην τρώτε σανό ρε 

 

Το μονο που θα πω ειναι οτι πολλοι μιλανε για τη Ριπλ πλεον (βλεπε τον Λυκο) που δεν ελεγαν τιποτα πριν και οτι ο θειος Μπραντ βγαινει παντου οπως και στελεχη της Ριπλ και μιλανε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

 Ναι λογικα, και εγω μια πληροφορια τρομερη πληροφορια μεσα απο την Ριπλ την ξερουν μονο 3-4 ατομα αχ να μπορουσα να την πω χαχαχα 

Μην τρώτε σανό ρε 

 

Το μονο που θα πω ειναι οτι πολλοι μιλανε για τη Ριπλ πλεον (βλεπε τον Λυκο) που δεν ελεγαν τιποτα πριν και οτι ο θειος Μπραντ βγαινει παντου οπως και στελεχη της Ριπλ και μιλανε 

Μωρε ναι δεν τα περνούμε και στα σοβαρά αλλά και ο μπιτμποις παρολο που φαίνεται καραγκιοζης έχει πολλούς ακόλουθους και κατά έμε δεν θα είναι όλα όσα λέει η τουλάχιστον στην θέση του δεν θα έλεγα τέτοια χοντρά χωρισ Κανέναν λόγο αλλιώς θα χάσει το army που τον ακολουθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panosbel είπε

Μωρε ναι δεν τα περνούμε και στα σοβαρά αλλά και ο μπιτμποις παρολο που φαίνεται καραγκιοζης έχει πολλούς ακόλουθους και κατά έμε δεν θα είναι όλα όσα λέει η τουλάχιστον στην θέση του δεν θα έλεγα τέτοια χοντρά χωρισ Κανέναν λόγο αλλιώς θα χάσει το army που τον ακολουθεί 

Λεγε λεγε καποια στιγμη κατι θα πετυχεις και εγω αμα λεω καθε μερα σημερα τελειωνει η δικη ε τη μερα που θα τελειωσει οντως θα την πετυχω ;)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, jimmakosapple είπε

Χαιρετώ την ομάδα. Ερώτηση άσχετου...

Εδώ και πολλά χρόνια είχα αγοράσει κάμποσα XRP και Monero. Όλα αυτά τα χρόνια δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με το άθλημα και τα έχω και κάθονται. Έχει νόημα να κάνω κάποια κίνηση προς πώληση ή τα κρατάω και περιμένω? 

Ξέρω πολύ γενική ερώτηση, αλλά οποιαδήποτε απάντηση θα βοηθούσε από τα άτομα που γνωρίζουν. 

Αφου τα εχεις χρονια και δεν τρωγεσε με τα ρουχα σου οπως εμεις τοτε το καλητερο θα ειναι να τα αφησεις εκει που ειναι και να τα ξεχασεις μερικα ακομη χρονια.Καλα τα λεει ο from ass και καλο ειναι να περνεις κερδοι αλλα τα 10 δολαρια εμενα πλεον μου φαινοντε πολυ λιγα ακομα και οταν μιλαμε βραχυπροθεσμα.Εδω το shiba εκανε χ10 σε μερικες μερες για πλακα.Αν σκασει το xrp Αν Αν ξαναλεω, μας βλεπω στο 100ρικο μεχρι το καλοκαιρι του 22.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και

 

Πώς είμαστε σίγουροι ότι ένα airdrop δεν είναι scam?

Υπάρχει κάποιος "κίνδυνος" μέσω του xumm ή του Ledger Wallet?

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

και

 

Πώς είμαστε σίγουροι ότι ένα airdrop δεν είναι scam?

Υπάρχει κάποιος "κίνδυνος" μέσω του xumm ή του Ledger Wallet?

Εγώ πάλι τρώω απανωτά fail στο xumm.. Παίζει κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...