Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 17/2/2024 στις 2:31 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

Ακριβως. Γιαυτό περιμένω ένα 0.40 σεντ πρίν το μπούλραν. 

Σιγουρα? εδω λενε οτι σταματησε τις προγραμματισμενες της πωλησεις η ripple για να κουνηθει, και κατι κουνιεται επιτελους... (😁)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 hour ago, spyrage said:

Σιγουρα? εδω λενε οτι σταματησε τις προγραμματισμενες της πωλησεις η ripple για να κουνηθει, και κατι κουνιεται επιτελους... (😁)

Ειμαι σε win win κατάσταση. Αν πέσει αγοράζω και αλλα...αν ανεβεί περιμένω να πουλήσω.. show me the money ! ! !  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, spyrage said:

Σιγουρα? εδω λενε οτι σταματησε τις προγραμματισμενες της πωλησεις η ripple για να κουνηθει, και κατι κουνιεται επιτελους... (😁)

btw τις έχει σταματήσει απο το 2019

πχ https://ripple.com/insights/q4-2019-xrp-markets-report/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Ειμαι σε win win κατάσταση. Αν πέσει αγοράζω και αλλα...αν ανεβεί περιμένω να πουλήσω.. show me the money ! ! !  

Ολοι το ιδιο περιμένουμε εδω και χρόνια 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μακάρι να κατατροπώσει ο Deaton την Elizabeth Warren (απο τις μεγαλύτερες anti-crypto πολιτικούς αυτή τη στιγμή). Αμα καταφέρει και νικήσει σε μια πολιτεία που είναι παραδοσιακά βαμμένη μπλε, τότε θα καταλάβουν πολλοί τη δύναμη που έχει ένα crypto army.

 

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε....με έπιασε ένα ζεστό συναίσθημα.... ίσως νιώθω ήδη το θερμό αεράκι σε παραλίες και νησάκια...μαλδίβες μπορα μπόρα καραιβική....αχ.....φτού....τωρα θυμήθηκα....έχω κόψει το ποτό εδώ και 3-4 χρονάκια....πώ....νίλα....θα την βγάλω με χυμούς στα κοκταιλ μπάρ ... xD 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Μιλάμε....με έπιασε ένα ζεστό συναίσθημα.... ίσως νιώθω ήδη το θερμό αεράκι σε παραλίες και νησάκια...μαλδίβες μπορα μπόρα καραιβική....αχ.....φτού....τωρα θυμήθηκα....έχω κόψει το ποτό εδώ και 3-4 χρονάκια....πώ....νίλα....θα την βγάλω με χυμούς στα κοκταιλ μπάρ ... xD 

Καλα φετος πήγαινε μέχρι την Σαλαμίνα, μια χαρά ζεστό αεράκι και κοκτέιλ εχει και εκεί 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, spyrage said:

flare και sgb βασικα πετανε σε σχεση με το πτωμα μας, για ai και τετοια, αστο.... 😂

Φωτιά βγάλανε. ...το είχα πει και θα το ξαναπώ....το φλρ θα μας ξελασπώσει λέμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού τα μεν αφρατεύουν στο bitfrost με τον πιο απλό τρόπο και ακόμα περιμένουμε το xrp να μπορέσει να κάνει κάτι παρόμοιο.

Έχουν ασχοληθεί με όλες τις συνεργασίες και από adoption/investment επίσημα δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μετέτρεψα μερικά απο τα XRP  μου σε  flr…μολις μου δώσουν πίσω το πόσο που έριξα θα τα ξαναβαλω…ούτως ή άλλως μέχρι τον Απρίλη δεν βλέπω να κάνει κίνηση το XRP  και μάλιστα προς τα  πάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, Kostas808080 said:

Μολις μετέτρεψα μερικά απο τα XRP  μου σε  flr…μολις μου δώσουν πίσω το πόσο που έριξα θα τα ξαναβαλω…ούτως ή άλλως μέχρι τον Απρίλη δεν βλέπω να κάνει κίνηση το XRP  και μάλιστα προς τα  πάνω 

  

4 minutes ago, FromMyAshesRRR said:

 

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ανεβαινει το btc, δεν ανεβαινει τιποτα, ανεβαινει λιγο το btc, ακολουθουν τα αλτ, διορθωνει το btc τσακιζονται ολα τα αλτ, βαραει 10ρια το btc πεφτουν ολα τα αλτ... τι περιμενουμε ακριβως οταν λεμε bull run??? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...