Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

Τρελή πτώση σε όλα, και πιο τρελή σε εμάς.

Εμάς μας μισούν περισσότερο για αυτό!  Αλλά είναι μια καλή ευκαιρία για αγορά, για όσους θέλουν να ισοφαρίσουν ψηλές αγορές που κάνανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα αναιβουν... παλι εκει που ηταν ολα... 

κατι παζει τωρα για ποιον λογο... ενα Doge το ξερει....  ( χαχαχ τρολλαρω ε!! δεν εννοω τπτ. δεν ξερω κατι και παει κανεις και αγορασει τη μουφα και μου λετε οτι φταιω!!  )

Μας τρολλαρε τρελα ομως ο Ηλιας

Επεξ/σία από mousis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

Το αστείο είναι ότι εχτές νόμιζα ότι αγόρασα στο dip :P

Μην σκας δεν είσαι ο μόνος, κάποια στιγμή είχα αγοράσει αρκετά στο 0,40 βλέποντάς το να εκτινάσσετε όταν λέγανε εκείνη τη μαλακία για το to the moon, την 1 Φεβρουαρίου, μετά τα γνωστά, τα έβγαλα όταν πήρε λίγο τα πάνω του και περίμενα να ξανα αγοράσω σε μια βουτιά, εεεε σήμερα μόλις το είδα να πέφτει στο 0.40 ξανά αγόρασα αλλά, κράτησα και ένα μέρος μήπως και κατρακυλήσει πιο κάτω, εεεε παραλίγο να πιάσει πάτο, που να το ήξερα. Το θέμα είναι να έχεις μαζέψει καμιά χιλιάδα σε αυτές τις τιμές περίπου για όταν κάποια στιγμή γίνει κανένα θαύμα και φτάσει τα χίλια να λες ότι άξιζε τον κόπο.

Επεξ/σία από Gouthas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τράβηξα κάποια xrp σε cold storage και τα ξεχνάω.

Αν έχετε κάποια coins που πιστεύετε και δε θέλετε να αρχίσετε τα χάπια, μπορείτε να κάνετε το ίδιο :D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ από χτες το βράδυ είχα βάλει αγορά καρφωτά  xrp στα 0.38  και doge στο 0.037 μπας και….και έγινε!!!  ανοίγω σήμερα το πρωί και βλέπω -30% και λέω την έφαγα… αλλά ευτυχώς  μαζεύτηκε προς το παρών η κατάσταση, είμαι ελάχιστα κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοράσω στα 0,31 αλλά τόσα όσα είχα ήμουν πολύ τυχερός. Κουλαρετε παιδιά αν τα ξέραμε όλα αυτά τα ντιπ θ ήμασταν όλοι πλούσιοι ήδη.άλλοι περισσότερο άλλοι λιγότερο κερδισμένοι. Επανέρχεται στο κάτω κάτω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υπαρχουν παντα ευκαιριες.. δεν εχετε χασει κατι.. 

εγω που αγορα στ 0,91 ada οχι δεν αγορα παλι στη βουτια.. στην επομενη ναι θα παρω

ουτε xrp...αρπαξα τωρα..  εχει δρομο ακομα.. 

 

 

Επεξ/σία από mousis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...