Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τουλάχιστον ενημερώνουν και έστω με μια εβδομάδα καθυστέρηση θα την πάρετε ίδια τιμή. Κι από εξωτερικό το ίδιο θα περιμένατε ψυχραιμία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, m04d18 είπε

Η πρώτη Κυριακή στις 21:00 και η δεύτερη χθες στις 23:00

Μπορείς να μου πεις τον αριθμό παραγγελίας σου στο πλαίσιο γτ εγώ παραγγείλα χθες στης 8:30 και έφαγα άκυρο.

Να πάρω να να τους τα χωσω λιγο

Ευχαριστω

Επεξ/σία από DjAde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραξενο σε μερικους λενε οτι θα ξανα ερθει σε αλλους την ακυρωνουν. Οι πιο τυχεροι αυτοι που πηραν και κωδικους τους βγηκε τσαμπα η καρτα.

 

 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά σας έκατσε το να περιμένετε μια εβδομάδα στην ίδια τιμή , περνάει η bf αν βρείτε κάτι καλύτερο το παίρνετε αν όχι κρατάτε κάρτα με 140ε . Ε μην είστε θέλω νύφη και την θέλω τώρα όπως λέει και ο λαός 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

stay aware ! παρασκευη ξεκινανε τα καλα ! εγω αυτο περιμενω να τσιμπησω καμια 580 τσαμπα :)

Επεξ/σία από tsoubas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές βράδυ ~21:40 παραγγελία, προφανώς δείχνει και εμένα 22/11 παράδοση, αλλά μόλις τους κάλεσα να ρωτήσω την κατάσταση της, μου είπε ναι μεν έχουν τελειώσει, αλλά περιμένει νέα παραλαβή.. χωρίς να μου δώσει ακριβή εκτίμηση χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γινουν redeem τα παιχνιδια πρεπει να ειναι η κάρτα κουμπωμενη? Το ανεφερε καποιος πριν, αλλα ειναι σιγουρο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που την ακύρωσα την παραγγελία και περιμένω το refund, τους ρώτησα πρώτα αν παραλάβουν και μου είπαν δεν γνωρίζουν για την ίδια αλλά θα έχει και άλλες προσφορές σε άλλες κάρτες. Με λίγα λόγια δεν ήξερε ούτε αυτός και μου έλεγε ότι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία χτες στις ~8:00 το απόγευμα, στο site δείχνει παράδοση 22/11 αλλά με πήρανε πριν 2 ώρες περίπου τηλέφωνο να μου πούνε οτι δεν υπάρχει απόθεμα και οτι θα πάει η παραγγελία για την επόμενη βδομάδα. Τους ρώτησα αν μπορώ να προσθέσω και δεύτερη κάρτα στην παραγγελία (για συγγενικό πρόσωπο). Μου είπε οκ και οτι το καταχωρεί. Ρώτησα πως θα γίνει η πληρωμή της δεύτερης κάρτας (εφόσον την πρώτη την πλήρωσα χτες), μου είπε οτι έτσι κι αλλιώς θα γίνει refund της χτεσινής πληρωμής και θα τις πληρώσω ξανά μαζί όταν μου πούνε. Ρώτησα για τους κωδικούς για τα παιχνίδια, μου είπε οτι θα μου στείλουν email (υποθέτω μετά την αγορά).

Αν σας πάρουνε κι εσάς τηλέφωνο και έχετε την δυνατότητα τσιμπήστε και μια δεύτερη αν σας πούνε οτι γίνεται γιατί προφανώς είναι πολλοί που δεν πρόλαβαν και θα τους κάνετε μια μεγάλη εξυπηρέτηση. Χριστούγεννα έρχονται.

PS. Δεν μιλάω για μαύρη αγορά στις αγγελίες (που έχει αρχίσει από χτες με αισχροκέρδια >30€) αλλά για μεταπώληση στην αρχική τιμή αγοράς (μαζί με οποιοδήποτε bundled game code).

Επεξ/σία από helicoid
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kajwbtfe είπε

Παιδια επειδή το τροφοδοτικό μου δεν έχει 8πινο για να το κουμπωσω στην κάρτα(θέλει ένα 6πινο και ένα 8πινο)από πού παίρνω ένα και ποιο ακριβώς ζητάω?

Γιατί να θέλει 2 τροφοδοσίες συνδεμένες, νομίζω απλά σου δίνει την επιλογή για όποιο έχει το τροφοδοτικό σου να χρησιμοποιήσεις.

Στο σαιτ της κατασκευάστριας πάντως λέει το 8pin συνδέεις και το 6pin είναι optional

http://sapphirenitro.sapphiretech.com/en/570-4.html

1 x 8-pin + 1 x 6-pin (optional) AUX Power Connector

Επεξ/σία από Kindynoz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kindynoz είπε

Χρείαζεται και τις δυο τροφοδοσίες συνδεμένες ή απλά σου δίνει την επιλογή για όποιο έχει το τροφοδοτικό σου να χρησιμοποιήσεις ?

Εγώ που την παρελαβα ήδη, γραφει μεσα οτι και με τις 2 τροφοδοσιες εχει την μεγιστη αποδοση. Η κάρτα τα σπαει, έχει πανω της διακοπτη για gaming mode (max επιδοσεις) ή computer mode (normal χρηση).

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ άσχετος ήμουν,αλλά πέρασα επιτόπου ένα καλώδιο που από τη μια του μεριά είχε ένα 6πινο και από την άλλη του χωριζόταν σε 2 8πινα (για την ακρίβεια ήταν 6+2 και 6+2),οπότε στη μια πλευρά στο psu κανονικά έβαλα τη μεριά με το 6πινο και στην άλλη πλευρά απλά και τις 2 (8+6) και λειτουργεί μια χαρά. 

Μόλις τώρα, paz87 είπε

Εγώ που την παρελαβα ήδη, γραφει μεσα οτι και με τις 2 τροφοδοσιες εχει την μεγιστη αποδοση. Η κάρτα τα σπαει, έχει πανω της διακοπτη για gaming mode (max επιδοσεις) ή computer mode (normal χρηση).

φτου... αυτό γιατί δεν το είδα;; σε ποια μεριά είναι;; μήπως δίπλα από την τροφοδοσία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Κι εγώ άσχετος ήμουν,αλλά πέρασα επιτόπου ένα καλώδιο που από τη μια του μεριά είχε ένα 6πινο και από την άλλη του χωριζόταν σε 2 8πινα (για την ακρίβεια ήταν 6+2 και 6+2),οπότε στη μια πλευρά στο psu κανονικά έβαλα τη μεριά με το 6πινο και στην άλλη πλευρά απλά και τις 2 (8+6) και λειτουργεί μια χαρά. 

φτου... αυτό γιατί δεν το είδα;; σε ποια μεριά είναι;; μήπως δίπλα από την τροφοδοσία;;

Μη μασας ειναι προεπιλεγμενο στο gaming mode- δε νομιζω να θες το αλλο??!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης υπάρχει ένα προγραμματάκι (Sapphire Trixx) που ρυθμίζεις το λογότυπο Sapphire να μην είναι στάσιμο στο μπλέ χρώμα,αλλά να τα αλλάζει όλα τα χρώματα.

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...