Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

72K το ακατανόμαστο... και εμείς περιμένουμε το 1$ 🚀🤑😄

Edit...

Έπρεπε να γράψω για τα 72K... και να πάει στα 0.72$ 😄😄🚀🚀🌕🌕

Επεξ/σία από Sakis_Spooky
  • Thanks 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 24/01/2024 at 00:43, FromMyAshesRRR said:

Τώρα θα προσπαθήσει να περάσει τα 0.53-0.535 και αν περάσει και κρατήσει τότε προσπάθεια για 0.565 για να περάσει την 200ΕΜΑ και άν το περάσει τότε 0.62

image.png.6c03aa5d0f0fc8e74d161c71fa9a814f.png

 

 

@Kostas808080 Καλή περίπτωση τελικά :P

 

image.png.806fca8614e993bca3b9a923b1759b15.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Spoiler

Έχουν χακαριστει (ξανά) λογαριασμοί και πορτοφόλια.

 

Άκυρο το σχόλιο εντελώς. Η είδηση για το χακαρισμα ήταν σχετική με το παλαιό περιστατικό του Γενάρη.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • thomasG4 έχει "καρφιτώσει" αυτό το θέμα
Στις 11/3/2024 στις 3:48 ΜΜ, Sakis_Spooky είπε

Έπρεπε να γράψω για τα 72K... και να πάει στα 0.72$ 😄😄🚀🚀🌕🌕

Άρα έχουμε και λέμε... 72Κ -->0.72$

100Κ --> 1.00$

2million --> 20$ 

Έτοιμοι για...  😄🚀🌕🤑

 

DISCLAIMER: I am not a financial adviser. None of what I have communicated in writing here should be considered financial advice; it is not. Do your own research before investing in any digital asset, and understand that investing in any cryptocurrency is inherently risky. If you do, you need to be prepared to lose your entire investment.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτησε λίγα λεπτά, αλλά ήταν γερό spike. Μετά κλασσικά έκανε dump το Bitcoin και όπως πάντα έπεσε και το XRP μαζί (trading bots ftw 😑 ) ακόμα πιο πολύ.

Το περίεργο ήταν ότι ήταν από τις λίγες φορές που πρώτα έκανε μεγάλο dump το XRP και μετά ακολούθησε το Bitcoin. Συνήθως γίνεται το ανάποδο. Το dump του Bitcoin βέβαια έγινε μετά τη δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια του XRP να κρατήσει τη τιμή στα 0,66 δολάρια.

image.png.e1b755b126fed4278ab54d754706b317.png

image.png.515485a16222383645c7097ccae2c6a3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, spyrage said:

Για bull run παντως, εδω και κανα 10ημερο πολυ ξυλο πεφτει, και που ανεβαινει ειναι για να παρει φορα να πεσει........

Ένα καλό black swan event θα μας σώσει φίλε....απλά να έχεις κάτι στην άκρη για αγορές..... FED είδες ανέβασε τα επιτόκια...2008 πάλι απο την αρχή.... τα σπιτάκια όσων έχουν κυλιόμενα δάνεια τρίζουν.... γιαυτό πήρα 30 χρονια σταθερό και πήρα όχι το μάξιμουμ που θα μπορούσα να πάρω με τον τότε μισθό μου....αλλα με το τί δάνειο θα μπορούσα να υποστιρήξω σε περίπτωση που χάσω την δουλειά μου(ταμείο ανεργείας)....απο τότε ανέλαβα άλλα καθήκοντα/ανέβηκε ο μισθός και είμαι τώρα  57% πάνω όσον αφορά μισθό.....γιατί δέν ξέρεις τί σου ξημερώνει με τα κυλιόμενα..... Η αδερφή μου είχε πάρει κυλιόμενο και νόμισε πως έκανε την αγορά του αιώνα αδιαφορόντας τις προειδοποιήσεις μου. Τώρα θα πληρώσει 10χ πιό πάνω αυτό που την αρχική τιμή του "διαμερίσματος".... 2,6% 30 χρόνια το δικό μου.... Αρετή vs Κακία, Μέρμηγκας vs Τζίτζικας διαλέγουμε και πέρνουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ένα καλό black swan event θα μας σώσει φίλε....απλά να έχεις κάτι στην άκρη για αγορές..... FED είδες ανέβασε τα επιτόκια...2008 πάλι απο την αρχή.... τα σπιτάκια όσων έχουν κυλιόμενα δάνεια τρίζουν.... γιαυτό πήρα 30 χρονια σταθερό και πήρα όχι το μάξιμουμ που θα μπορούσα να πάρω με τον τότε μισθό μου....αλλα με το τί δάνειο θα μπορούσα να υποστιρήξω σε περίπτωση που χάσω την δουλειά μου(ταμείο ανεργείας)....απο τότε ανέλαβα άλλα καθήκοντα/ανέβηκε ο μισθός και είμαι τώρα  57% πάνω όσον αφορά μισθό.....γιατί δέν ξέρεις τί σου ξημερώνει με τα κυλιόμενα..... Η αδερφή μου είχε πάρει κυλιόμενο και νόμισε πως έκανε την αγορά του αιώνα αδιαφορόντας τις προειδοποιήσεις μου. Τώρα θα πληρώσει 10χ πιό πάνω αυτό που την αρχική τιμή του "διαμερίσματος".... 2,6% 30 χρόνια το δικό μου.... Αρετή vs Κακία, Μέρμηγκας vs Τζίτζικας διαλέγουμε και πέρνουμε.

Ευγε φιλτατε για την προνοια, και προς τα εκει πανε τα πραγματα δυστυχως η ευτυχως... ολα αυτα ελλαδα η εξωτερικο, νομιζω εισαι εξω? ολλανδια? καριερα εξω σπιτι εδω? απο περιεργεια ρωταω ε!!! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, spyrage said:

Ευγε φιλτατε για την προνοια, και προς τα εκει πανε τα πραγματα δυστυχως η ευτυχως... ολα αυτα ελλαδα η εξωτερικο, νομιζω εισαι εξω? ολλανδια? καριερα εξω σπιτι εδω? απο περιεργεια ρωταω ε!!! 😁

Στην Ελλάδα αν δέν έχεις μέσον, τυρανιέσαι. Εγώ έφυγα απο Ελλάδα για την καταπίεση εξεφτελισμό εξαθλίωση εξανάγκαση και κοροϊδία που τρώνε όσοι λειτουργούν έντιμα και τίμια δίχως να τρώω κάποιον άλλον για να ανεβώ πιό πάνω εγώ. 

Δέν υπάρχει επιστροφή στην Ιθάκη για μένα, την κουβαλώ μέσα μου. Απο δώ και πέρα κάποιο νησάκι με γαλανά νερά είναι ο προορισμός μου.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...