Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 minutes ago, spyrage said:

δεν ανεβαινει το btc, δεν ανεβαινει τιποτα, ανεβαινει λιγο το btc, ακολουθουν τα αλτ, διορθωνει το btc τσακιζονται ολα τα αλτ, βαραει 10ρια το btc πεφτουν ολα τα αλτ... τι περιμενουμε ακριβως οταν λεμε bull run??? 

Την ολοκληρωτική καταστροφή του ακατανόμαστου που κρατά τα πάντα αλυσοδεμένο και εμποδίζει την αγορά να είναι ελεύθερη και ανεξάρτητη. Viva la libertad, carajo !

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 minutes ago, NikosKallithea said:

Ναι τωρα που ειπα να κανω αγορά δεν το προλαβαίνω 😁

Nah relax.....

 

αυτό είναι το ακατανόμαστο. 

image.png.d5d7abc1771be56f4b93c949e251f3f4.png

 

Άν πάμε στο 2018 είχαμε τον πάτο, μετά έκανε ένα προς τα πάνω, μετά επέστρεψε στο Φιμπονάτσι και μετά ξεκκίνησε το μπούλραν. 

image.png.4053ead0d6b84faef539bdc83dc31291.png

Οπότε, εάν γίνει κάτι τέτοιο και τώρα, τότε θα έχουμε επιστροφή στα 30500 και μετά αρχίζει το μπούλραν. 

Οπότε....ΑΝ γινει αυτό....θα έχουμε πάλι εκπτώσεις για αγορές :P

image.png.86a80619d04685d2ca61fbfd580c41fb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Nah relax.....

 

αυτό είναι το ακατανόμαστο. 

image.png.d5d7abc1771be56f4b93c949e251f3f4.png

 

Άν πάμε στο 2018 είχαμε τον πάτο, μετά έκανε ένα προς τα πάνω, μετά επέστρεψε στο Φιμπονάτσι και μετά ξεκκίνησε το μπούλραν. 

image.png.4053ead0d6b84faef539bdc83dc31291.png

Οπότε, εάν γίνει κάτι τέτοιο και τώρα, τότε θα έχουμε επιστροφή στα 30500 και μετά αρχίζει το μπούλραν. 

Οπότε....ΑΝ γινει αυτό....θα έχουμε πάλι εκπτώσεις για αγορές :P

image.png.86a80619d04685d2ca61fbfd580c41fb.png

Βασικά δεν με καίνε οι αγορές αλλα ποτέ θα πάρει τα πάνω του να πουλήσω.

Απλα κάθε τοσο ρίχνω μερικά που  περισσεύουν, γιατι ως γνωστόν η ελπίδα πεθαίνει τελευταία😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, verylife78 είπε

δεν αγορασα στα 0,47€
τωρα στα 0,57€ τι κανουμε???

ρε παιδια για να κανει χ10 τουλαχιστον ειμαστε μεσα, τι σημασια εχουν τα 10  και τα 20 λεπτα???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, spyrage είπε

ρε παιδια για να κανει χ10 τουλαχιστον ειμαστε μεσα, τι σημασια εχουν τα 10  και τα 20 λεπτα???

Σημασία έχουν όταν παει στα πχ 20', αν ηταν έτσι δεν θα υπήρχαν αποτυχίες στις επενδύσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μερες βασανιζομαι για το αν πρεπει να κανω αυτο το ποστ, εχω γραψει κι εχω σβησει....η ομαδα ειναι xrp και αυτο δεν ειναι financial advice φυσικα, οι επιλογες και τα ρισκα μας ειναι προσωπικα και καταλαβαινω το hold αλλά..... σιγα σιγα τα εκανα αλλα (κυριως ai που γινεται παρτι λεμε, 4-5 βαρανε 30-40% σημερα μονο πχ) με σκοπο οταν αξιζει να τα ξαναπαρω πισω πολλαπλασια... ειμαι γενικα λιγο ρισκαδορος και δεν αντεχω να βλεπω τα παρτι να τραβανε κι εγω να περιμενω πως και αν και οταν.. ηδη κατι εχει ξεκινησει με xrop xlm, θα τρεξει πιστευω αργοτερα οπως ειπε και ο τομας, αλλα ενα θα πω, μεσα σε 10 15 μερες αν τα κανω τωρα ολα xrp ξανα, θα εχω τα διπλασια κομματια... binance κανεις αλλαγες χωρις φορους που δεν το ξερα και μου εχει λυσει τα χερια... Αυτα για τωρα...  

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...