Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η υπηρεσία παρακολούθησης κατά της διαφθοράς μυνησε το Sec γιατί έχει συμφέροντα στον πόλεμο που έχει κάνει κατά του XRP.με απλά λόγια λέει ότι τα επερνα κάτω απ' το τραπέζι από αιθέρα και από μπιτκοιν για να κάνουν πόλεμο στο XRP και ότι όσοι έφυγαν από το sec τώρα δουλεύουν σ ένα δικηγορικό γραφείο συμφερόντων αιθέρα ........

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

We have recieved your data and will review your account

 

Αυτό μου βγάζει το tool τώρα ..

λογικα άλλαξαν το μήνυμα από no data σε αυτό για να μην παραπονιέσαι και αν δεν τα πάρεις θα σου πουν δεν ήσουν στους πρώτους 20κ ..μια χαρά ούτε γάτα ούτε ζημιά ..

 

Ας το πάρω και μέσα σε στο δευτερόλεπτο έχουν γίνει xrp και ούτε θα ξανασχοληθω ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, CostasGp21 είπε

We have recieved your data and will review your account

 

Αυτό μου βγάζει το tool τώρα ..

λογικα άλλαξαν το μήνυμα από no data σε αυτό για να μην παραπονιέσαι και αν δεν τα πάρεις θα σου πουν δεν ήσουν στους πρώτους 20κ ..μια χαρά ούτε γάτα ούτε ζημιά ..

 

Ας το πάρω και μέσα σε στο δευτερόλεπτο έχουν γίνει xrp και ούτε θα ξανασχοληθω ..

Μπορείς να  δεις εδώ ....

https://vagabondapp.io/airdrop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, P_M είπε

έχουν μπλέξει τα μπούτια τους.

αν είναι έτσι και το νόμισμα τους άστα να πάνε

Unfortunately you had no luck this time. Thank for you support!

Κοιτα να δεις που θα τα παρει η γυναικα που της εφτιαξα το πορτοφολι και δεν θα τα παρω εγω :)

Ατιμη κενωνια!

Επεξ/σία από NTC Labs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

Unfortunately you had no luck this time. Thank for you support!

Κοιτα να δεις που θα τα παρει η γυναικα που της εφτιαξα το πορτοφολι και δεν θα τα παρω εγω :)

Ατιμη κενωνια!

Κι εμένα το ίδιο, στην αρχή έλεγε το μήνυμα we have received your data και τώρα no luck 😂

Ό,τι πιο γτπ έχω ζήσει σε airdrop πραγματικά. Τους έστειλα και μήνυμα να δω αν απαντήσουν τίποτα αλλά δεν ελπίζω. Υπόψιν μόνο ένας λογαριασμός στο xumm με xrp, trustline στην πρώτη ώρα κλπ. 

Το χειρότερο είναι ότι έκαναν το hype, τα σκάτωσαν οι ίδιοι και κοτσαρουν τώρα ένα μηνυματάκι με αποποίηση ευθυνών κι όλα καλά 😂

Τελείως ασοβαρο και δεν το λέω σε καμία περίπτωση επειδή νιώθω "butthurt", άμα κάνουν τέτοια σε airdrop, ποιος μας λέει ότι δε θα κάνουν τα ίδια και χειρότερα στα normal use σενάρια; 

Μεγάλο Χ από μένα.

Επεξ/σία από vins
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, CostasGp21 είπε

Τι έγινε με τα exfi?

Νόμιζα ότι ήταν σήμερα το airdrop 

Το snapshot τωνSGB ηταν χθες και γι αυτο θα βλεπεις -40% πτωση σε σχεση με την χθεσινη του τιμη. 

Και σαν να μην εφτανε αυτο κανει και βουτια το bitcoin οποτε βαλε αλλο ενα 10% με 15% επιπλεον. 

Και -10% σχεδον το XRP. 

Γενικα... να μην χαραχτηρισω. Το μονο που κρατιεται στις τιμες των τελευταιων ημερων ειναι το ELS περιεργως.

Επεξ/σία από geoptik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Airdrop θα ξανά έχει το προσεχές μέλλον; Γενικά συμφέρει να αγοράσουμε τώρα στη πτώση SGΒ ή πάει για φούντο; Συγγνώμη αλλά έχω χάσει επαφή τον τελευταίο καιρό και έχω μείνει πίσω στις εξελίξεις.

Επεξ/σία από eliascm21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/12/2021 στις 2:57 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

@shadowfax-1- @geoptik @CostasGp21 

το γεγονός του οτι το ΣΓΒ δέν έχει χτυπήσει τα 0.65 ήδη με κάνει να υποπτεύομαι πως θα κάνει ίσως μιά απότομη αύξηση(όχι πολύ όμως) και μετά θα μας κατεβάσει προς τα κάτω...και έχω μία υποψία πως το 0.20-0.25 είναι στο τραπέζι. 

Μακάρι να μήν πάει πιό κάτω απο το 0.30 ή 0,35 αλλα...δεν ξερω. Για μένα όλο το μάρκετ κρατείτε τεχνιτά χαμηλά. 

Το ΣΓΒ θα πάει ψηλά αυτό το πιστεύω. Άν όμως μπορέσω να αυξήσω αυτά που έχω έστω και λίγο, θα το κάνω έχοντας στο μυαλό μου όλο το ρίσκο στο οποίο εκτέθω τον εαυτό μου με την κίνησή μου αυτή. 

 

To πα και το κανε...κρίμα που ήταν μπλοκαρισμένο τοBitrue και δεν μας αφησε να κανουμε trade....

image.png.fea6ad0e2901e6bff5eb359c23e3a887.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει ότι έχει γίνει μια μήνυση ενάντια στο Τεθερ αν ισχύει μη βιάζεστε να βάλετε positions.

 

Θα έχουμε πολύ κλάμα στην αγορά με το τεθερ και δεν θα την ανακόψει κανένα άλλο stable coin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Έχω δει ότι έχει γίνει μια μήνυση ενάντια στο Τεθερ αν ισχύει μη βιάζεστε να βάλετε positions.

 

Θα έχουμε πολύ κλάμα στην αγορά με το τεθερ και δεν θα την ανακόψει κανένα άλλο stable coin.

Πάνε να διαβάσεις τι είχα γράψει τον Ιανουάριο για το τεδερ/ακατανομαστο . Η μεγαλύτερη φούσκα του αιώνα και η τεχνίτη τιμή του. 

Όλα έγιναν για να βγάλουν τα κέρδη τους κατι Μαξ Κάιζερ και λοιποί μαξιμαλιστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

Διαβαζω σε μηνυματα στο twitter οτι η κυβερνηση του Καναδα αναγκαζει τα ανταλλακτηρια του Καναδα να βγαλουν απο τις λιστες τους το XRP.  Ισχυει κατι τετοιο? Εχει κανεις καμια πληροφορηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...