Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, panosbel είπε

Παιδιά σορρυ μια γρήγορη υπενθύμιση… απλά όλο το ξεχνάω αυτό. Πήρα sgb. Τα εβαλα bifrost.. να τα χώσω από Δευτέρα 11:41 για στεικ η τώρα; 

Άκυρο τα εβαλα μαζί με τα rewards που μόλις πήρα στους providers που είχα 🤟πάμε για τα exfi να δούμε τι θα γίνει και αν πεσει πολύ το sgb παίρνουμε κι αλλά 😎

Επεξ/σία από panosbel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@panosbel Βλέπω είσαι μπερδεμένος.

Οπότε πάμε πιο αναλυτικά, αν και τα έχουμε ξαναπεί!

Τα SGB παίζουν σε εβδομαδιαία epochs. To χρονικό όριο για να συμμετέχεις 100% στην επόμενη εποχή είναι κάθε Πέμπτη. Από εκεί κι έπειτα μειώνεται αυτό το ποσοστό. Τη Παρασκευή θα είναι μικρότερη η πιθανότητα, τη Κυριακή ακόμα μικρότερη κ.ο.κ.

Ελπίζω να ξεμπερδεύτηκες.

Υ.Γ. Αν έχει αλλάξει κάτι σε αυτά που λέω, ας πει κάποιος γιατί δεν έχω κάνει update στο τι παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το shitcoin το Vagabond, ενώ έκανα τη διαδικασία κανονικά και έκανα whitelist τη διεύθυνση μου στο site τους πριν γίνει το snapshot, τώρα σε ένα tool που ανέβασαν λέει data not found.

Η πλάκα είναι ότι είχαν ανεβάσει και ένα eligibility tool και εκείνο μου έδειχνε ότι είχα μπει κανονικα 😂

Μιλάμε για τρομερό project...

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Αυτό το shitcoin το Vagabond, ενώ έκανα τη διαδικασία κανονικά και έκανα whitelist τη διεύθυνση μου στο site τους πριν γίνει το snapshot, τώρα σε ένα tool που ανέβασαν λέει data not found.

Η πλάκα είναι ότι είχαν ανεβάσει και ένα eligibility tool και εκείνο μου έδειχνε ότι είχα μπει κανονικα 😂

Μιλάμε για τρομερό project...

 

Κι εμένα ακριβώς τα ίδια. Μπορεί να έχει θέμα το tool

Edit: απ ότι διαβάζω μάλλον δε βλέπει xumm το tool. Λογαριασμούς που δε δηλώθηκαν από binance πχ τους διαβάζει. Xumm τπτ

Επεξ/σία από vins
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μια χαρά Μου λέει «Congratulations, you have made it into the Airdrop! 🎉»

μαλλον θα το πάρω αλλά και πάλι είμαι επιφυλακτικός γιατί πολλά ακούω. Όπως το ότι τα πρώτα 20κ trustline θα το πάρουν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά που διαβάζω στο τουιτερ το σύστημα δεν «διαβάζει» τους λογαριασμούς από το xumm…πιστεύω θα φτιάξει το πράγμα. Άλλοι ας πούμε έβαλαν την διεύθυνση binance και μετά τους έλεγε ότι είναι έγκυροι.🤷‍♂️ Εγώ το έκανα από xrptoolkit (ledger).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

image.png.03d37589623a50854a4c8473e29aec42.png

xrptoolkit rules 

Εμάς μας διάβασε το σύστημα μάλλον… είναι μ*****α για τους άλλους όμως… δεν είχαν αναφέρει τίποτα… ελπίζω για όλους να το φτιάξουν… 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@shadowfax-1- @geoptik @CostasGp21 

το γεγονός του οτι το ΣΓΒ δέν έχει χτυπήσει τα 0.65 ήδη με κάνει να υποπτεύομαι πως θα κάνει ίσως μιά απότομη αύξηση(όχι πολύ όμως) και μετά θα μας κατεβάσει προς τα κάτω...και έχω μία υποψία πως το 0.20-0.25 είναι στο τραπέζι. 

Μακάρι να μήν πάει πιό κάτω απο το 0.30 ή 0,35 αλλα...δεν ξερω. Για μένα όλο το μάρκετ κρατείτε τεχνιτά χαμηλά. 

Το ΣΓΒ θα πάει ψηλά αυτό το πιστεύω. Άν όμως μπορέσω να αυξήσω αυτά που έχω έστω και λίγο, θα το κάνω έχοντας στο μυαλό μου όλο το ρίσκο στο οποίο εκτέθω τον εαυτό μου με την κίνησή μου αυτή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Αυτό το shitcoin το Vagabond, ενώ έκανα τη διαδικασία κανονικά και έκανα whitelist τη διεύθυνση μου στο site τους πριν γίνει το snapshot, τώρα σε ένα tool που ανέβασαν λέει data not found.

Η πλάκα είναι ότι είχαν ανεβάσει και ένα eligibility tool και εκείνο μου έδειχνε ότι είχα μπει κανονικα 😂

Μιλάμε για τρομερό project...

 

Της γυναικας τη διευθυνση την βγαζει οκ την δικια μου data not found. :) και οι 2 xumm

 

Επεξ/σία από NTC Labs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

Της γυναικας τη διευθυνση την βγαζει οκ την δικια μου data not found. :) και οι 2 xumm

 

πιστεύω οτι με τον έλεγχο που έκαναν για διπλούς λογαριασμούς, να σας ακύρωσαν ένα πιστεύω. 

αν κάποιοι έκαναν το ίδιο μέσο Wifi κοινό ή ανοιχτό με άλλους τότε φοβάμαι πως θα έχουν την ίδια κατάληξη ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

πιστεύω οτι με τον έλεγχο που έκαναν για διπλούς λογαριασμούς, να σας ακύρωσαν ένα πιστεύω. 

αν κάποιοι έκαναν το ίδιο μέσο Wifi κοινό ή ανοιχτό με άλλους τότε φοβάμαι πως θα έχουν την ίδια κατάληξη ,

Τίποτα από τα 2 σε μένα, μόνο ένας λογαριασμός στο xumm, κλειστό internet και είχα πάρει επιβεβαίωση από το άλλο εργαλείο.Τώρα no data

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...