Προς το περιεχόμενο

Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα το αγόρασα @margaritagr από το πλαίσιο αφού με διαβεβαίωσαν ότι είναι καινούργια παραλαβή χωρίς θέμα με την οθόνη.Αριστο τηλέφωνο  με μπαταρία τέρας,κανένα παράπονο μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Ακόμα θέματα υπάρχουν. Και πολλοί που είχαν/έχουν Και note, γράφουν ότι παραμένει ο βασιλιάς. 

Στο άλλο φόρουμ ακόμα χρήστες δέχονται ανακατασκευασμενα τηλέφωνα ως καινούρια!! 

Που να πας να μπλεξεις;; 

Όχι μόνο δεν αναγνώρισαν το πρόβλημα επίσημα και δημόσια, αλλά κοροϊδεύουν και τον κόσμο με συσκευές με αλλαγμενες οθόνες. 

Η αλήθεια είναι ότι το Note 9 είναι μια άρτια συσκευή, εγώ δηλώνω εντυπωσιασμένος. Πρέπει να είναι κάποιος πολύ ριψοκίνδυνος ως χαρακτήρας για να την αφήσει ή να επιλέξει αντ' αυτής το ανώριμο και εν μέρει προβληματικό σε κάποια θέματα (software, που θα λυθούν όμως εν καιρώ) Mate 20 pro. Και σε λίγες μέρες που θα λάβει την pie με το καινούριο UI, νομίζω ότι θα είναι ακόμα πιο εύκολη η επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, moure είπε

Τελικα το αγόρασα @margaritagr από το πλαίσιο αφού με διαβεβαίωσαν ότι είναι καινούργια παραλαβή χωρίς θέμα με την οθόνη.Αριστο τηλέφωνο  με μπαταρία τέρας,κανένα παράπονο μέχρι τώρα.

Είσαι τυχερός, καλορίζικο ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kirileman είπε

Η αλήθεια είναι ότι το Note 9 είναι μια άρτια συσκευή, εγώ δηλώνω εντυπωσιασμένος. Πρέπει να είναι κάποιος πολύ ριψοκίνδυνος ως χαρακτήρας για να την αφήσει ή να επιλέξει αντ' αυτής το ανώριμο και εν μέρει προβληματικό σε κάποια θέματα (software, που θα λυθούν όμως εν καιρώ) Mate 20 pro. Και σε λίγες μέρες που θα λάβει την pie με το καινούριο UI, νομίζω ότι θα είναι ακόμα πιο εύκολη η επιλογή.

Έχοντας μια πολύ επιτυχημένη συμβίωση με το mate 10 pro,η αλήθεια είναι ότι μετά τα προβλήματα που ακούστηκαν για το mate 20 σκέφτηκα να πάω στο note,όμως το πιο μαζεμένο μέγεθος αλλά και το ότι αγοράζω τελευταίας τεχνολογίας επεξεργαστή με έκαναν να επιμείνω στη σειρά mate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μετά από s9 plus, Note9, oneplus 6t mclaren κατέληξα σε Mate 20 pro. O λόγος που το άφησα στο τέλος ήταν καθαρά ο φόβος αλλά και η τιμή  . Η τιμή γιατί το να δώσω 1050 για Χαβάη όπως τα λένε και πολλοί μου φαινόταν λάθος . Έτσι όταν το βρήκα 700Ε καινούριο κούτα το τσίμπησα .Ο φόβος ότι θα μου βγει ελατωματική η συσκευή και θα μπλέξω γιατί όσο και να λένε οι εταιρείες εγγύηση κτλ όλα είναι υπέρ τους . Και εξηγούμε . Όταν πριν πολλά πολλά χρόνια είχα iPhone φανατικά και αγόραζα όποιο έβγαινε μου χάλασε τότε το iPhone 4 και πήρα τηλέφωνο και μου έστειλαν μια άλλη συσκευή μεταχειρισμένη με το κούριερ να περάσω μέσα τα στοιχεία μου και την επόμενη ήρθε η κούριερ και παρέλαβε το δικό μου και έφυγε και έκανε περίπου μια εβδομάδα και παρέλαβα άλλη ανακατασκευασμένη συσκευή αλλά χωρίς να μπορεί κάποιος να διακρίνει την παραμικρή αμηχή πάνω του .Αυτό τότε σήμανε πολλά για εμένα και γι αυτό έμεινα και  εκεί πολλά χρόνια ελπίζοντας ότι κάποια στιγμή θα καταλάβει η Apple ότι το jb που ζητάγαμε δεν ήταν κάτι άλλο για εμάς τους περισσότερους αλλά το customization αλλά μάταια . Έτσι έκλεισα όλα τα τεχνολογικά site που είχα για iPhone μια ωραία πρωία και πήρα τότε το Note 5 .Κινητάρα με τα όλα της .Απλά κόσμημα και κάπως έτσι φεύγουν αρκετοί για android μεριές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, moure είπε

Έχοντας μια πολύ επιτυχημένη συμβίωση με το mate 10 pro,η αλήθεια είναι ότι μετά τα προβλήματα που ακούστηκαν για το mate 20 σκέφτηκα να πάω στο note,όμως το πιο μαζεμένο μέγεθος αλλά και το ότι αγοράζω τελευταίας τεχνολογίας επεξεργαστή με έκαναν να επιμείνω στη σειρά mate.

Ναι, είναι μισό κλικ πιο γρήγορο, αλλά έχει θεματάκια στο sw, σε βαθμό που να με εκνευρίζει. Αντίθετα στο Note  είναι πρακτικά αδύνατο να βρω κάτι στραβό, γι' αυτό και θα το κρατήσω.

2 λεπτά πριν, kostasrodos29 είπε

Απλά κόσμημα και κάπως έτσι φεύγουν αρκετοί για android μεριές .

Δεν υπάρχει κινητό πιο κόσμημα από τη σειρά X/XS. Αλλά είναι πανάκριβα και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που οι πωλήσεις δεν είναι αυτές που θα μπορούσαν να είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα το καρπούζι, για Huawei ήμουν αλλά δεεεέ!!!... Επέλεξα IOS για πολλούς λόγους... Πάντως αν  πήγαινα σε android συσκευή πάλι, σε One plus 6t θα κατέληγα... Για εμένα το 2018 ήταν πολύ άσχημη χρονιά γενικά για τα smartphones.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...