Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λογικό.

 

Για όλους αυτούς που δεν αγοράζουν xrp και έχουν /έχουμε αποφασίσει ότι θέλουν να ξεφορτώσουν και έχουμε αγοράσει με average price over 2$ και περιμένουμε δυστυχώς η κατάσταση του xrp...είναι βάσανο.

 

Περίμενα μετά το SEC ότι θα έφτανε το 1$ αλλά τπτ. 

 

Πφφφφ... στεναχώρια και αγανάκτηση ρε γμτ.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε δεν ξέρω τι γίνετε....σήμερα έβλεπα πως έτρεχα και κρυφτώ επειδή μας βομβάρδιζαν....ρε έλεος. ..

Ναπαλμ,  βόμβες νάρκες....λοιπόν....τι έγινε....να πεις πως επειδή  βλέπω πολεμικά έργα και παίζω πολεμικά παιχνίδια να πεις οκ....αλλά αυτό γιατί δεν γίνετε οταν βλεπω τσόντες; .. .🤣😆😅😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, FromMyAshesRRR είπε

Done....

Screenshot_2024-01-23_105119.jpg

Γιατί δεν γίνεσαι trader? 😛 λοιπόν θεωρώ τελευταίο αίμα στην αγορά των κρυπτο. Πετάνε έξω τους longers. Σε 3 μήνες είναι το χαλβινγκ. Εγώ αγόρασα και άφησα κάτι λίγο ακόμα για το αν πάει πιο κάτω. Cheers….!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, Kostas808080 said:

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις😉

δεν μας λες και την συνέχεια…

Τώρα θα προσπαθήσει να περάσει τα 0.53-0.535 και αν περάσει και κρατήσει τότε προσπάθεια για 0.565 για να περάσει την 200ΕΜΑ και άν το περάσει τότε 0.62

image.png.6c03aa5d0f0fc8e74d161c71fa9a814f.png

 

image.png.ee508f384df63c9804723f912ff0a1a7.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@thomasG4 θυμάσαι ρε τομας η κάποιος άλλος το μέχρι πότε θα συνεχίζεται το αιρντροπ του ΦΛΡ ? ψάχνω και δεν μπορώ να το βρώ. Θυμάμαι πως θα πάει για καμιά 1 χρόνο ακόμη ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, FromMyAshesRRR said:

@thomasG4 θυμάσαι ρε τομας η κάποιος άλλος το μέχρι πότε θα συνεχίζεται το αιρντροπ του ΦΛΡ ? ψάχνω και δεν μπορώ να το βρώ. Θυμάμαι πως θα πάει για καμιά 1 χρόνο ακόμη ; 

Σύμφωνα με αυτό το calculator, το distribution του airdrop τελειώνει στις 30/01/2026.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Kostas808080 said:

Που πρέπει να έχουμε τα φλρ μας για να πάρουμε τα airdrop?

Εγω τα έχω στο Βifrost wallet. Και τώρα αν αγοράσεις FLR θα παιρνεις κανονικά airdrop κάθε μήνα, απλά πρέπει να τα κάνεις Wrapped FLR μέσα από το wallet.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...