Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αστα να πανε φιλε, εντωμεταξυ απο το χομπι μου/πρωην δουλεια μου που ειναι ενα εξαιρετικο συστημα αυτογνωσιας με προεκτασεις και στην εποχη και στο τι συμβαινει τριγυρω, ξερουμε - απο το 2000 που το συναντησα οτι το τοτε μακρινο  2027 αλλαζει ο κυκλος και θα αρχισει - που εχει αρχισει εδω και καιρο, δεν συμβαινουν αυτα τα πραγματα αποτομα αλλα σταδιακα- η καταρρευση ολων αυτων που ξερουμε και με τα οποια μεγαλωσαμε... η ελιτ απλα με τις ατζεντες της θα πραγματωσει τις αλλαγες και θα φερει αυτη την καταρρευση, απλα τα πραγματα λογικα δεν θα πανε εκει που θελει.. βλεπε great reset και υποδουλωση του κοσμου, βαση του συστηματος ομως τρεχοντας για εναν νεο μεσσαιωνα φαση, οπου ο καθενας θα ειναι απασχολημενος με την προσωπικη του επιβιωση και ο κοσμος δεν ειναι ετοιμος για αυτο που ερχεται...για αυτο θελει οσο γινεται ανεξαρτησια σε τροφες ρευματα κτλ, δεν γραφω παραπανω μην βγω τελειως off topic... 🤔  Μονη ελπιδα μας σε αυτη την φαση τα cryptos για να φτασουμε εκει βεβαια... 

Επεξ/σία από spyrage
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, spyrage said:

Αστα να πανε φιλε, εντωμεταξυ απο το χομπι μου/πρωην δουλεια μου που ειναι ενα εξαιρετικο συστημα αυτογνωσιας με προεκτασεις και στην εποχη και στο τι συμβαινει τριγυρω, ξερουμε - απο το 2000 που το συναντησα οτι το τοτε μακρινο  2027 αλλαζει ο κυκλος και θα αρχισει - που εχει αρχισει εδω και καιρο, δεν συμβαινουν αυτα τα πραγματα αποτομα αλλα σταδιακα- η καταρρευση ολων αυτων που ξερουμε και με τα οποια μεγαλωσαμε... η ελιτ απλα με τις ατζεντες της θα πραγματωσει τις αλλαγες και θα φερει αυτη την καταρρευση, απλα τα πραγματα λογικα δεν θα πανε εκει που θελει.. βλεπε great reset και υποδουλωση του κοσμου, βαση του συστηματος ομως τρεχοντας για εναν νεο μεσσαιωνα φαση, οπου ο καθενας θα ειναι απασχολημενος με την προσωπικη του επιβιωση και ο κοσμος δεν ειναι ετοιμος για αυτο που ερχεται...για αυτο θελει οσο γινεται ανεξαρτησια σε τροφες ρευματα κτλ, δεν γραφω παραπανω μην βγω τελειως off topic... 🤔  Μονη ελπιδα μας σε αυτη την φαση τα cryptos για να φτασουμε εκει βεβαια... 

Αυτό που έγραψες είναι απο τα καλύτερα θέματα για συζήτηση. Ray Dalio , Kyoshaki, Pena, Richards, Shiff, Marc Faber, Jim Rogers, Linette Zang, Gerald Celente, Rick Rule, daniela cambone(τρομερή δημοσιογράφος) , ακόμα και ο ψυχάκιας μπιτκοινάς Max Keizer έχουν πολλές καταπληκτικές απόψεις για την οικονομία. Μιλάμε για τέρατα γνώσης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά αρνητικά νέα για την ριπλ και το χρπ πάντως από μεγάλους influencers…

δεν ξέρω αν είναι καλή ή κακή ένδειξη …θα δείξει τον Απρίλη που τελειώνει το δικαστήριο «ευελπιστώ»

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Kostas808080 είπε

Πολλά αρνητικά νέα για την ριπλ και το χρπ πάντως από μεγάλους influencers…

δεν ξέρω αν είναι καλή ή κακή ένδειξη …θα δείξει τον Απρίλη που τελειώνει το δικαστήριο «ευελπιστώ»

Δηλαδη ?
τι εχεις δει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, verylife78 είπε

Δηλαδη ?
τι εχεις δει?

Βγαίνουν και λένε για το πρόστιμο των δύο δις,για την τιμή που δεν έχει κάνει τίποτα ακόμα και οτι δεν έχει ζήτηση ανεξάρτητα από τις συνεργασίες που έχει κάνει όλον αυτόν τον καιρό  και το ποσό κακό επενδυτικά είναι σε σχέση με αλλά project…μπορείς να τα βρεις αυτά που γράφω και σε ξένους μεγάλους influencers αλλά και σε Έλληνες με μια ματιά στο you tube ….τώρα ο καθένας ας το εκλάβει όπως νομίζει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Kostas808080 said:

Βγαίνουν και λένε για το πρόστιμο των δύο δις,για την τιμή που δεν έχει κάνει τίποτα ακόμα και οτι δεν έχει ζήτηση ανεξάρτητα από τις συνεργασίες που έχει κάνει όλον αυτόν τον καιρό  και το ποσό κακό επενδυτικά είναι σε σχέση με αλλά project…μπορείς να τα βρεις αυτά που γράφω και σε ξένους μεγάλους influencers αλλά και σε Έλληνες με μια ματιά στο you tube ….τώρα ο καθένας ας το εκλάβει όπως νομίζει.. 

Τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα δηλαδή (για το κομματι με τους influencers)

Τώρα για το πρόστιμο μια ανάλυση από ένα δικηγόρο που ασχολείται με τα crypto λέει ότι η SEC είναι πολύ δύσκολο εως αδύνατο να πάρει όλο το ποσό λόγω ενός δεδικασμένου που υπάρχει που λέει ότι η SEC θα πρέπει να αποδείξει ότι υπήρχε όντως σοβαρό damage στους institutional investors που πήραν μικρότερη έκπτωση από κάποιους άλλους (και όμως αυτό ήταν το επιχείρημα της SEC, άμα δείτε)

Στα έγγραφα που έστειλε στο δικαστήριο δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως αυτο που βλεπω ειναι οτι η τιμη του μενει ακουνητη. 3 χρονια εχω XRP και πανω απο 0.70 δεν εχει παει. Ουτε στην τραπεζα να τα ειχα τα λεφτα!

  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, charabalos said:

Παιδιά έχω απελπιστεί με το xrp κανένα νέο με την δίκη έχουμε ; Σε κάθε bull run βγαίνει και ένα αρνητικό νέο για αυτό το νόμισμα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 08/04/2024 at 13:27, Sakis_Spooky said:

 

image.png.6fa2008e4b98343f1739ddc06a644ce6.png

 

Έχω βαρεθεί να ασχολούμαι με το κλασσικό FUD που διαδιδεται τόσα χρόνια. Όποιος δεν θέλει να κάτσει να ασχοληθεί λίγο πέρα από το επιφανειακό research, δεν με ενδιαφέρει πια να τον πείσω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο ότι κάνω αυτη6 την ερώτηση: Πιστεύετε θα ξαναδούμε τιμή σε ATH? Ρωτώ πλέον καθαρά (χωρίς να έχω δει ανάλυση) λόγω απογοήτευσης της μέσης τιμής που κατέχω.

 

Να αφήσουμε τα black swan, κατεστημένα κτλ, 3ο παγκόσμιο κτλ...το xrp που θεωρητικα θα κινηθεί το 24, και γιατί αυτό δε θα είναι το ΑΤΗ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...