Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγώ μπήκα και αγόρασα για πλάκα 4,7 m shiba στο binance με 0.000021(100$) που είπα βάλτα στο φουλ ρίσκο και σήμερα τα είδα 300$ παρά....ότι να ναι πραγματικά με άκυρα πρότζεκτ και φυσικά μέχρι να ωριμάσει η αγορά θα τα αφήσω μέσα και ότι γίνει...Η πλάκα είναι ότι σκεφτόμουν να μπω με 1000$ αλλά λέω όχι ρε φίλε τόσα λεφτά για πέταμα....hashtag #ΠΟΥΝΑΞΕΡΑ 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι να ρωτήσω άλλη μία χαζή ερώτηση έχουμε εξαντλήσει, πιθανόν και όχι θα πούνε κάποιοι,  τη συζήτηση στα υπόλοιπα (SGB exfi, τώρα κ shimba) και εδώ που έπεσε πάνω από 10 cents το "δικό μας" κανείς δεν μιλάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vrkyriakos είπε

εγώ πάλι να ρωτήσω άλλη μία χαζή ερώτηση έχουμε εξαντλήσει, πιθανόν και όχι θα πούνε κάποιοι,  τη συζήτηση στα υπόλοιπα (SGB exfi, τώρα κ shimba) και εδώ που έπεσε πάνω από 10 cents το "δικό μας" κανείς δεν μιλάει

εμεις ειμαστε εδώ για το project δεν μας ενδιαφερει η τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, vrkyriakos είπε

εγώ πάλι να ρωτήσω άλλη μία χαζή ερώτηση έχουμε εξαντλήσει, πιθανόν και όχι θα πούνε κάποιοι,  τη συζήτηση στα υπόλοιπα (SGB exfi, τώρα κ shimba) και εδώ που έπεσε πάνω από 10 cents το "δικό μας" κανείς δεν μιλάει

Ασε Κυριακο, το κυνήγι που μας έχει κάνει το ΣΕΚ με έχει κοστίσει καί οικονομικά (όπως όλους μας) αλλα και σωματικά. Νεύρα στομάχι αυχένες παντού χτύπησε....εδω ούτε κούκου δεν μου κάνει ο άλλος χααχχαχα

ΑΚούστε το βιντεάκι....ο Γκένσλερ λέει το ΧΡΠ είναι currency........ ρε μας κοροϊδεύουν λεμε.....

 

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα κρατει τοσο καιρο... ειπα χθες να αγορασω γιατι λεω ανεβαινει...και ξαφνικα κανει μπλουμ παλι!!!
μα γιατι ρε μητσοτακη εισαι τοσο γκαντεμης???

ΥΓ λες να φταιω εγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, verylife78 είπε

εκανα κρατει τοσο καιρο... ειπα χθες να αγορασω γιατι λεω ανεβαινει...και ξαφνικα κανει μπλουμ παλι!!!
μα γιατι ρε μητσοτακη εισαι τοσο γκαντεμης???

ΥΓ λες να φταιω εγω?

το φομο φταιει. Δέν αγοράζουμε όταν ανεβαίνει, αλλα όταν πέφτει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλα coins και shit coins καλό είναι να συζητάμε στο...

 Εδώ ας συζητάμε για XRP και ότι έχει να κάνει με αυτό!

Υ.Γ. Μη βαράτε τον Hodlίστα!!!

9 ώρες πριν, panosbel είπε

Καλημέρα τρελενομαι με το shiba inu 🤬

Έχει  βγάλει κάμποσα χιλιάρικα ένα φιλαράκι και εγώ έχω μείνει με το…χρπ στο χέρι😝 

XRP έχει το φιλαράκι; Όταν θα βγάζεις εσύ, αυτός θα μείνει με το σκυλί στο χέρι! 🤑😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 γραμουλες ολοι η φαση στην πανω πουλας στην κατω αγοραζεις αχ αχ ποσο απλο ειναι και ειμαστε ακομη φτωχοι.Αργησαμε να ξυπνησουμε τα μαλια μας αρχιζουν και γκριζαρουν να και μερικες ρυτιδες.Θα γινει πανικος.Πολλοι θα γελασουν και πολλοι θα κλαψουν πικρα.Οτι θα γινω πλουσιος ειναι το μονο σιγουρο το θεμα ειναι μην εχω αποτρελαθει μεχρι τοτε και τρωνε τα λεφτα μου οι νοσοκομες..Ειμαι σε παρακρουση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Gre23 είπε

Αυτό το +109% ξέρει κανείς πως μεταφράζεται ;; :)

Screenshot_2021-10-27-20-58-07-190_com.android.chrome.jpg

Προφανως το ποσο αγοροπωλησεων στο XRP  διπλασιαστηκε (και κατι παραπανω) το τελευταιο 24h. Χτες μαλλον ηταν 2.5 δις. (Αν κανω λαθος ας με διορθωσετε)

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

Για άλλα coins και shit coins καλό είναι να συζητάμε στο...

 Εδώ ας συζητάμε για XRP και ότι έχει να κάνει με αυτό!

Υ.Γ. Μη βαράτε τον Hodlίστα!!!

XRP έχει το φιλαράκι; Όταν θα βγάζεις εσύ, αυτός θα μείνει με το σκυλί στο χέρι! 🤑😂

Έχει γιατί του τα έχω πρήξει 😂 

3 ώρες πριν, Gre23 είπε

Αυτό το +109% ξέρει κανείς πως μεταφράζεται ;; :)

Screenshot_2021-10-27-20-58-07-190_com.android.chrome.jpg

Έχω την αίσθηση ότι είναι οι συναλλαγές που γίνονται με χρπ μέσω χρπ λεντζερ… βρίσκεται γενικά στα υψηλότερα του και φαίνεται πως ο κόσμος χρησιμοποιεί χρπ για συναλλαγές λόγω μικρών φόρων και ταχύτητας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...