Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γίνεται αυτόματα αν δεν έχεις ακυρώσει τη συνδρομή εσύ. 

Απλά πρόσεχε το ποσό που θα σε χρεώσουν γιατί αν η συνδρομή που έχεις είναι πχ. μέσω Τουρκίας, δεν είμαι σίγουρος ότι θα σου ανανεωθεί με το ίδιο ποσό. 

Εγώ κάθε χρόνο την ακυρώνω με το που κάνω την ανανέωση και την ξανακάνω από την αρχή την επόμενη χρονιά.

Οι εγγραφές αν θυμάμαι καλά ξεκινούν από Σεπτέμβρη.

Επεξ/σία από sarisn
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την είχα κάνει μέσω Τουρκίας 15 Σεπτέμβρη του 2021 με κόστος 22,50€ και πληρωμή με Revolut.

Στις 15 Σεπτέμβρη του 2022 έγινε αυτόματη ανανέωση από Revolut με τιμή 15,30€ λόγω πτώσης της λίρας Τουρκίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, james9tito είπε

Καλά τυφλός είμαι; Από που ακυρώνεις την αυτόματη ανανέωση? Εκτός αν το έχω κάνει ήδη 

Screenshot_20230719-141108_Chrome.jpg

Είναι άλλη μια πρωτοτυπία της υπηρεσίας, δεν έχει κουμπί να την ακυρώσεις, πρέπει να στείλεις μέιλ.

Για πληροφορίες https://id.euroleague.net/legal/euroleaguetv_ts :

Cancellation: You can cancel your subscription at any time, and you will continue to have access to the EuroLeagueTV service up to and including the date which falls at the end of your current billing period (monthly or annual depending on your chosen subscription). To the extent permitted by the applicable law in your territory of residence, payments are non-refundable and we do not provide refunds or credits for any partial-month membership periods or unwatched EuroLeagueTV content. To cancel, please send an email to [email protected] confirming your intention to cancel. If you cancel your subscription, your account will automatically close at the end of your current billing period. To see when your account will close, click "Billing details" on the "Account" page. If you signed up to EuroLeagueTV using an account with a third party as a Payment Method and wish to cancel your membership, you may need to do so via such third party, for example by visiting your account with the applicable third party and turning off auto-renew, or unsubscribing from the EuroLeagueTV services through that third party.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Conan2046 είπε

Είναι άλλη μια πρωτοτυπία της υπηρεσίας, δεν έχει κουμπί να την ακυρώσεις, πρέπει να στείλεις μέιλ.

 

 

Αυτο σημαινει οτι μεχρι περυσι που παταγες cancel την ιδια στιγμη για να μην ανανεωθει πλεον στελνεις email? και αν ναι μετα απο ποσο διαστημα το στελνεις για να μην ανανεωθει? Επισης γνωριζει κανενας αν δουλευει η εφαρμογη σε android box?μεχρι σημερα εδω και λιγους μηνες σταματησε να δουλευει και δεν εχει φτιαξει απο οτι βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μπήκα από Chrome και έχει κανονικά το Cancel κάτω από το πλάνο.. Μάλιστα ενώ νόμιζα ότι το είχα κάνει Cancel από τον Δεκέμβριο που το ανανέωσα τελικά δεν το είχα κάνει! Ευτυχώς γιατί θα με χρέωναν 89,99€!

image.png.7aebe6733f615e467f34db34c784e181.png

image.png.009b229878e69f01a5429f539550745f.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα στο φόρουμ. Αν παιχτεί η πατέντα με τουρκική IP, μπορεί η πληρωμή να γίνει με Paypal ή θέλει σίγουρα κάρτα τράπεζας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Νικηφόρος Μπαντούνας είπε

Καλησπέρα και από εμένα στο φόρουμ. Αν παιχτεί η πατέντα με τουρκική IP, μπορεί η πληρωμή να γίνει με Paypal ή θέλει σίγουρα κάρτα τράπεζας?

Περυσι δεν ειχε καν επιλογη για Paypal .Ειτε απο Ελλαδα ειτε με vpn , η επιλογη ηταν μονο με καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/7/2023 στις 1:53 ΜΜ, sarisn είπε

Μόλις μπήκα από Chrome και έχει κανονικά το Cancel κάτω από το πλάνο.. Μάλιστα ενώ νόμιζα ότι το είχα κάνει Cancel από τον Δεκέμβριο που το ανανέωσα τελικά δεν το είχα κάνει! Ευτυχώς γιατί θα με χρέωναν 89,99€!

image.png.7aebe6733f615e467f34db34c784e181.png

image.png.009b229878e69f01a5429f539550745f.png

Για περισσότερη σιγουριά μπαίνοντας στον λογαριασμό  του και στις λεπτομέριες πληρωμής μπορεί κάποιος να αφαιρέσει τελείως την κάρτα που είχε χρησιμοποιήσει για την αγορά της προηγούμενης συνδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πατέντα με Τουρκία παίζει να σταμάτησε φίλος που δεν είχε προλάβει χρόνο αλλά είχε κάνει μηνιαίο και τον χρέωνε κανονικά σήμερα με ενημέρωσε πως τον γύρισε σε Ελληνικό αυτόματα. Για ελέγξτε, και το vpn μέσω Τουρκίας δεν παίζει να αγοράσεις παρόλο που σου δείχνει το πακέτο κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2023 στις 2:13 ΜΜ, BlackBoldog είπε

Η πατέντα με Τουρκία παίζει να σταμάτησε φίλος που δεν είχε προλάβει χρόνο αλλά είχε κάνει μηνιαίο και τον χρέωνε κανονικά σήμερα με ενημέρωσε πως τον γύρισε σε Ελληνικό αυτόματα. Για ελέγξτε, και το vpn μέσω Τουρκίας δεν παίζει να αγοράσεις παρόλο που σου δείχνει το πακέτο κανονικά

Ισχύει. Μέσω VPN δεν μπορώ να συνδεθώ και χωρίς με γυρνά Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, motoboots είπε

Ισχύει. Μέσω VPN δεν μπορώ να συνδεθώ και χωρίς με γυρνά Ελλάδα.

Ισχύει το είδα και εγώ. Έκανα μια ετήσια iptv pro στο gamsgo αν και να μην πω ψέματα με βόλευε το euroleague.tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...