Προς το περιεχόμενο

[GPU] Rx 570 4gb 139.90€ @ Plaisio ΤΕΛΟΣ


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, dimoskoutr είπε

Λες να είχε το τροφοδοτικό σου καλώδιο με 2 απολήξεις 6+2  pins αν δεν έκανε δουλειά για μία τέτοια κάρτα; Οι πιο μικρές ούτως ή άλλως έχουν ένα 6αρι pin ανάγκη... Τζάμπα έξτρα καλώδιο στο κουτί.

🤔 Μπερδεύτηκα λίγο. Ναι έχει δεύτερο τέτοιο καλώδιο. Με σήμανση PCI-E αν είδα καλά στο site της Corsair. 

1 λεπτό πριν, aneral είπε

που βαζουμε τον κωδικο στην amd για τα games?

https://www.amdrewards.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 730
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βεινογλου χειροτερη μεταφορικη. Μηνυμα απο πλαισιο οτι παραλαμβανω σημερα και αυτοι κοιμουνται. Αργια πατρα αυριο οποτε Σαββατο τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zeroiner είπε

🤔 Μπερδεύτηκα λίγο. Ναι έχει δεύτερο τέτοιο καλώδιο. Με σήμανση PCI-E αν είδα καλά στο site της Corsair. 

https://www.amdrewards.com/

εγώ την έχω συνδέσει με 1 καλώδιο με x2 6+2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, zeroiner είπε

🤔 Μπερδεύτηκα λίγο. Ναι έχει δεύτερο τέτοιο καλώδιο. Με σήμανση PCI-E αν είδα καλά στο site της Corsair. 

https://www.amdrewards.com/

Βρε λέω ότι αν δεν ήταν αρκετό ένα καλώδιο με 2 6+2 απολήξεις δεν θα υπήρχε καν στο τροφοδοτικό σου, οπότε δεν χρειάζεται να βάλεις δεύτερο καλώδιο πάνω στην κάρτα. Απλά ένα καλώδιο με 8+6 απολήξεις... Μην φορτώνεις τζάμπα με έξτρα καλώδια το κουτί σου, δεν τροφοδοτούμε δα και καμιά vega64...

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Βρε λέω ότι αν δεν ήταν αρκετό ένα καλώδιο με 2 6+2 απολήξεις δεν θα υπήρχε καν στο τροφοδοτικό σου, οπότε δεν χρειάζεται να βάλεις δεύτερο καλώδιο πάνω στην κάρτα. Απλά ένα καλώδιο με 8+6 απολήξεις... Μην φορτώνεις τζάμπα με έξτρα καλώδια το κουτί σου, δεν τροφοδοτούμε δα και καμιά vega64...

Ωραιος. Τώρα κατάλαβα τι λες. Αλλά πες επειδή εγώ έχω OCD, θέλω σώνει και ντε να βάλω δυο ξεχωριστά καλώδια. (που ισως και να μην χωράνε στην τελική)
Θα πάθει κάτι;

 

❤️ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, zeroiner είπε

Ωραιος. Τώρα κατάλαβα τι λες. Αλλά πες επειδή εγώ έχω OCD, θέλω σώνει και ντε να βάλω δυο ξεχωριστά καλώδια. (που ισως και να μην χωράνε στην τελική)
Θα πάθει κάτι;

❤️

όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατα. Αφού αναλωσα(με) δυο σελίδες για το πρόβλημα μου, εάν καει το σπίτι θα σας ενημερώσω αύριο. 

 

Σημ. Ξέρω ότι η RX 480 ήταν καλύτερη αλλά την πούλησα όσο σχεδόν την αγόρασα και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με την κάρτα του νήματος γιατί αυτή που είχα ήταν αρκετά θορυβώδης.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zeroiner είπε

Σχετικά με τους κωδικούς, ένας υπάλληλος του πλαισίου σε τηλεφωνική επικοινωνία την περασμένη εβδομάδα μου είπε να στείλω σχετικό αίτημα στο eorders ΠΑΠΑΚΙ plaisio ΤΕΛΕΙΑ gr.
Αν λάβω απάντηση θα σας ενημερώσω για να έχετε κι εσείς "πάτημα" αν το χρειαστείτε. 

Πήρα τηλ για τον κωδικό ώστε να μπω στην σελίδα της AMD για να πάρω τα 2 παιχνίδια… και μου είπε ένας υπάλληλος ότι σε 2 ημέρες θα μου το στείλουν…

Έστειλα μετά mail όπως είπε και ο φίλος πιο πριν και με πήραν μετά από μισή ώρα τηλ, και μου τον έδωσαν τον κωδικό τηλεφωνικά…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, okinakoto είπε

οχι, εκανα claim πριν καν παρω την καρτα στα χερια μου

??? Εμενα το site δε με αφηνε να προχωρησω γιατι λεει non detected card που συμ . στις προσφορες . Anyway ποια απο τα 3 θα κανατε claim ; Εγω λεω το Division 2 και απο της Capcom DMC . Η τα αφηνεις και περιμενεις να δεις ποσο πατατα μπορει να ειναι το RE2.

Μεχρι ποτε ειναι η προσφορα για τα 2 game εχει ληξη ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aneral είπε

Πρεπει να εχουμε την καρτα κουμπωμενη για να λειτουργησει?

Εμένα με 1080 δεν με άφησε, μόλις την κούμπωσα όλα κανονικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Μεχρι ποτε ειναι η προσφορα για τα 2 game εχει ληξη ;

  Η προσφορά ισχύει για αγορές έως 09/02/2019 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και η ενεργοποίηση των κουπονιών πρέπει να γίνει μέχρι τις 06/04/2019.

4 λεπτά πριν, m04d18 είπε

Εμένα με 1080 δεν με άφησε, μόλις την κούμπωσα όλα κανονικά... 

Μία από τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...