Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

πιστεύω οτι με τον έλεγχο που έκαναν για διπλούς λογαριασμούς, να σας ακύρωσαν ένα πιστεύω. 

αν κάποιοι έκαναν το ίδιο μέσο Wifi κοινό ή ανοιχτό με άλλους τότε φοβάμαι πως θα έχουν την ίδια κατάληξη ,

Και εγώ ένα λογαριασμό είχα εννοείται και δεν είχα κάνει εγγραφή δεύτερο account (κάποιου άλλου ας πούμε) από το ίδιο WiFi.

Είχα φτιάξει αρκετά παλιά ένα δεύτερο account στο XRPL (και μετά το διέγραψα), αλλά αυτό φυσικά δεν συμμετείχε στο airdrop.

Αν απέκλεισαν το address μου για αυτό το λόγο είναι για τα πανηγύρια.

Edit: Τα σκάτωσαν μάλλον...

 

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

@shadowfax-1- @geoptik @CostasGp21 

το γεγονός του οτι το ΣΓΒ δέν έχει χτυπήσει τα 0.65 ήδη με κάνει να υποπτεύομαι πως θα κάνει ίσως μιά απότομη αύξηση(όχι πολύ όμως) και μετά θα μας κατεβάσει προς τα κάτω...και έχω μία υποψία πως το 0.20-0.25 είναι στο τραπέζι. 

Μακάρι να μήν πάει πιό κάτω απο το 0.30 ή 0,35 αλλα...δεν ξερω. Για μένα όλο το μάρκετ κρατείτε τεχνιτά χαμηλά. 

Το ΣΓΒ θα πάει ψηλά αυτό το πιστεύω. Άν όμως μπορέσω να αυξήσω αυτά που έχω έστω και λίγο, θα το κάνω έχοντας στο μυαλό μου όλο το ρίσκο στο οποίο εκτέθω τον εαυτό μου με την κίνησή μου αυτή. 

Το 0.20 με 0.25 εννοεις μετα το airdrop φανταζομαι. Σωστα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω κατι πωλησεις 250.000 κομματια στο bitrue στα 0.50 και σχεδον 500000 στα 0.55 24 ωρες πριν το airdrop ενω θα επρεπε να ημασταν τωρα στα 0.65 τουλαχιστον. Περιεργο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sakis_Spooky είπε

 

 Αν μπορέσει κανείς να μπει στο Power Piggy... ας σφυρίξει! 🤑🤪

το ίδιο...ασε.....προσπαθώ να κάνω κανένα XDC στακιγκ αλλά.....συστεμ ερρορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

το ίδιο...ασε.....προσπαθώ να κάνω κανένα XDC στακιγκ αλλά.....συστεμ ερρορ

Αν καταφέρεις να κάνεις τα XDC... να μου πεις τον τρόπο! 😆😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ βάζετε τη διεύθυνση αν έγινε λάθος και στο eligibility tool σας βγάζει data not found

https://vagabondapp.io/review

Θα το τσεκάρουν να δουν αν όντως έγινε λάθος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

πρώτα οι δικοί τους θα τα βάλουν και άμα μείνει κάτι για εμάς, τότε ίσως πα΄ρουμε κάτι. 

Το θέμα είναι πώς μπορούμε μα γίνουμε "δικοί" τους...

Αν ο @FromMyAshesRRR δεν είναι στους "δικούς" τους... Τι να πούμε και εμείς με τα ψίχουλα!

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, thomasG4 είπε

Εδώ βάζετε τη διεύθυνση αν έγινε λάθος και στο eligibility tool σας βγάζει data not found

https://vagabondapp.io/review

Θα το τσεκάρουν να δουν αν όντως έγινε λάθος.

 

Ειναι για τα μπαζα, μου βγαζει οτι δεν ειχα κανει reg ...ενω ειχα κανει κανονικα.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, NTC Labs είπε

Ειναι για τα μπαζα, μου βγαζει οτι δεν ειχα κανει reg ...ενω ειχα κανει κανονικα.

Στείλε κανά DM στο Twitter. Το μόνο που μπορείς να κάνεις, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον όσοι κάναμε  από XUMM δεν θα πάρουμε τίποτα αποκλείεται να το αλλάξουν και να σε βάλουν και στην σωστή θέση δηλαδή μέσα στις πρώτες 20-30κ 

κρίμα πραγματικά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, CostasGp21 είπε

Μάλλον όσοι κάναμε  από XUMM δεν θα πάρουμε τίποτα αποκλείεται να το αλλάξουν και να σε βάλουν και στην σωστή θέση δηλαδή μέσα στις πρώτες 20-30κ 

κρίμα πραγματικά ..

Εγώ ήμουν σίγουρα στους πρώτους 20-30k γιατί θυμάμαι ότι έκανα το registration, την ίδια μέρα που έβγαλαν το tool.

Τώρα στο review list, λέει ότι θα το τσεκάρουν, οπότε λογικά ήμουν στο snapshot. Ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...