Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, shadowfax-1- είπε

A θα ανακοινώσουν και άλλα λέει exchanges. Για να δούμε τι θα δούμε. Πότε είναι το sceenshot 24/12?

E θα στείλουμε κάποια στο bitrue(προσωπικά δεν ασχολούμαι καθόλοι με xumm).

0.2 που είδα ανά xrp ισχύει;;;πολλά δεν είναι;

Ναι μάλλον πολλά! Παράδειγμα είναι... Θα εξαρτηθεί από τον συνολικό αριθμό των XRP κατά το snapshot!

Example: Let’s assume the final amount of XRP and SOLO which are qualified for the SOLO airdrop at the time of snapshot is as follows:

SOLO: 20,000,000

XRP: 500,000,000

Then the number of SOLO Airdrops for the holders of XRP and SOLO will be calculated and deposited as below:

SOLO Airdrop Amount:

(200,000,000 ÷ 2) ÷ 20,000,000 = 5 SOLO per each SOLO Holding

XRP Airdrop Amount:

(200,000,000 ÷ 2) ÷ 500,000,000 = 0.2 SOLO per each XRP Holding

https://sologenic.medium.com/solo-token-dex-nft-marketplace-and-airdrop-e29ca52446bf 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κάνω μια ερώτηση καθότι ψιλό νέος στο άθλημα,έχω πορτοφόλι στο xumm έκανα trust line solo,η ερώτηση μου είναι είναι καλύτερα να τα έχω xrp h solo??διαβασα Κ ποιο πίσω στο φόρουμ το κατάλαβα τώρα σορυ παιδιά 

Επεξ/σία από miklas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

https://financefeeds.com/jp-morgan-if-ripple-wins-sec-lawsuit-xrp-is-poised-for-significant-adoption/

 

Χαμός για το τι λέει η JP Morgan.

 

Ρε τα ξημερώματα πως άλλαζαν οι εντολές...θαρεις και θα πετούσε ήταν!  Λίγο έλειψε να φομαρω ....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσον αφορά κάτι που είχαμε αναφέρει εχθές , τους επόμενους μήνες θα υπάρξει stablecoin στο xrpl! Το είχα δει κάπου αλλά το είχα ξεχασει. Όποτε έτσι από τα πορτοφόλια μας θα μπορούμε να μετατρέπουμε τα κέρδη μας στο stablecoin του xrpl και να ξανά μπαίνουμε όταν θελήσουμε χωρίς να μπλέκουμε στα ανταλλακτήρια  ;) νομίζω aurei θα λέγετε και θα είναι decentralized 👌😎

Επεξ/σία από panosbel
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εξηγείς πάλι αυτό με το stablecoin και το χωρίς ανταλλακτήρια,γιατί ρώτησα και πριν και κανείς δεν απάντησε , ότι πώς αλλιώς πλην ανταλλακτήρια δηλαδή μπορώ εγώ να μπω και αν βγω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panosbel είπε

Όσον αφορά κάτι που είχαμε αναφέρει εχθές , τους επόμενους μήνες θα υπάρξει stablecoin στο xrpl! Το είχα δει κάπου αλλά το είχα ξεχασει. Όποτε έτσι από τα πορτοφόλια μας θα μπορούμε να μετατρέπουμε τα κέρδη μας στο stablecoin του xrpl και να ξανά μπαίνουμε όταν θελήσουμε χωρίς να μπλέκουμε στα ανταλλακτήρια  ;) νομίζω aurei θα λέγετε και θα είναι decentralized 👌😎

Αυτό υπάρχει εδώ και πόσους μήνες τώρα το πήρες μυρωδιά εσύ; Τςςςς :D 

1 ώρα πριν, vrkyriakos είπε

Το εξηγείς πάλι αυτό με το stablecoin και το χωρίς ανταλλακτήρια,γιατί ρώτησα και πριν και κανείς δεν απάντησε , ότι πώς αλλιώς πλην ανταλλακτήρια δηλαδή μπορώ εγώ να μπω και αν βγω 

Τα ανταλλακτήρια τα θέλεις για να μπορείς να βγάζεις στην τράπεζα και να βάζεις από την τράπεζα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panosbel είπε

Όσον αφορά κάτι που είχαμε αναφέρει εχθές , τους επόμενους μήνες θα υπάρξει stablecoin στο xrpl! Το είχα δει κάπου αλλά το είχα ξεχασει. Όποτε έτσι από τα πορτοφόλια μας θα μπορούμε να μετατρέπουμε τα κέρδη μας στο stablecoin του xrpl και να ξανά μπαίνουμε όταν θελήσουμε χωρίς να μπλέκουμε στα ανταλλακτήρια  ;) νομίζω aurei θα λέγετε και θα είναι decentralized 👌😎

@thetiesthatbind  ψάξτο....specsavers εγώ είδα φώς με αυτούς......   εσύ το ανέβασες να το δουμε οι υπόλοιποι ; τςςςςςςς 

 

@panosbel σωστά ρε συ, και γώ το ξέχασα αυτό. θα το ψάξω να δούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για οποιον εχει κανει register για το airdrop του vgb μια επιβεβαιωση.
 

 Αν κρινω απο τους followers 16.1k και το "οριο" των 1000xrp, αν κανουν σωστα τη δουλεια τους με διπλα accounts κτλ θα πρεπει να παρουν ολοι λογικα. Δεν ειναι και τοσο διαδεδομενο παντως🤔
 

Επεξ/σία από powerslave7
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, powerslave7 είπε

Για οποιον εχει κανει register για το airdrop του vgb μια επιβεβαιωση.
 

 Αν κρινω απο τους followers 16.1k και το "οριο" των 1000xrp, αν κανουν σωστα τη δουλεια τους με διπλα accounts κτλ θα πρεπει να παρουν ολοι λογικα. Δεν ειναι και τοσο διαδεδομενο παντως🤔
 

96.000 trustlines δεν τα λες και λίγα!

image.png.b718f26d4cb04298a1a43b69f6b34918.png

https://xumm.community/tokens

 

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος απευθυνθεί ξανά με απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς σε άλλα μέλη της ομάδας έχει φάει μόνιμο ban.

Δεν θα ανεχτούμε άλλο τέτοιες συμπεριφορές.

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επομένως να υποθέσω ότι οι περισσότεροι κάνατε το trustline...  Εμένα δε "μου πολύ αρέσει" που πρέπει να βάλω σε μια σελίδα το account address... 

Χαμηλά στο rating το βλέπω! https://xrpl.community/

**Προσωπική Άποψη**

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...