Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 hours ago, Kostas808080 said:

Που πρέπει να έχουμε τα φλρ μας για να πάρουμε τα airdrop?

ναί, είχαν πεί πως άλλαξε το αιρντροπ. Παλλιά ήταν να μας δώσουν όσα χρπ είχαμε με το σναπσοτ του 2020 νομίζω. Μετά το αλλαξανε και είπαν πως όσοι εχουν ΦΛΡ αυτοι θα πάρουν ανάλογα με τα ΦΛΡ που έχεις. 

Εγώ κάθε 3 4 μέρες παίρνω αιρντροπ και μετά κάθε μήνα (30 ημερες παίρνω τα πολλά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

* Στο πρώτο δεκαήμερο του φεβρουαρίου, έτσι και δέν περάσει (και παραμείνει πάνω απο την 200άρα) τότε πιστεύω να πάμε για τα 0.40-0.41

Πρώτα όμως βλέπω προσπάθεια για τα 0,56

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η πτώση στη τιμή που ξεκινησε χθες μάλλον οφείλεται σε hack. Περιμένουμε ανακοίνωση από Ripple.

Και άρθρο από το Coindesk

https://www.coindesk.com/business/2024/01/31/ripples-xrp-drops-5-amid-report-of-potential-112m-hack/

Edit: Τελικά ήταν κάποιο από τα wallet του Chris Larsen (ενός από τους founders της Ripple)

 

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

False flag για τρομοκρατία.....get your digital ID , eat bugs, τσιπάκι εμβόλιο εχουμεψτην λύση. Για να περάσουν νόμους ειναι. 

Όπως και να έχει, στα 0.45 έχουν πολύ πράγμα, εντολές αγοράς κτλ. Άσε που έχει πολλαμπλούς μήνες αντίσταση. 

Στο λογαριθμοκό βλέπεις πως είμαστε στο τέλος και η επόμενη κίνηση θα είναι πολύ μεγάλη. Εύχομαι να είναι τα 0.30 να αγοράσω και κατα τον μάϊ να αρχίσει το ελεηνό και πολυπόθητο μπούλραν..... πού θα το ήθελα να ήταν τα 0.245 ..... αλλα δέν μας παίρνει άλλο....μονο ένα black swan θα μας σώσει :D

Έρχονται εκλογές...ο τράμπ επανέρχεται και θα γίνει της κακομοίρας με το deep state των δημοκρατικών(φασιστών)

 

Κάτι λιγουλάκι θα το τσιμπίσω στα 0,40.....λίγο όσο πατάει η τσιπούρα....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, thomasG4 said:

Για αυτούς που αναρωτιούνται γιατί το XRP πάει τόσο χάλια σε σχέση με την υπόλοιπη αγορά:

 

I want more xrp..... δεν με χαλάει η τιμή που είμαστε τώρα...αρκεί να κάνουμε $25 ATH....στο ερχόμενο μπούλραν....

  • Like 1
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, FromMyAshesRRR said:

I want more xrp..... δεν με χαλάει η τιμή που είμαστε τώρα...αρκεί να κάνουμε $25 ATH....στο ερχόμενο μπούλραν....

Καλά θα ήταν αν το δούμε (το 25), αλλά νομίζω λίγο πάνω από $6-7 μια χαρά θα είναι για ATH.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/1/2024 στις 10:00 ΜΜ, FromMyAshesRRR είπε

@thomasG4 θυμάσαι ρε τομας η κάποιος άλλος το μέχρι πότε θα συνεχίζεται το αιρντροπ του ΦΛΡ ? ψάχνω και δεν μπορώ να το βρώ. Θυμάμαι πως θα πάει για καμιά 1 χρόνο ακόμη ; 

 

flare.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τι κακά θα ήταν ένα όμορφο πουκμπακ 50% 🤣🤣🤣🤣

Όχι άλλο πουλμπακ….για να πιστώ οτι δεν έχω ρίξει σε κουτσό άλογο τα λεφτά μου τώρα που η αγορά ανεβαίνει θα ήθελα να δω τουλάχιστον 1$ έως το τέλος του Απρίλη 

Δεν υπάρχουν άλλες δικαιολογίες …δεν θα αντέξω να βλέπω για ακόμα ένα μπουλραν να εκτοξεύονται όλα τα υπόλοιπα και εμείς να πετάμε χαρταετό 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Kostas808080 said:

Όχι άλλο πουλμπακ….για να πιστώ οτι δεν έχω ρίξει σε κουτσό άλογο τα λεφτά μου τώρα που η αγορά ανεβαίνει θα ήθελα να δω τουλάχιστον 1$ έως το τέλος του Απρίλη 

Δεν υπάρχουν άλλες δικαιολογίες …δεν θα αντέξω να βλέπω για ακόμα ένα μπουλραν να εκτοξεύονται όλα τα υπόλοιπα και εμείς να πετάμε χαρταετό 

Για όλη την αγορά λέω....ένα όμορφο τελευταίο 50% και μετά σιγά σιγά για τοπ τον Οκτώβρη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Για όλη την αγορά λέω....ένα όμορφο τελευταίο 50% και μετά σιγά σιγά για τοπ τον Οκτώβρη 

Και να το κάνει το 50% εγώ έχω πετάξει πετσέτα …εξάλλου κάναμε τις αγορές μας σε όλο το μπεαρ μάρκετ…ώρα να πάρουμε και κανα κέρδος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, Kostas808080 said:

Και να το κάνει το 50% εγώ έχω πετάξει πετσέτα …εξάλλου κάναμε τις αγορές μας σε όλο το μπεαρ μάρκετ…ώρα να πάρουμε και κανα κέρδος 

Καταλαβαίνω και ούτε εγώ μπορώ να περιμένω για αποκατάσταση οικονομική. 

Θα δούμε αν στις 5-6 μαρτίου κάνει δεύτερο τόπ και regection στα 0.5850 και μετά κατεβούμε μέχρι τις 20 μαρτίου στα 0.41.

Αν γίνει αυτό τότε θα είναι το τελευταίο πούλμπακ (δίχως να υπολογίζω πιθανά μπλάκ σουάν καταστάσεις). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, shadowfax-1- said:

Που το διάβασα...χθές ήταν; Είχαμε cross of death στο xrp νομίζω (50ρα κάτω από τη 200ρα ΕΜΑ).

 

Θα ήμουν συγκρατημένος στη θέση σας. Δυστυχώς.

Ακριβως. Γιαυτό περιμένω ένα 0.40 σεντ πρίν το μπούλραν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...