Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία, τώρα έβγαλα άκρη. Άρα χρησιμοποιούμε τον τύπο για υπολογισμό των rewards ως εξής: Αριθμός delegated SGΒ ανα provider /100 * το reward rate και βρίσκεις ακριβώς τα κομμάτια...Φοβάμαι ότι άργησα να μπω και δεν θα παίρνω τα καλά που έδινε στην αρχή, όμως θα περιμένουμε το airdrop των ExFi 5-8 Νοεμβρίου και φυσικά και την τιμή που θα παίξουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ειδα σημερα ενω εχει ανακοινωθει μερες. Δεν ξερω αν το γνωριζατε αλλα    https://support.binance.us/hc/en-us/articles/4406215717399-Update-on-Flare .Βεβαια το συγκεκριμενο δεν εχει στις λιστες του ουτε το XRP λογω SEC. Φανταζομαι ουτε στα υπολοιπα ανταλλακτηρια της Binance θα υποστηριχτει το airdrop. Ελπιζω ομως να βαλουνε το SGB στη λιστα τους καποια στιγμη στο μελλον

Επεξ/σία από geoptik
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, geoptik είπε

Το ειδα σημερα ενω εχει ανακοινωθει μερες. Δεν ξερω αν το γνωριζατε αλλα    https://support.binance.us/hc/en-us/articles/4406215717399-Update-on-Flare .Βεβαια το συγκεκριμενο δεν εχει στις λιστες του ουτε το XRP λογω SEC. Φανταζομαι ουτε στα υπολοιπα ανταλλακτηρια της Binance θα υποστηριχτει το airdrop. Ελπιζω ομως να βαλουνε το SGB στη λιστα τους καποια στιγμη στο μελλον

Κάποιος πρέπει να πληρώσει τα δικαστικά που πρέπει να πληρώσει η Binance...και σίγουρα ΔΕΝ θα τα πληρώσει η Binance αλλα ο απλός κοσμάκης. Οπότε τα βάζει στην τσέπη τους τα ΣΓΒ και παίρνει τα @@ τους ο κοσμάκης.... not your keys not your crypto δεν λεμε ; ειδικά για τα airdrops....εγώ τα είχα πάει όλα στο λέτζερ και έκανα κλέημ με το XRPtoolkit

Ελπίζω να σηκώσουν τα κρύπτο τους όλοι και να πάνε στο Bitrue. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και μολις τωρα ειδα και το νεο video του Alessio για το BTC. Ευχαριστα πραγματα τουλαχιστον για μεχρι του χρονου το καλοκαιρι, ισως και μεχρι τα επομενα Χριστουγεννα. Μετα... θα υπαρξει αρκετος καιρος bear market και υστερα νεα πολυ μεγαλη ανακαμψη πριν τον ολεθρο. Εχει ενδιαφερον.

Αν ξεμπερδεψουμε με τη δικη νωρις θα εχουμε ενα 9 μηνο τουλαχιστον να δουμε μια αυξηση στη τιμη. Ισως ομως το SGB  το exfi και το FLR μας βγαλουν μερικα καθυστερουμενα

Επεξ/σία από geoptik
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερχόμενο κράς θα είναι πολύ μεγαλύτερο απο το 2008. Ελπίζω να μήν είναι και ο Αλέσσιο βαλτός για να μας κάνει να αγοράσουμε την κορυφή και μετά να καταρεύσει η κατάσταση και να τα τσεπώσουν καλά. Να ξέρετε μετά το μεγα κράς, αυτοί θα γίνουν το 0.5 % της ελίτ....εγώ θα είμαι σε αναμονή όπως ελπίζω και εσείς. Αν θα δουμε η οχι πατατεταμένο μπούλραν θα το δούμε στην συνέχεια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πουαρό είναι ο αγαπημένος μου ντετέκτιβ....μετά έρχετε ο Κολόμπο Πήτερ Φάλκ....θεοί....

Αυτά που λεει ο Αλέσσιο δέν είναι σε συνάρτηση με τα οικονομικά-κοινωνικά-γεω-πολιτικά γεγονότα ανα τον κόσμο. 

Α οκ, τώρα στο τέλος είπε "τα άσχημα νέα" .... Δέν νομίζω πως είμαστε τόσο πίσω. Επίσης, μπορεί όπως "ισχυρίζονται" πως έχουμε παρατεταμένο μπούλμαρκετ, να έχουμε και ένα σμικυνμένη αρκουδαγορά. 

Ίσως δώσανε παράταση οι μεγάλες δυνάμεις για να γεμίσουν τις τσέπες τους περισσότερο. 

Τα παντα ρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

.... Δέν νομίζω πως είμαστε τόσο πίσω.

Συμφωνω γενικά.. Και γω πιστεύω ότι θα έρθει πιο σύντομα αυτό που λέει. Απ την άλλη όμως το BTC απλα εσπασε οριακα το ATH και έχει δίκιο ότι δεν έχει αρχίσει ακόμα αυτή η περίοδος που μπαίνουν όλοι στο χορό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, geoptik είπε

Και μολις τωρα ειδα και το νεο video του Alessio για το BTC. Ευχαριστα πραγματα τουλαχιστον για μεχρι του χρονου το καλοκαιρι, ισως και μεχρι τα επομενα Χριστουγεννα. Μετα... θα υπαρξει αρκετος καιρος bear market και υστερα νεα πολυ μεγαλη ανακαμψη πριν τον ολεθρο. Εχει ενδιαφερον.

Αν ξεμπερδεψουμε με τη δικη νωρις θα εχουμε ενα 9 μηνο τουλαχιστον να δουμε μια αυξηση στη τιμη. Ισως ομως το SGB  το exfi και το FLR μας βγαλουν μερικα καθυστερουμενα

Μάλιστα. Με αυτήν την λογική το χρπ λογικά βρίσκεται τώρα στην αρχή του 3ου κύματος elliot wave. Αυτό μόνο σαν θετικό μου ακούγεται. 1 οταν ξεκίνησε μέχρι το μπουλραν 2017-18, 2 από εκεί που ξεκίνησε η κατακόρυφη πτώση μέχρι φετος τον Δεκέμβρη του 20 που φάγαμε στην μάπα το sec και τώρα είμαστε στην αρχή του 3 που ανεβαίνουμε. 🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, geoptik είπε

Αν ξεμπερδεψουμε με τη δικη νωρις θα εχουμε ενα 9 μηνο τουλαχιστον να δουμε μια αυξηση στη τιμη. Ισως ομως το SGB  το exfi και το FLR μας βγαλουν μερικα καθυστερουμενα

Σίγουρα και ευτυχώς για αυτά.  Το ΦΛΡ πέφτει στο Bitrue πράγμα που συμπέφτει με την κυκλοφορηση του ΦΛΡ τώρα τον νοέμβρη. 

πιστεύω πως η ερχόμενη εβδομάδα ώς το σνάπσοτ θα ανεβεί η τιμή του ΣΓΒ. Οπότε την τιμή την κατέβασαν μέχρι το 0.30 πρίν το σνάπσοτ. Να δούμε αν περάσει τα 0.70 η τιμή πράγμα που δέν νομίζω(ελπίζω όμως) :) 

image.png.997928643c2f4ffccf6b95ad8cdaf87c.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/10/2021 στις 3:13 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

καλά νέα στους κατόχους ΝΕΧΟ 2 ευρώ - 2.32 δολλάρια 

 

Στις 21/10/2021 στις 3:39 ΜΜ, Diinekis21 είπε

Χαμηλά είναι ακόμα!

Αλλά καλό jump έκανε από τα ~1,65 που έπαιζε τελευταία! 💪

2,83 χτύπησε τα ξημερώματα, προχωράμε! 💪

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...