Προς το περιεχόμενο

Sony KD55XF9005 55" Τηλεόραση Smart 4K TV - 999 ευρώ.


sfakattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα θα πώ...προλάβετε, προλάβετε! :P

https://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/184398-sony-kd55xf9005-55?nosto=frontpage-nosto-3

https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-sony-55-smart-led-ultra-hd-hdr-kd55xf9005baep/prod8980211pp/ καλύτερη προσφορά αυτή που έχει και 5ετη εγγύηση δώρο... ξανατρέχετε να προλάβετε! :P

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω ότι για την δεύτερη του Public μπορεί να βγει (έμμεσα) και 200€ κάτω, επειδή σου χαρίζει 20% σε πόντους Yellow το Public με αγορά με κάρτα Πειραιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Georgegr3 είπε

Στα public βαζω στο καλαθι την τηλεοραση και μου βγαζει να αγορασω την 5ετη εγγυηση.  Τη δινει δωρεαν με καποιο τροπο?

Την υπολογίζει στα 999€ του λινκ 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, alex_man είπε

Αν είναι να μπλέκουμε πάλι με yellows για να δούμε μια προσφορά της προκοπής ζήτω που καήκαμε

Χμμ. Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς; Γιατί εμένα δεν μου φαίνεται καθόλου κακό ντιλ. Τα 200€ σε yellows τα χρησιμοποιείς άνετα σε 1-2 μήνες σούπερ μάρκετ, που θα τα έδινα ούτως ή άλλως. 

Δυστυχώς προσωπικά μου έχει καρφωθεί να πάρω 65άρα, αν βρω βέβαια καλό ντιλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, terry308 είπε

Την υπολογίζει στα 999€ του λινκ 😉

Ευχαριστω πολυ τωρα το καταλαβα! ΕΠισης στην κρατηση μου βγαζει πως δεν μπορει να πληρωθει στο καταστημα. ΤΙ γινεται με τα yellows σε αυτή την περίπτωση; Μπορουμε να τα παρουμε και με ηλεκτρονικη παραγγελία;

Επεξ/σία από Georgegr3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Sadako said:

Χμμ. Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς; Γιατί εμένα δεν μου φαίνεται καθόλου κακό ντιλ. Τα 200€ σε yellows τα χρησιμοποιείς άνετα σε 1-2 μήνες σούπερ μάρκετ, που θα τα έδινα ούτως ή άλλως. 

Δυστυχώς προσωπικά μου έχει καρφωθεί να πάρω 65άρα, αν βρω βέβαια καλό ντιλ.

Δυστυχώς το Public δεν έχει την 65αρα, ο Κωτσόβολος και το Media Markt την έχουν στα 1499 που είναι πολύ καλή τιμή, αν την είχε το Public θα έβγαινε στα 1200 με πενταετή εγγύηση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alexakos89 είπε

Αυτη ναι αξιζει με χίλια. την 65αρα θελω σε αυτα τα λεφτα!! πολλα ζητάω????

Κι εγώ σε παρόμοια αναζήτηση είμαι. Βέβαια ΑΚΡΙΒΩΣ σε αυτά τα χρήματα μάλλον πολλά ζητάμε, αλλά προσωπικά -μαζί με την επιστροφή- θα μπορούσα να φτάσω στο χιλιάρικο. Δηλαδή αρχική τιμή γύρω στα 1250€. Αλλά όσες είδα (και μπόρεσα να καταλάβω, γιατί δεν το γράφουν και καθαρά) είναι μάλλον στα 50Hz που το φοβάμαι λίγο για αγώνες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, terry308 said:

https://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/tileoraseis/Sony-Tv-55-Kd55xf9005-BAEP.htm

Και στο πλαίσιο pricematch 1% eurobank επιστροφή 

Καλύτερα δωρεάν 5ετή εγγύηση και χωρίς τα yellows!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Sadako είπε

Χμμ. Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς; Γιατί εμένα δεν μου φαίνεται καθόλου κακό ντιλ. Τα 200€ σε yellows τα χρησιμοποιείς άνετα σε 1-2 μήνες σούπερ μάρκετ, που θα τα έδινα ούτως ή άλλως. 

Δυστυχώς προσωπικά μου έχει καρφωθεί να πάρω 65άρα, αν βρω βέβαια καλό ντιλ.

Δεν έχω Πειραιώς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...