Προς το περιεχόμενο

Xiaomi mi band 3 18€ gearbest [ΤΕΛΟΣ]


eskimoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το εχω δει ποτε πιο κατω απο την προσφορα των 20. ειναι σε flash απο gearbest. δωρεαν αποστολη, αν εχει insurance βγαλτε το, πληρωμε με paypal

Επεξ/σία από eskimoos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν είναι εύκολο καθάρισε το λινκ (βγάλε ό,τι υπάρχει μετά το "&") γιατί το "wid" είναι αποθήκη, αλλά το "kid" είναι κωδικός πωλητή.

Μισό ευρώ πιο πάνω στο aliexpress (18.76€). ¨Οποιος μάζεψε κουπόνια aliexpress τις προηγούμενες ημέρες, μπορεί να το πάρει μέχρι και 14-15 ευρώ τελική τιμή.

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υπαρχουν πολλα βιντεακια που λενε πως βαζουμε ελληνικο firmware, δεν νομιζω πως υπαρχει θεμα οτι ειναι το κινεζικο. Καθως ομως δεν το ειχα ποτε στην κατοχη μου, Αν κανω λαθος και γνωριζει καποιος περισσοτερα ας το αναφερει να ενημερωθουν και οι υπολοιποι. Για το alli δεν το ειχα δει αλλα και παλι νομιζω  απο gearbest σου ερχεται πιο γρηγορα. 

Επεξ/σία από eskimoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου δεν τρέχεις. Άμεσο refund από PayPal αν δεν παραλάβεις και αν τυχόν φας τελωνείο σου κρατάνε 10€ αν πάλι δεν θες να παραλάβεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, geodimis είπε

Καθόλου δεν τρέχεις. Άμεσο refund από PayPal αν δεν παραλάβεις και αν τυχόν φας τελωνείο σου κρατάνε 10€ αν πάλι δεν θες να παραλάβεις. 

Τελωνείο στα 18€ δεν έχει. Αλλά γενικά δε νομίζω πως αξίζει όλη η βαβούρα που μπορείς να μπλέξεις για δύο τρία ευρώ διαφορά που θα το βρεις στο πιο αξιόπιστο banggood. Τουλάχιστον αυτή είναι η εμπειρία που έχω με τα δύο μαγαζιά. Παλιότερα αγόραζα μόνο Gearbest. Τώρα μακριά κι αγαπημένοι. Θα πρέπει να βρω μεγάλη διαφορά για να κάνω αγορά εκεί. 

Επεξ/σία από fytotech
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, dstone είπε

Γιατί τρέχεις; Δε μας καλύπτει το paypal; 

 

37 λεπτά πριν, dstone είπε

Γιατί τρέχεις; Δε μας καλύπτει το paypal; 

Δεν έχω το PayPal στο GearBest. Χρησιμοποιώ Revolut από τα capital. Άπειρες φορές έχει αργήσει δέμα του άνω των 2 μηνών και πάντα είναι η ίδια απάντηση τους. Ότι ίσως λόγο γιορτών κινεζικών η μη μπορεί να έχει αργήσει λίγο και όταν περάσει ο χρόνος που περιμένω το δέμα (40 μέρες) να ρωτήσω γείτονες και τα ελτα. Μάλιστα από τα ΕΛΤΑ μου έχουν ζητήσει και έγγραφο ότι δεν έχει έρθει Ελλάδα το δέμα. Και όλα αυτά ενώ έρχονται σε 15-25 μέρες δέματα από Banggood και Ali.  

Προσωπικα προτιμώ να πληρώσω κάτι παραπάνω και να είμαι πιο σίγουρος αν προκύψει κάτι παρά για λίγα ευρώ παραπάνω να μπλέκω με το GearBest (το οποίο χρησιμοποιουσα σίγουρα 1.5 χρόνο) 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευκολα περνατε το ελληνικο firmware ,δεν ειναι προβλημα.

προσωπικα εχω αγορασει κ απο gearbest  & bangood. οσες φορες αργησε να ερθει το δεμα ηταν γτ ο ταχυδρομος κ..οβαρουσε. 

απο το καλοκαιρι εχω παραγγειλει αρκετα πραγματακια, αλλα φτηνα κ αλλα οχι, μαξ 80ε και δεν περασε ουτε τελωνειο ουτε τπτ.

επισης ηταν ελλαδα σε 2 βδομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν είναι να μιλάμε για λίγα  ευρώ παραπάνω για μεγαλύτερη αξιοπιστία, ίσως αξίζει αγορά απο Ελλάδα αν μένει κάποιος κέντρο με παραλαβή από κατάστημα έχει 24,50(Bestprice).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...