Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, kerkakos είπε

Πως την βλεπετε την αγορα; παμε για κρασ ή θα ανεβουμε; τι λενε οι γκουρου του φορουμ μας;!

Πουτάνα όλα τί να πούμε. 

Το Ετόρο βγάζει το ΑΔΑ και το ΤΡΧ απο τις ΗΠΑ λόγο υποψίες για προβλήματα με τον νόμο(ΣΕΚ) ίσως τους φερμάρουν και εκείνους για να αναγκάσουν τον κόσμο να  μπεί  να αγοράσει το ακατανόμαστο και το διαπλεκόμενο.. Θέλουν γινικά όλα τα λεφτά να τα στείλουν εκεί. 

Σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο, τότε με τα τσαρούχια θα μπώ στο ΑΔΑ. Δέν θέλω όμως...θέλω να παμε όλοι στο μουν και μετά αρ έρθει το κράς

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πουτάνα όλα τί να πούμε. 

Το Ετόρο βγάζει το ΑΔΑ και το ΤΡΧ απο τις ΗΠΑ λόγο υποψίες για προβλήματα με τον νόμο(ΣΕΚ) ίσως τους φερμάρουν και εκείνους για να αναγκάσουν τον κόσμο να  μπεί  να αγοράσει το ακατανόμαστο και το διαπλεκόμενο.. Θέλουν γινικά όλα τα λεφτά να τα στείλουν εκεί. 

Σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο, τότε με τα τσαρούχια θα μπώ στο ΑΔΑ. Δέν θέλω όμως...θέλω να παμε όλοι στο μουν και μετά αρ έρθει το κράς

 

Θέλει ένα σορτ νομίζω το ΑΔΑ μέχρι τα 0.1$ 

Ο Τσαρλς είπε ότι είναι για λόγους liquidity αλλά αποκλείεται γιατί είναι μόνο για τις ΗΠΑ.

Σε αλλά νέα μήπως να κάνατε ένα άλλο θέμα για τα airdrops κλπ γιατί δεν έχουν σχέση με την ισοτιμία του ΧΡΠ; Και για να είναι και πιο μαζεμένα ίσως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόλαβα το xrp στο 0.19 και απλά περιμένω το θαύμα με τα λίγα που έχω αφήσει μέσα.

Κάτι για νέο κρυπτο?

Το metahero και όλα αυτά τα gaming crypto? Αξίζουν ή είναι τύπου Σίμπα?

Γιατί από ADA πλέον δε περιμένω τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ada ειναι απο τις ελαχιστες φορες που κοντευει να πιασει την ema 55 στο εβδομαδιαιο chart και απο τις λιγες επισης που εχει πεσει κατω απο την ema 200 στο ημερησιο. Περιεργα πραγματα. Ειναι ευκαιρια να μπει κανεις αλλα αν το βγαλουν και απο αλλα ανταλλακτηρια η τιμη θα πατωσει, ασε που δεν θα μπορεις να το πουλησεις. Βεβαια αν θελουν θεσμικοι να το υιοθετησουν θα πρεπει να πεσει οπως και το δικο μας. Ας ελπισουμε οτι ειναι κατι που δεν θα επεκταθει. Εκτος και μας αφησουν εμας ησυχους και πιασουν αλλους τωρα για να αγορασει ο κοσμος Eth και BTC.

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sakis_Spooky είπε

@FromMyAshesRRR ετοιμάσου...

image.png.814669eb077d91745afaeb10da83516e.png

Καλησπέρα  μια ερώτηση ...για να συμμετάσχουμε και εμείς,  μεταφέρουμε άπλα τα ELS απο το xumm στο bitrue?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, geoptik είπε

Το ada ειναι απο τις ελαχιστες φορες που κοντευει να πιασει την ema 55 στο εβδομαδιαιο chart και απο τις λιγες επισης που εχει πεσει κατω απο την ema 200 στο ημερησιο. Περιεργα πραγματα. Ειναι ευκαιρια να μπει κανεις αλλα αν το βγαλουν και απο αλλα ανταλλακτηρια η τιμη θα πατωσει, ασε που δεν θα μπορεις να το πουλησεις. Βεβαια αν θελουν θεσμικοι να το υιοθετησουν θα πρεπει να πεσει οπως και το δικο μας. Ας ελπισουμε οτι ειναι κατι που δεν θα επεκταθει. Εκτος και μας αφησουν εμας ησυχους και πιασουν αλλους τωρα για να αγορασει ο κοσμος Eth και BTC.

Το ADA θα φάει τη μπάμια απο το SEC, όποιος δε το βλέπει τι να πω :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαμε, η μαφία των ακατανόμαστου διαπλεκόμενου και του ΣΕΚ έχουν βάλει σκοπό να καταστρέψουν κάθε ανταγωνιστή των ήδη αναγραφόμενων. Μονοπώλιο θέλουνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βλεπω δυστυχως. Θα ρθουν καλυτερες μερες! Εχω λιγες γνωσεις, αλλα κανω λαθος που θεωρω το eth σχετικα κακο project και αδικα εχει φτασει τοσο ψηλα?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε Nexo που δίνει νομίζω (το χαμηλό του υπάρχουν τρόποι να αυξηθεί) επιτόκιο 6%, είτε bitrue(μινιμουμ 500 xrp) φαντάζομαι είναι τα πιο 'ασφαλή'. Και Binance σίγουρα δίνει αλλά δε μου αρέσει σαν ανταλακτήριο.

Εναλλακτικά τα κάνεις sgb και τα κάνεις delegate και αυξάνονται επίσης και όποτε θες τα ξαναμετατρέπεις σε xrp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...