Προς το περιεχόμενο

Ως καταναλωτές προτιμάτε να σας απευθύνονται στον ενικό ή τον πληθυντικό ;


Kenny McCormick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

οκ, σ ευχαριστω για τη διορθωση. απλα ειχα στο μυαλο μου οτι μετραει ως ΔΕ στις προκυρηξεις, δεν ηξερα οτι επισημα ειναι μετα-δευτεροβαθμια (μετραει καπου αυτο?)

δεν ηθελα να παραπλανησω κανεναν, δε μ περασε απ το μυαλο οτι καποιος μπορει να μη ξερει με ποιο βαθμο περνας σε ιεκ. εμενα παντως σιγουρα δε με βοηθησε, απο ΓΕΛ περασα και τα χαρτια εχουν μικρη διαφορα (1.5 βαθμο), αρα ειμαι μετριοτατος και με το να και με τ αλλο χαρτι. παντως στο ιεκ ηταν γενικα ανθρωποι που ειχαν ηδη βγαλει αλλη σχολη ή εχουν περασει σε μια. δε ξερω τι βαθμο ηθελε η σχολη τους, στη δικια μου ειχα περασει με 13 βαθμο πανελληνιων (δε θυμαμαι μορια να σ πω).

αυτο που θελω να πω ειναι δε βρηκα καποια διαφορα απ οτι σε μια ανωτερη σχολη. αν μη τι αλλο, επειδη ειχαμε υποχρεωτικη παρουσια, παρολο που ειχαμε το 1/3 των μαθητων που θα χε ενα τμημα ανωτερης σχολης, ειχαμε πολλαπλασια ατομα που παρακολουθουσαν τις θεωριες. στο ΤΕΙ ηταν 3 και ο κουκος, ενω στο ΙΕΚ ημασταν καμια 30αρια στην αιθουσα

α ναι, και δεν ειχαμε και πολιτικο-φυλλαδες σε καθε μαμημενο τοιχο. ελπιζω να χει μπει καποιο μετρο σ αυτο το θεμα στα τει..

Αμήν και πότε τα κόμματα μακριά από τις σχολές να μην τις λερώνουν. 

Πιθανόν να συνέβαινε αυτό διότι πλήρωναν οπότε εκτιμούσαν πιο πολύ το μάθημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...