Προς το περιεχόμενο

Euroleague TV συνδρομή (Νέο)


sarisn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 956
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά τα κατάφερα, συνδέθηκα με τούρκικο VPN από παράθυρο ανώνυμης περιήγησης του Chrome.

 

375 TRY = 12,6€.

Επεξ/σία από motoboots
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, james9tito είπε

Ισχύει το είδα και εγώ. Έκανα μια ετήσια iptv pro στο gamsgo αν και να μην πω ψέματα με βόλευε το euroleague.tv

στο site της gamsgo δεν βλεπω κατι για euroleague

8 λεπτά πριν, motoboots είπε

Τελικά τα κατάφερα, συνδέθηκα με τούρκικο VPN από παράθυρο ανώνυμης περιήγησης του Chrome.

 

375 TRY = 12,6€.

με ποιο VPN; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagos789 είπε

στο site της gamsgo δεν βλεπω κατι για euroleague

 

Δεν εχει euroleague εχει iptvpro που ειναι ολα τα καναλια ολων των χωρων και απο εκει βρισκεις και euroleague. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Πάντως εγώ με Urban VPN μπήκα κανονικά από Βουλγαρία και μου βγάζει 32€ τον χρόνο χωρίς το 20% έκπτωση. Με αυτή θα πάει περίπου 25€.

Γιατι οχι απο Τουρκια που ειναι φθηνοτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/7/2023 στις 3:30 ΜΜ, GREG10ARIS είπε

Γιατι οχι απο Τουρκια που ειναι φθηνοτερα;

Δεν δοκίμασα Τουρκία. Ήθελα απλά να δω αν ισχύει αυτό για τις τιμές που τελικά δεν ισχύει. Από Σεπτέμβρη θα δοκιμάσω κ με Τουρκία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, να ρωτήσω, έχω ενεργή συνδρομή για γιουρολιγκ tv μέχρι και 3/10. Γίνεται να σταματήσω τώρα τη συνδρομή ή όταν λήξει ανανεώνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, kite26 είπε

Καλησπέρα παιδιά, να ρωτήσω, έχω ενεργή συνδρομή για γιουρολιγκ tv μέχρι και 3/10. Γίνεται να σταματήσω τώρα τη συνδρομή ή όταν λήξει ανανεώνω;

Εγώ την σταματάω με το που πληρώσω για να μην ανανεωθεί αυτόματα με τιμή Ελλάδας και τέλη Σεπτέμβρη, αρχές Οκτώβρη την ανανεώνω μέσω VPN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Gkostas2007 είπε

Εγώ την σταματάω με το που πληρώσω για να μην ανανεωθεί αυτόματα με τιμή Ελλάδας και τέλη Σεπτέμβρη, αρχές Οκτώβρη την ανανεώνω μέσω VPN.

Την ακύρωσα. Αρχές Οκτώβρη ελπίζω να υπάρχουν αυτά τα ωραία -50% κουπόνια ή μέσω VPN, αν και δεν είμαι βέβαιος αν θα το καταφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω, ποτε αξιζει να κανουμε τη συνδρομή και vpn σε ποια χωρα? Εχω ακουσει για Τουρκία και Βουλγαρία . Σε ποια απο τις δυο βγαινει πιο φθηνα? Κρατανε προμηθεια? Γινεται με mastercard ή θελει revolut? Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Aggelos_INSM είπε

Να ρωτησω, ποτε αξιζει να κανουμε τη συνδρομή και vpn σε ποια χωρα? Εχω ακουσει για Τουρκία και Βουλγαρία . Σε ποια απο τις δυο βγαινει πιο φθηνα? Κρατανε προμηθεια? Γινεται με mastercard ή θελει revolut? Ευχαριστω 

Τουρκια εχει την καλυτερη τιμη λογω της ισοτιμιας και αξιζει να κανεις περιπου Σεπτεμβριο Οκτωβριο (λιγο πριν την εναρξη δηλαδη) που δινουν 20% εκπτωση. Φετος υπολογιζεται να βγει η ετησια μεσω Τουρκιας γυρω στα 10€. Η καλυτερη επιλογη ειναι να εχεις μια ρεβολουτ γιατι προσπερνα τους περιορισμους και δεν κραταει καθολου προμηθεια τις καθημερινες. Και οι ελληνικες καρτες μπορει να περασουν ομως και να πληρωσεις τυπου ενα ευρω παραπανω. Μπορεις να το δοκιμασεις οταν υπαρχει η προσφορα αλλιως κανεις μια ρεβολουτ στιγμιαια, δεν ειναι μεγαλη διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, μία ερώτηση επειδή τις τελευταίες μέρες τυχαία είδα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα με το vpn να κάνεις τόσο φθηνή συνδρομή μέσω Τουρκίας. Σήμερα μπήκα στον πειρασμό να το δοκιμάσω και έφτιαξα revolut όπως είχε προταθεί εδώ στο θέμα για να κάνω τη συνδρομή με vpn στα 12.63 χωρίς έξοδα συναλλάγματος, την οποία και πραγματοποίησα χωρίς κάποιο πρόβλημα. Αυτό που δεν σκέφτηκα και θα ήθελα να ρωτήσω, επειδή ο λογαριασμός ήταν παλιός και είχα σαν χώρα την Ελλάδα παίζει να έχω κάποιο θέμα αργότερα? και επίσης χρειάζεται να μπαίνω πάλι με vpn για να παρακολουθήσω αγώνα? Η συνδρομή μου αυτή τη στιγμή φαίνεται ενεργή και δεν βλέπω κάτι προς το παρόν ενώ είμαι συνδεμένος με την κανονική μου ip.

Επεξ/σία από LeukoSustima
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...