Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, mitsoklis είπε

Συνδεδεμένο με ενα corsair cx 450m δεν αντιμετωπίζω κάποιο προβλημα. Έχω συνδέσει και τα δύο καλώδια(6+2 pin, 6 pin)

Την στρασαρες καθολου; 

17 λεπτά πριν, mitsoklis είπε

Συνδεδεμένο με ενα corsair cx 450m δεν αντιμετωπίζω κάποιο προβλημα. Έχω συνδέσει και τα δύο καλώδια(6+2 pin, 6 pin)

Την στρασαρες καθολου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρελαβα και εγω εχθες απο καταστημα διοτι δεν ημουν σπιτι για την παραλαβη.

Ρωτησα για τα games και με ειπε να γραψω το email να μου τα στειλουν εχθες ή σημερα. Ακομη τιποτα. Εστειλα και e-mail στο eorders εχθες, τιποτα και εκει.

Το θεμα ειναι οτι με εβαλε να γραψω το email μου σε ενα τετραδιο 200σελιδων, σε μια σελιδα στην μεση, δεν γνωριζω κατα ποσο θα ξεχαστει αυτο...

Αι να δουμε..

 

9 λεπτά πριν, mitsoklis είπε

Προς το παρόν την έχω δοκιμάσει μόνο παίζοντας fortnite ένα 3ωρο με max θερμοκρασία 78 βαθμούς

Σε uninengine extreme benchmark επιασα 68, εσυ σε fortnite 78? Το κουτι σου τι λεει απο airflow? ehmm

 

Επεξ/σία από ExTaCy1337
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις παρελαβα και εγω. Μου εκανε εντυπωση που η καρτα ηταν σε κλειστο κουτι αλλα οχι σε αντιστατικο σακουλακι.

Ερωτηση:

Dual Bios optimized for computer , optimized for gaming. Το ενεργοποιω απο καπου? Για Gaming την θελω. Θα ψαξω στο ιντερνετ για undervolt ωστε να μην ακουγεται και να μην ζεσταινεται πολυ. Θα χασω κατι απο επιδοσεις? Αξιζει?

Επεξ/σία από GBorb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, shot00 είπε

Παντως και εγω εχω ενα  vs 450.  Νομιζω θα ειμαστε οριακα αλλα καλο θα ηταν να βαλουμε στο προγραμμα ενα καλυτερο. To seasonic M12II 520evo full modular 80+ bronze  στα 62 ευρω φαινετε τιμια επιλογη

Με ένα 550W Nitrox της πλάκας το δουλεύω τώρα και μόνο το 8πινο πάνω. Ζορίζεται τρελά το τροφοδοτικό, το πολύ πολύ να κάνει κανα μπαμ και να τα πάρω όλα στο χέρι 😛

Να σημειώσω ότι με μετρητή κατανάλωσης ενέργειας, στο desktop έχω 45W και στα games μέσα 240-275W. Δεν τα λες και λίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, GBorb said:

Μολις παρελαβα και εγω. Μου εκανε εντυπωση που η καρτα ηταν σε κλειστο κουτι αλλα οχι σε αντιστατικο σακουλακι.

Ερωτηση:

Dual Bios optimized for computer , optimized for gaming. Το ενεργοποιω απο καπου? Για Gaming την θελω. Θα ψαξω στο ιντερνετ για undervolt ωστε να μην ακουγεται και να μην ζεσταινεται πολυ. Θα χασω κατι απο επιδοσεις? Αξιζει?

default gaming mode. ναι νομιζω δεν ειχε αντιστατικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, rigani said:

Με ένα 550W Nitrox της πλάκας το δουλεύω τώρα και μόνο το 8πινο πάνω. Ζορίζεται τρελά το τροφοδοτικό, το πολύ πολύ να κάνει κανα μπαμ και να τα πάρω όλα στο χέρι 😛

Να σημειώσω ότι με μετρητή κατανάλωσης ενέργειας, στο desktop έχω 45W και στα games μέσα 240-275W. Δεν τα λες και λίγα.

βλεπω προχωραει η ιδεα μου για bbq, φωτια βρηκαμε παντως, φαι ποιος θα φερει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, rigani said:

Με ένα 550W Nitrox της πλάκας το δουλεύω τώρα και μόνο το 8πινο πάνω. Ζορίζεται τρελά το τροφοδοτικό, το πολύ πολύ να κάνει κανα μπαμ και να τα πάρω όλα στο χέρι 😛

Να σημειώσω ότι με μετρητή κατανάλωσης ενέργειας, στο desktop έχω 45W και στα games μέσα 240-275W. Δεν τα λες και λίγα.

αν ηταν σοβαρο τροφοδοτικο θα ησουν οκ.αλλα οταν ειναι Made in πουθενα το θεωρητικο με το πρακτικο διαφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, iakoboss7 είπε

βλεπω προχωραει η ιδεα μου για bbq, φωτια βρηκαμε παντως, φαι ποιος θα φερει?

Νταξ 5-10 λεπτά το δούλεψα, στο desktop το έχω συνέχεια μέχρι να πάρω καινούργιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...